Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím no. Trošku mě ta recenze drží zpátky, původně jsem chtěl kupovat. Asi ještě počkám jak se změní hodnocení na Steamu nebo Metacritic, kde má hra aktuálně mnohem lepší hodnocení (89% Steam a 74 Metacritic)

    Je asi pravda, že UI bude hodně stupidní, pokud se dá celou hrou "propískat", na druhou stranu gamesplaye a obecně ukázky ze hry ukazovaly vysokou různorodost v zabíjení a postupech, takže mě trošku zaráží, ze je to ve výsledku pravý opak....? To jakože si v upoutávkách vymýšleli?
  • hodne spatna recenze...nemyslim tim ted hru...
  • Proč ani jeden screen není z reálného gameplaye sakrafix?
  • Tak mě ještě napadá, pane Homola víte, že Styx je vrah a zloděj? Žádný správně vychovaný synek genleman, ale výkoný zloděj pro kterého vražda není cílem, ale jen jeden z prostředeků k dosažení cíle (brutálně rychlá). Prosím přečtěte si recenzi Styx: Master of Shadow, kde popsali stejný bojový systém rozhodně vřeleji a který se k stealth rozhodně hodí. Ano možná vy většinu schopností nevyužijete, ale jiní si vyblbnou při zkoušení různých schopností.
  • Jack1947
    Nevím, asi si radši zajraju první prý lepší díl než tohle. Chápu že to je spíše o pokusu/omylu ale to ovládání je takové divné... i na gamepadu, třeba když mě zmerčí tak vykrýt ty údery se skoro nedaj.
    Zabíjet potichu taky moc nejde... nevím no, asi se nepovedlo *9*
  • snížit věkovou přístupnost
  • posmrtných hlášek je tam hodne:
    https://www.youtube.com/watch?v=teeqjKZjigE
    a když adam 50x slyšel tu hlášku o streamování, znamená to že musel umrít alespon 500x? co není zrovna vizitka kterou by jste se chteli chválit
  • Nevím proč by vám měla vadit vulgarita ve fantasty hře pane Homola, spíše mě zaráží, že v ostatních to není tolik přítomná. Vždyť lidé nikdy nebyli andílci a v kulisách fantasy obyčejní lidé byli hlavně nevzdělanci (i šlechta na tom nebyla se slovníkem nijak dobrá) max. uměli číst, to spíše zavání obyčejnou komercionalitou - snažením se snížit přístupnost (PEGI a podobné).
  • by se to jmenovalo Blizzard: Styx tak to ma 9/10 že?
  • Ristoro
    No já vám nevím. Mi ta hra přijde na nízkorozpočtovku hodně povedená. 7/10 bych dal. Samozřejmě animace nejsou nic super (vtipné je, že nijak zvlášť nezaostávají například za animacemi od Andromedy :D), příběh není moc zajímavý a voice acting některých postav je celkem špatný. Nicméně ta hra se graficky od předchozího dílu posunula, jsou tam super easter eggy na ostatní stealth hry, kde si z nich Styx utahuje, jsou tam základní stealth prvky (stíny, schovávání těl, krycí systém), které prostě fungují, je tam i značná vertikalita úrovní. Level design taky není zrovna to nejlepší, ale není ani špatný. Umělá inteligence je taky o něco horší, než u konkurence, ale na vyšší obtížnosti dokáže potrápit. Pro fanoušky stealth her bych to určitě doporučil, ale asi ne za plnou cenu, tedy 1000kč.
  • Velmi podhodnotene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit