Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidim, ze si sa v tom nasiel tiez...nemas zaco a bude lepsie, ked uz tiez nic nenapises...aha a skoro som zabudol - Burzuja zoberte so sebou...diky.
  • hele neutrální? Nejnižší recenze je 75%, pak jsou tam tři osmičky a pak už samé devítky. User score 9.0, kde je 380 zelených a 28 žlutých.

    Ano, je lepší se řidít podle střízlivějších recenzí, ale tady je to až moc zelené. Ale to je fuk, pravděpodobně to bude 8/10, jako většina tady těhle přehypovaných her, ale nelíbí se zdejší pokrytectví PCMR...
  • no a nebo za tebe :)
  • Pozitívne recenzie sú zelené, negatívne červené a neutrálne žlté. Srandu si nerobím, vysvetľujem ti zrejmé veci tak, aby si ich pochopil, keďže sa pýtaš trošku nepochopiteľne.
    Je možné, že tvoja otázka bola rečnícka a chcel si vlastne napísať, že keď je 91 recenzií pozitívnych a 10+ recenzií neutrálnych, že tie neutrálne (a negatívne) nie sú relevantné. .?
  • čiže potvrdzuješ, že hra je krátka a tú "hromadu" vecí si v recenzii spomenul tiež jednou vetou. Aké veci?
  • to si děláš teď srandu nebo ne?
  • zaujímavý čím? ty tú hru máš?
  • cituji tě z recenze Divinity 2: "hra roka, prepáč Zelda :D"

    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/divinity-original-sin-ii-recenze-303506/?page=4

    Tady důkaz, mám i printsreen, takže to nemusíš měnit.

    Takže. U Divinity je pro tebe hra roku Divinity a nonsense zminuješ Zeldu, tady u Maria je pro tebe RPG roku Elex a Divinity jsi nehrál.

    WTF?
  • Uzivatelskym "zltym" recenziam. Ale klikol som aj na jednu novinarsku "zelenu" recenziu, ktora tvrdi to iste.
  • Ty prosim ta co tu melies za kraviny? Z vas dvoch aby sa clovek hanbil viac za teba :D
  • hlasovani v praxi. zatim 13 lidi ma tu hru rada a 20 ji nema rada. pak mi neco rikejte (jak je psano v jinych prispevkach), ze je hracema velice dobre prijimana. skore podle hodnoceni komentaru odpovida 4/10 *3*
  • maros.goc
    ale vsak ja som objektívny :) Elex je vynikajuce RPG a pre mna naj RPG roku :) Divinity Original Sin 2 som ale nehral....Elex si jednoznacne nehral pretoze to by si pisal inak :) .....ja som objektivny :O elex je vynikajuce RPG 8.5/10, SMO je vynikajuca plosinovka 8.5/10 ....v čom som neobjektivny?
  • yenda1
    Nintendo umí. Jejich hry, to je vždy událost. Nápady a jejich implementací úpně v jiném kosmíru. Už víc jak 30 let je Nintendo nejlepším vývojářem her na této planetě. Jejich nejnovější přírustek je dalším hitem po všech stránkách. Boduje u hráčů, recenzentů a je to vyjádřeno i masivními prodeji. A já z toho mám radost. Jen tak dál. *1*
  • Mart9
    Hrát to nebudu, protože Nintendo si nehodlám kupovat. Ale už po chvilce sledování gamesplaye bylo jasné, že jde o kvalitní hru.
  • Nerob uz Slovakom na tomto webe hanbu...vazne.
  • jsi hlupý Marocku...Elex má chyby v každém aspektu, pokud to nevidíš, tak je mi tě líto, ta hra je strašně hloupě navržena, od počasí, přes combat až po premisu, kterou snad vymýšleli děti tvůrců. Mario taky není 100%, ale trochu objektivy Marocku...
  • Treba povedat ze tie tazsie pasaze su na urovni priemernej obtiaznosti predchadzajucich M hier.
  • Elex nema chyby v level ani game designu. Elex hodnotim 8.5/10, Super Mario Odyssey hodnotim pravdepodobne tiez 8.5/10.
  • čemu říkáš neutrální recenze na MT? Je tam 91 recenzí a pod 95% jich tam je jen 18 recenzí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit