Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže jsem se trefil, díky, že ses tak okatě odkopal

    to bylo ještě snažší než jsem myslel *5*
  • delO
    tak samozřejmě že trolení horčic je paráda, na tom se shodneme :) Hlavně teď se je moc dobře trolí, když vyšlo tolik Playstation hitů *14* a jim nic, takže pořád jenom brečí v diskuzích a na to se moc dobře dívá.
  • Ted me polil studeny pot jen pri predstave byt vubec v nejakem diskusnim "tymu" tady :D...ma predstava hardkor hry je uplne jina, napr. takova JA2, to bylo maso. Dneska uz jenom relax pri hrani na konzoli. A ja si rad potrolim zdejsi "uzasnaky", stejne tak konzolove fanatiky...ale priznavam, masteraci jsou na troleni uplne top... :D
  • delO
    Tak o SadButTrue jsem myslel, že je docela rozumný konzolista, ale ted jsi zklamal náš tým. Styd se...
  • Tak prihodim i ja a pritvrdim...3/10 pro vsechny soulsborny... :)
  • delO
    Tak že iso RPG jsou šméčka příchází pomalu i recenzenti. Tyranny propadlo, o té hře nikdo teď neví, Torment dostal kupu šestek, sedmiček i čtverku, ta hra snad zapadla ještě více než Tyranny. Tak navíc hlupáci to vydali v době spousty hitů pro Playstation.
  • delO
    dobrej pokus ale stále ti uniká, kdo jsem a to mě nebetyčně baví *3* *4*
  • bohužel musím říct, že kvalita konzolových titulů kontinuálně upadá, dnes stačí k pohodlnému hraní PC+ gamepad, konzole jsou dnes už defakto zbytečné
  • TheGGG
    a 0/10 pro všechna ta retro izometrická RPG.... *3*
  • TheGGG
    svoboda projevu, má na ní právo...
  • a přesto si sem musel přijít a všem to povědět, protože to každého zajímá :)
  • delO
    průměrná budgetovka o které za měsíc nikdo neví, tu dostala průměrné hodnocení a zase se tu brečí *15*

    No, nic času málo, teď vyšlo tolik hitu na Playstation, že je škoda času psát i na Games.cz
  • vidim číslo.. vidím jméno recenzenta.. klikám na diskuzi.. odeslat.. zaviram tab s games.cz
  • přesně tak, 0/10 pro všechny ty japonský ptákoviny co v poslední době vycházej *5*
  • jasne takova Overwatch by dostala od mne 1/10 *3*
  • Podle tvoji logiky pak nekdo, koho hra nebavi, tomu muze dat klidne tri...a nekdo, koho bavi jen tak normalne tomu da pet...takze je to OK.
  • To je zase recenze homolaku, ta hra mě baví a to je pro mě nejdůležitější, já hodnotím právě hry podle toho zda mě baví či nikoliv a o tom to ve finále je, a styx mi tu zábavu poskytuje, dal bych mu osm
  • Tak problem je, ze tahle hra (nevim, nehral jsem) si mozna prumerne hodnoceni zaslouzi, pak je ale potreba nastaveny trend udrzet a tohle skutecne (5/10) prumerne hodnoceni pouzit pri vsech prumernych hrach. Jinak to vazne pusobi jak pest na oko.
  • bukrr
    "Průměrné hry se recenzují nejhůře" teď už to chápu
  • bukrr
    V zásadě si napsal to co Adam - funguje to, ale nepřináší to nic nového, tak proč by to mělo být lepší, než průměr?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit