Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neexistuje dovod preco by ta hra mala dostat plny pocet a taky mam pocit ze keby hra nedostavala 10tky inde, nedostala by ani tu..osobitny pripad je bonusweb a jeho absolutne nekriticka recenzia 100%....

    SMO ma chyby z hladiska dizajnu, napriklad je velmi jednoducha a premeny v rozne bytosti hru este ulahcuju, dalej ma na hre mrzi to ze je to viac behacka nez skakacka, a ze to najlepsie sa vam odomkne az po zaverecnych titulkach ..dovtedy je hra sice pekna mila a ale bez nejakej vacsej hlbky...za mna urcit nie 10, a vlastne mozno ani 9
    • píše fanboy Elexu, který má tuny chyb level a game desingu. Kolik tedy hodnotíš Elex? 4/10 5/10? Když jsi tak přísný...
      • Elex nema chyby v level ani game designu. Elex hodnotim 8.5/10, Super Mario Odyssey hodnotim pravdepodobne tiez 8.5/10.
        • Nerob uz Slovakom na tomto webe hanbu...vazne.
          • Ty prosim ta co tu melies za kraviny? Z vas dvoch aby sa clovek hanbil viac za teba :D
            • každý pracuje na vlastnej hanbe, za teba sa určite hanbiť nebudem. Aj keď určite máš mrte voľného času udržiavať alterego na games.cz *1*
            • Vidim, ze si sa v tom nasiel tiez...nemas zaco a bude lepsie, ked uz tiez nic nenapises...aha a skoro som zabudol - Burzuja zoberte so sebou...diky.
            • no a nebo za tebe :)
        • jsi hlupý Marocku...Elex má chyby v každém aspektu, pokud to nevidíš, tak je mi tě líto, ta hra je strašně hloupě navržena, od počasí, přes combat až po premisu, kterou snad vymýšleli děti tvůrců. Mario taky není 100%, ale trochu objektivy Marocku...
          • maros.goc
            ale vsak ja som objektívny :) Elex je vynikajuce RPG a pre mna naj RPG roku :) Divinity Original Sin 2 som ale nehral....Elex si jednoznacne nehral pretoze to by si pisal inak :) .....ja som objektivny :O elex je vynikajuce RPG 8.5/10, SMO je vynikajuca plosinovka 8.5/10 ....v čom som neobjektivny?
            • taky ne *15* Už je to fakt trapný. 28.9.17 co jsi psal příspěvek, mělo Divinity 2 po 17 recenzích na gamerankings.com 96,74%, Zelda v té době byla čtvrtá nejlépe hodnocená hra historie s 97,28%.
            • maros.goc
              fakt? možno na metacritic...ja pozeravam gamerankings a tam Divinity Original Sin 2 malo na začiatku vyše 97/100 ...takže tvoje lžeš je opäť len takým výstrelom do tmy :) ale tak skúšaj ďalej, možno sa ti raz niečo pritrafí :D
            • nechci se vám do toho míchat, ale lžeš. Divinity startovalo na 95% a kleslo na 93%. Zelda startovala na 98% a klesla na 97%, takže Divinity se nikdy ani nepřiblížilo,

              "príspevok bol napísaný v zmysle, že Divinity Original Sin 2 v známkach prekonávalo aj Zeldu: Breath of the Wild, a tak že o Zeldu ako hru roka nepôjde"

              očividně lžeš tu všem.
            • maros.goc
              kde som tam ale napísal, že je to moja hra roka? aké ľahké je domýšľať si a potom kydať na iných nie? ale to je typické pre diskutujúcich na games.cz :)

              príspevok bol napísaný v zmysle, že Divinity Original Sin 2 v známkach prekonávalo aj Zeldu: Breath of the Wild, a tak že o Zeldu ako hru roka nepôjde....nehovoril som o sebe ale vo všeobecnosti ....je pravda, že časom sa celkové hodnotenie znížilo, ale to nemení nči na fakte, ako bol myslený ten príspevok

              to sa tak dokážeš zhovaďovať stále, alebo toto bola len výnimka? :)
            • cituji tě z recenze Divinity 2: "hra roka, prepáč Zelda :D"

              http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/divinity-original-sin-ii-recenze-303506/?page=4

              Tady důkaz, mám i printsreen, takže to nemusíš měnit.

              Takže. U Divinity je pro tebe hra roku Divinity a nonsense zminuješ Zeldu, tady u Maria je pro tebe RPG roku Elex a Divinity jsi nehrál.

              WTF?
  • Ďalšia recenzia (bonusweb) pôsobiaca ako keď ste na obhliadke bytu s realitným maklérom...
    Hra môže byť pekná, zlatá, remeselne perfektná, ale od hry očakávam výzvu. Podľa videí a recenzií (hlavne neutrálnych na metacritics) je to veľmi ľahké a krátke. Switch som si kúpil kvôli Zelde a Mariovi, ale už na Maria ma nenachytajú. Zelda takisto - ultimátne hodnotenia, ale nič pamätné, kvôli čomu by Switch stál. Marketing, 3 značky a perfektne remeselne urobené hry sa Nintendu vyplácajú.
    Na Super Mario World sa Odyssey nechytá.
    • čemu říkáš neutrální recenze na MT? Je tam 91 recenzí a pod 95% jich tam je jen 18 recenzí.
      • Uzivatelskym "zltym" recenziam. Ale klikol som aj na jednu novinarsku "zelenu" recenziu, ktora tvrdi to iste.
        • to si děláš teď srandu nebo ne?
          • Pozitívne recenzie sú zelené, negatívne červené a neutrálne žlté. Srandu si nerobím, vysvetľujem ti zrejmé veci tak, aby si ich pochopil, keďže sa pýtaš trošku nepochopiteľne.
            Je možné, že tvoja otázka bola rečnícka a chcel si vlastne napísať, že keď je 91 recenzií pozitívnych a 10+ recenzií neutrálnych, že tie neutrálne (a negatívne) nie sú relevantné. .?
            • často, keď si kupujem niečo pozriem si tie najhoršie hodnotenia. V prípade hier má ale význam skorej tie neutrálne, ktoré zhrnú všetky stránky. V tomto prípade sú asi tie hodnotnejšie, lebo nepopierajú kvality a zároveň upozorňujú na nedostatky. Ale schválne, pozriem si niektoré moje milované hry, ako sa o nich vyjadrujú "žlté" recenzie
            • hele neutrální? Nejnižší recenze je 75%, pak jsou tam tři osmičky a pak už samé devítky. User score 9.0, kde je 380 zelených a 28 žlutých.

              Ano, je lepší se řidít podle střízlivějších recenzí, ale tady je to až moc zelené. Ale to je fuk, pravděpodobně to bude 8/10, jako většina tady těhle přehypovaných her, ale nelíbí se zdejší pokrytectví PCMR...
    • kovar.jakub
      Lehké ani krátké to není - i po dohrání hry je hromada věcí, co se v ní dá dělat (jak ostatně píšu v recenzi) a lehčí pasáže střídají těžší. Brutální výzva pro hryzání joyconu to není, zábavná hra ano.
      • čiže potvrdzuješ, že hra je krátka a tú "hromadu" vecí si v recenzii spomenul tiež jednou vetou. Aké veci?
        • kovar.jakub
          Jedno plnohodnotné nové království, dvě kratší království s pořádnou výzvou, odhadem 300 dalších power moonů + možnost dosbírat další power moony později. Odemykají se zcela nové (a těžší) výzvy, kde se prostě dále hopsá - a půlku kouzla tvoří to, že se hra moc neopakuje a pořád tě má co překvapit. Proto nepopisuju do detailu.

          Zábava celkem tak na 50 hodin a jsou místa, které ještě nemám, protože jsem tam pořád umíral, nebo kde jsem se na pár desítek minut zasekl - protože to zkrátka bylo těžké. A nikde nepotvrzuju, že je hra krátká, to by mě ve snu nenapadlo.
          • Dobre, som rád, že hra niekomu priniesla radosť. Ja to vidím tak o 10 rokov, keď si to kúpim v nostalgickej chvíľke za 20€.
      • Treba povedat ze tie tazsie pasaze su na urovni priemernej obtiaznosti predchadzajucich M hier.
  • Infantilní nebo ne, tahle zábava mi chybí a Nintendo je pro mě vývojářským studiem, které nějakým magickým způsobem dokáže zprostředkovat zážitky a radost z hraní v dětství i dospělým, co mají chuť se u hry radovat jako malí. Asi proto byl Satoru Iwatta tak vysmátý človíček *4*
    Popravdě, nevím, jak to Nintendo dělá. Nejsem na tyhle hry vytíženej, jasně, jako dítě jsem Maria apod. miloval... ale teď je to spíš takový guilty pleasure v podobě Mario run na mobilu. Ale tohle... mám takovej pocit, že Switch bude v budoucnu jedna z mých dražších guilty pleasure. 3DSku jsem se vyhýbal jako čert kříži, moc na konzole do kapsy nejsem, cestuju spíš autem. Ale Switch a ty dvě Mario hry (a samozřejmě Zelda), co vyšly, mi způsobují svědění v oblastí dlaní a peněženky... navíc Skyrim na cesty... shut up and... maybe later... definitely later.... definitely.
    • mám to stejně.. momentálně se rozhoduji, zda Switch koupím už na vánoce, nebo vydržím do ledna :D
    • tak 3ds je mj. i skvělý krokoměr, který zaznamenává nejen počet kroků ale promítá je i do časové osy, kvůli sedavému zaměstnání potřebuju co nejvíc chodit a tak ho u sebe mám neustále. Jako vlastník obou oboje doporučuju, s tím, že zatím 3ds má těch "must have" titulů mnohem víc a kdo ví jestli se to switchi vůbec kdy podaří dohnat
  • TheRKD
    Viděli jste ten celovečerní film s Máriem?
    • Lukyz
      Jasně, celkově zatracovanej film, ale taky moje těžký guilty pleasure *1*

      Důvěřuj houbě! *15*
    • 0011
      Bohužel ano, ale Dennis Hopper byl jako vždy skvělý. Příjde mi že hrál jenom v kultovních peckách nebo propadácích. Jediné co si po těch letech vybavuju je on a ty skákací boty na patrony, ale když už to připomínáš tak tvůrce herního mária uvažuje o novém filmu
  • ja to klidne reknu za ostatni.
    tenhle styl her detskych skakacek me nebere a rad se tyhle 10/10 vyhnu obloukem.
    • Raději piš za sebe...
    • dospal a šel zapnout infantilní Divinity *15*
    • hlasovani v praxi. zatim 13 lidi ma tu hru rada a 20 ji nema rada. pak mi neco rikejte (jak je psano v jinych prispevkach), ze je hracema velice dobre prijimana. skore podle hodnoceni komentaru odpovida 4/10 *3*
  • Neni nahoda, ze v podstate kazda "Mario" hra na novou krabicku je perfektni. Jinak to same co plati o nove Zelde. Jen misto jedne skvele hre diky, ktere si switch nekoupim budou dve *1* a snad se za par let dockame nejakeho poradneho emulatoru. *14*
    • 0011
      Já sice mám dohráno, ale kvůli mariovi jsem switch fakt neplánoval, protože to není úplně žánr který vyhledávám, ale příjemně mě překvapil 10/10 souhlas, takhle dobrá 3d plošinovka roky nevyšla ale protože jsem nehrál galaxy tak můžu srovnávat jen s 3d land a tam je porovnání směšné, oproti odyssey to vypadá že základ je stejný ale land v porovnání vychází jako minihra. Vzhledem k tomu, že pohybové ovládání není nutnost, ale bez něj je zážitek o mnoho horší, a některé pohyby nemůžeš dělat, nehledě na naprosto nepopsatelné hd rumble tak k emulaci stejně budeš muset koupit joycony, to už bych radši koupil v bazaru switch rovnou a hrál teď. Mario i Zelda jsou naprosto zaslouženě jedny z nejlépe hodnocených her všech dob (mario na GR první místo). Počkej až výjde Xenoblade a bude sbírat všude taky samé desítky. Navíc praví fanoušci K-ON neemulují *3*
      • Ja naposled takto hral Maria 64 a bavil jsem se opravdu hodne *4*
        Po vzoru slecen daberek bych rekl, ze by meli emulovat vsichni fandove K-ON*1* https://www.youtube.com/watch?v=bxFEXq7mFHs kdyz se clovek zameri, jak hraji, ze hraji na sve nastroje ...
        • Tak japonci hlavně všechno kupují když už jsme u toho *3* hlavně handheldy *3* *3* *3* kde jinde na světě jsou specializované MH kavárny kde se scházejí fandové monster hunter se svými 3dsky aby si zahráli coop... docela bych to uvítal i u nás. Taky jsem pc hráč, ale 3ds a switch jsou v současnosti nejlepší konzole co se týče kvality exkluzivit. Maria 64 jsem nehrál, jenom původní super bros a pak až land, na 3ds se chystám na 2d díly co vyšli na virtuální konzoli, ale musí počkat, protože teď mi na všechny 3 zmíněné platformy vychází tolik her že nevím co hrát dřív
        • To je hroznej song. 10/10
  • Hral jsem spoustu Mario her a skutecne maji vynikajici hratelnost, ale velmi mi vadi ta ultra gay stylizace, je opravdu strasne neprijemne hrat za tak uchylnou postavu, jako je Mario... a s rostouci kvalitou grafiky je to cim dal horsi.
  • zaty
    Kecy o tom jak jsou hráči dospělí a nebudou hrát infantilní skákačky za 3, 2, 1
    • Nejde o to, ze by hra byla infantilni, problem je, ze je skutecne uchylna. V hlavni roli obtloustly muz(?) s knirkem juchajici zenskou fistuli, ktery se obcas prevleka za zeny ci vcelky a boda male nevinne houbicky svym zihadelkem. Ja osobne mam proste problem za tak nechutnou postavu hrat... ale jak rikam, je to skoda, nebot hratelnost a napady ve hre jsou fantasticke
      • jamar28
        Ty to nechápeš. Všechny Mario hry jsou prostě v podstatě drogový trip. Proto to působí tak divně - Mario je prostě zhoubovanej jako prase.
      • Ta hra je prostě hravá a má fantazii. V uchýlnou si ji překlápíš ty ve svém omezeném myšlení. To není výtka proti tobě, to je prostě holý fakt.
        • Jako omezené myšlení mi spíš přijde neschopnost přijmout jiný názor. Pomijím skutečnost, že očividně nemáš ponětí o významu slova fakt.
          • Jsem schopen přijmout jiný názor a dokonce ho přijímám. Jen se snažím poukázat na to, proč ho má takový, jaký ho má. To je vše.
    • cumpi3
      pocitas ještě? Už jsi na více než -3600, -3601,... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit