Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Infantilní nebo ne, tahle zábava mi chybí a Nintendo je pro mě vývojářským studiem, které nějakým magickým způsobem dokáže zprostředkovat zážitky a radost z hraní v dětství i dospělým, co mají chuť se u hry radovat jako malí. Asi proto byl Satoru Iwatta tak vysmátý človíček *4*
    Popravdě, nevím, jak to Nintendo dělá. Nejsem na tyhle hry vytíženej, jasně, jako dítě jsem Maria apod. miloval... ale teď je to spíš takový guilty pleasure v podobě Mario run na mobilu. Ale tohle... mám takovej pocit, že Switch bude v budoucnu jedna z mých dražších guilty pleasure. 3DSku jsem se vyhýbal jako čert kříži, moc na konzole do kapsy nejsem, cestuju spíš autem. Ale Switch a ty dvě Mario hry (a samozřejmě Zelda), co vyšly, mi způsobují svědění v oblastí dlaní a peněženky... navíc Skyrim na cesty... shut up and... maybe later... definitely later.... definitely.
    • mám to stejně.. momentálně se rozhoduji, zda Switch koupím už na vánoce, nebo vydržím do ledna :D
    • tak 3ds je mj. i skvělý krokoměr, který zaznamenává nejen počet kroků ale promítá je i do časové osy, kvůli sedavému zaměstnání potřebuju co nejvíc chodit a tak ho u sebe mám neustále. Jako vlastník obou oboje doporučuju, s tím, že zatím 3ds má těch "must have" titulů mnohem víc a kdo ví jestli se to switchi vůbec kdy podaří dohnat
  • zaty
    Kecy o tom jak jsou hráči dospělí a nebudou hrát infantilní skákačky za 3, 2, 1
    • Nejde o to, ze by hra byla infantilni, problem je, ze je skutecne uchylna. V hlavni roli obtloustly muz(?) s knirkem juchajici zenskou fistuli, ktery se obcas prevleka za zeny ci vcelky a boda male nevinne houbicky svym zihadelkem. Ja osobne mam proste problem za tak nechutnou postavu hrat... ale jak rikam, je to skoda, nebot hratelnost a napady ve hre jsou fantasticke
      • jamar28
        Ty to nechápeš. Všechny Mario hry jsou prostě v podstatě drogový trip. Proto to působí tak divně - Mario je prostě zhoubovanej jako prase.
      • Ta hra je prostě hravá a má fantazii. V uchýlnou si ji překlápíš ty ve svém omezeném myšlení. To není výtka proti tobě, to je prostě holý fakt.
        • Jako omezené myšlení mi spíš přijde neschopnost přijmout jiný názor. Pomijím skutečnost, že očividně nemáš ponětí o významu slova fakt.
          • Jsem schopen přijmout jiný názor a dokonce ho přijímám. Jen se snažím poukázat na to, proč ho má takový, jaký ho má. To je vše.
    • cumpi3
      pocitas ještě? Už jsi na více než -3600, -3601,... *2*
  • bobsh
    Jednu věc tady při pročítání komentářů nechápu. Odkdy je obtížnost hry kritérium, podle kterýho se určuje její kvalita? Chápu to jenom v případě, kdy přehnaná obtížnost frustruje a zážitek kazí, ale jinak je to snad o zážitku, ne o tom na kolik pokusů to musim opakovat, ne? Mario mi přijde jako ultimátní feelgood game, která je prostě stavěná na to, aby to člověk v pohodě procházel, hledal schvoaný měsíčky a měl radost jak to hezky vypadá a je to roztomilý. A pokud tam někdo tu výzvu chce, může si dát speedrun a nebo různý challenge typu vyskákat tu věž v prvnim světě bez použití žáby.
    • sois jde o to, ze kdyby tohle vyslo na pc s tuctovym nazvem, tak to dostane tuctovy hodnoceni, pokud by si toho vubec nekdo vsimnul

      vcelku vypovidajici je zaver shrnuti

      "... nikde jinde neuvidíte a hlavně vás jinde nebude tolik bavit"
      • bobsh
        1) Možná jo, možná ne. Ale tohle můžeš říct skoro o všech hrách co jsou z nějaký známý série. Kdyby bylo tak jednoduchý dělat takhle odladěný a zábavný hry, tak to dělaj všichni, ne jenom Nintendo. (a nejsem fanboy, tohle je asi první Mario kterýho hraju nějak víc a fakt mě baví)

        2) O to mi vůbec nešlo, narážel jsem hlavně na ty lidi, co říkaj že ta hra je dobrá, ale lehká, proto by se neměla hodnotit tak jak se hodnotí.
        • Netreba spomínať nesúvisiace veci, ale obtiažnosť patrí k základným atribútom. A čo je vlastne zlé recenziu napísať kriticky?
          • bobsh
            Já nevim, proto se právě ptam, jestli to fakt někdo vnímá tak, že čim těžší hra, tim lepší hra, protože já to tak vůbec nemam. Spíš bych hodnotil hry podle toho, jestli je obtížnost přiměřená, což mi u Maria přijde, že je, proto moc nechápu argument, že je ta hra moc lehká.
  • To prirovnanie k Dark Souls ale v recenzii fakt nemuselo byt...
  • spoock
    Odyssey jsem moc při prvních prezentacích nemusel, ale kupodivu jsem to koupil minulý týden a pecka. Líbí se mi, že je to jednoduché, ale zároveň, pokud chcete vyzobat hru na 100%, tak se leckde zapotíte. Naposledy jsem se takhle královsky bavil u 2D Raymanů.
    • Aj ked musim uznat ze endgame obsah zacina byt zaujimavy
      • spoock
        pro mě není důležité hrát plošinovku na hard, stačí, když má nápad a bavím se
      • zaujímavý čím? ty tú hru máš?
        • maros.goc
          Odyssey som už takmer kompletne aj dohral... ešte nejaké otázky? :)
          • Stálo to za to? Myslíš, že si tú hru budeš pamätať aj po rokoch?
            • kovar.jakub
              A proč čekat až do endgame? Jasně, proběhnout hlavní quest a nehledat už tehdy powermoony je jednoduché, ale když chce člověk už po dokončení daného světa hledat pěknou řádku powermoonů tak se zapotí i tehdy.
            • maros.goc
              pri hrani endgame si ale uvedomujem jednu vec, ze ta hra dokaze byt skutocne fantasticky zabavna a aj vyzvou ....cize svoje tvrdenie asi upravim ze je prehypovana ale len trocha, nakolko tie nekriticke hodnotenia 100% fakt nechapem ..hra ma chyby ale len co sa clovek dostane do endgame, zrazu ma pred sebou uplne odlisnu hru ....skutocne nechapem preco sa Nintendo rozhodlo ist takou cestou....
            • maros.goc
              ano, budem si ju pamatat, ako tu najprehypovanejsiu hru vsetkych cias :) ....SMO mam velmi rad, je neskutocne rozkosna, krasna, ma krasne levely, open world Mariovi jednoducho slusi a vie s nim narabat takmer dokonale ...len jej zúfalo chýba skutočná výzva ...a tiež nechápem implementovanie tych najlepsich momentov az do endgame ....akože, prečo?
    • V com sa akoze zapotis? Vsak to najtazsie v SMO je taky priemer v predchadzajucich Mariovkach
  • VortexCZ
    Anonymní trollové se tu opět sešli se svým podrážděným žaludkem...
    Váš čas bych chtěl mít
    • klid , hlavně že jim vyšla další FIFA *1*
  • ja to klidne reknu za ostatni.
    tenhle styl her detskych skakacek me nebere a rad se tyhle 10/10 vyhnu obloukem.
    • Raději piš za sebe...
    • dospal a šel zapnout infantilní Divinity *15*
    • hlasovani v praxi. zatim 13 lidi ma tu hru rada a 20 ji nema rada. pak mi neco rikejte (jak je psano v jinych prispevkach), ze je hracema velice dobre prijimana. skore podle hodnoceni komentaru odpovida 4/10 *3*
  • TheRKD
    Viděli jste ten celovečerní film s Máriem?
    • Lukyz
      Jasně, celkově zatracovanej film, ale taky moje těžký guilty pleasure *1*

      Důvěřuj houbě! *15*
    • 0011
      Bohužel ano, ale Dennis Hopper byl jako vždy skvělý. Příjde mi že hrál jenom v kultovních peckách nebo propadácích. Jediné co si po těch letech vybavuju je on a ty skákací boty na patrony, ale když už to připomínáš tak tvůrce herního mária uvažuje o novém filmu
  • Hral jsem spoustu Mario her a skutecne maji vynikajici hratelnost, ale velmi mi vadi ta ultra gay stylizace, je opravdu strasne neprijemne hrat za tak uchylnou postavu, jako je Mario... a s rostouci kvalitou grafiky je to cim dal horsi.
  • Mart9
    Hrát to nebudu, protože Nintendo si nehodlám kupovat. Ale už po chvilce sledování gamesplaye bylo jasné, že jde o kvalitní hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit