Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč by vám měla vadit vulgarita ve fantasty hře pane Homola, spíše mě zaráží, že v ostatních to není tolik přítomná. Vždyť lidé nikdy nebyli andílci a v kulisách fantasy obyčejní lidé byli hlavně nevzdělanci (i šlechta na tom nebyla se slovníkem nijak dobrá) max. uměli číst, to spíše zavání obyčejnou komercionalitou - snažením se snížit přístupnost (PEGI a podobné).
    • Tak mě ještě napadá, pane Homola víte, že Styx je vrah a zloděj? Žádný správně vychovaný synek genleman, ale výkoný zloděj pro kterého vražda není cílem, ale jen jeden z prostředeků k dosažení cíle (brutálně rychlá). Prosím přečtěte si recenzi Styx: Master of Shadow, kde popsali stejný bojový systém rozhodně vřeleji a který se k stealth rozhodně hodí. Ano možná vy většinu schopností nevyužijete, ale jiní si vyblbnou při zkoušení různých schopností.
    • snížit věkovou přístupnost
  • hodne spatna recenze...nemyslim tim ted hru...
  • by se to jmenovalo Blizzard: Styx tak to ma 9/10 že?
  • Proč ani jeden screen není z reálného gameplaye sakrafix?
  • Velmi podhodnotene.
  • Ristoro
    No já vám nevím. Mi ta hra přijde na nízkorozpočtovku hodně povedená. 7/10 bych dal. Samozřejmě animace nejsou nic super (vtipné je, že nijak zvlášť nezaostávají například za animacemi od Andromedy :D), příběh není moc zajímavý a voice acting některých postav je celkem špatný. Nicméně ta hra se graficky od předchozího dílu posunula, jsou tam super easter eggy na ostatní stealth hry, kde si z nich Styx utahuje, jsou tam základní stealth prvky (stíny, schovávání těl, krycí systém), které prostě fungují, je tam i značná vertikalita úrovní. Level design taky není zrovna to nejlepší, ale není ani špatný. Umělá inteligence je taky o něco horší, než u konkurence, ale na vyšší obtížnosti dokáže potrápit. Pro fanoušky stealth her bych to určitě doporučil, ale asi ne za plnou cenu, tedy 1000kč.
    • bukrr
      V zásadě si napsal to co Adam - funguje to, ale nepřináší to nic nového, tak proč by to mělo být lepší, než průměr?
      • To samy se da rict o vetsine AAA her co vychazej každej rok a stejne dostavaj 8+ :)
        • bukrr
          Můžeme se o tom pobavit u recenze jedné z ní *1*
  • Tak problem je, ze tahle hra (nevim, nehral jsem) si mozna prumerne hodnoceni zaslouzi, pak je ale potreba nastaveny trend udrzet a tohle skutecne (5/10) prumerne hodnoceni pouzit pri vsech prumernych hrach. Jinak to vazne pusobi jak pest na oko.
  • no já teda nevim mě oba díly Stye bavily mnohem víc než oslaavovanej novej Hitman ze kterýho si vseihni ustrikavaj jak je dokonalej
  • posmrtných hlášek je tam hodne:
    https://www.youtube.com/watch?v=teeqjKZjigE
    a když adam 50x slyšel tu hlášku o streamování, znamená to že musel umrít alespon 500x? co není zrovna vizitka kterou by jste se chteli chválit
  • Vo svete si táto hra drží medzi kritikmi aj hráčmi cez 70 % a podľa mňa si ich aj zaslúži...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit