Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne, treba aj take pohodove hry. Uz ma stale nebavi iba strielat, ale zatial fps hry striedam s adventurami.
  • „Co chceme určitě zlepšit oproti ArmA 2, je animace pohybu při nástupu do kabiny. Zrovna dnes budeme pravděpodobně natáčet pohyb v našem motion-capture studiu.“

    To brzo po třech plných hrách . ;D

    Jinak mám ten dojem , že až když komunita skutečně zapracovala na reálnosti kokpitů a chování letadel , tak vedení v bohemce teprve došlo , jaké jsou další možnosti využití vlastního enginu .

    Spíš než spin-off bych raděj viděl rozšířené možnosti ještě v ARMA2 , či alespoń v ARMA 3 . Ale víme kam Bohemia chce nakročit - fandové realistických pacifistických leteckých simulátorů utrácí jako diví (i za jedno letadlo)

    PS: Nechcete už něco udělat s tou chybou serveru TISCALI ? Kvůli kódu :(
  • Tak mně osobně oslovily ty předletové prohlídky a kampaň, ta dost chyběla v MS FSX. Nicméně jsem si nedávno pořídil DCS A-10C a DCS Black Shark a jsem úplně spokojený :D Je to takový novodobý Falcon 4, startovní proceduru můžete shlédnout tady( první část): http://www.youtube.com/watch?v=CV35B-vfT4U
    • Jsem hodně zvědavý co bude po DCS: Black Shark a A-10 následovat. Bral bych nějakou starší ruskou mrchu, například MiG-23/27, nebo Su-22 *2*
      • Zatím to vypadá spíš na F-15.
  • zná nekdo nejakou novou hru o helikopterách
    • smejki
      nějakej Apache vyšel asi před rokem
  • textury interiéru helikoptery nejsou mocpovedený, ale to se snad určitě zlepší.
  • na tohle se tesim......
  • jojo, starý dobrý časy Sim Copter se vracení v novém kabátě! super!
  • Oni sidlí v Mníšku? :-) Bydlím kousek od něj jsem v Mníšku často a ani nevím že tam Sídlej XD
  • kdo ví, zdali tímto nápadem zaujmou. (mě tedy rozhodně ne a to mám vrtulníky rád). Rozhodně jsem zvědavý, jak se vyvede multiplayer. Osobně bych dal přednost, kdyby z toho vzešel spíš vojenský simulátor / arkádové létání. Představte si multiplayer třebas v 24-lidech, kdy živí hráči létají ve dvojicích Hunter-killer (OH13 a UH1B) nad vietnamskou džunglí, přepravují četu pěšáků letem ve výšce korun stromů atd...
    • Tady někdo četl Lovci Lebek a Lovci-Zabijáci *5* Taky si myslím, že téma pátračů z vietnamu by bylo skvělé, už tu pár pokusů o zpracování bylo - Missing in Action - na svou dobu fajn arkádová střílečka a Whirlwind of Vietnam - pokus o simulátor, který se zasekl někde na půl cesty a výsledek za moc nestál
      • Jo Lovci lebek bylo poutavé čtení, někdy se až nechtělo věřit co všechno s těmi Little Birdy vyváděli. Jak to výstižně popsal jeden z pamětníků, všichni jsme byli kluci kolem dvaceti, na pravidla jsme kašlali, vrtulníků bylo dost a mohli jsme létat téměř bez omezení... *4*
        Když už BI v Armě tak hezky vymodelovali Hinda, tak mohli udělat simulátor právě jeho. Něco jako slavný Hind od DI.
      • Missing In Action bolo genialne explosivni s navykovou hratelnosti ala Desert Strike, chybaju mi taketo radosti 90tych rokov... :)
  • Už by to chtělo nějaké novinky z Carier Comand
    • sleepless
      Budou velmi brzy = čekejte článek během pár dnů :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit