Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte, že černý humor je jako děti v Afghánistánu? Že nemá hlavu, ani patu?
  • MickeyMutant
    V principu správně. Praxe ukáže, jak budou fungovat třeba ty filtry, aby člověk nebyl zavalený tunou nesmyslů, co by mohly stránky potenciálně znepřehlednit a návštěvníka jen otravovat a zdržovat.

    Námitky v textu ohledně "zcestných pokusů šokovat" nebo "salámu z masa vyuzených afrických dětí" nejsou zcela košer*4*Extrémy by měl řešit existující zákon, a ne nějaký Valve kontrolor, jenž ke všemu skutečně nelegálnímu bude z vlastní iniciativy ještě přistavovat svou ideologickou a politickou hradbu. Tahle přiznaná rezignace na cenzuru eroticky, genderově, rasově, světonázorově a bůhví jak ještě nevhodných titulů, co by mohly někomu rozhazovat čakry, je podle mého názoru to nejlepší, co Valve mohlo v současné situaci udělat. Politicky i obchodně.
  • Jj také nechápu, proč je možné mít filtr jen na 3 kategorie.
  • Nechápem čo majú ľudia s tým hľadaním titulov. Známych hier až tak veľa nie je. Stačí pozrieť recenzie a sme v obraze. Prípadne na YouTube nejaké video recenzie menej známych titulov, alebo si nájsť nejaký blog, či fan stránku s obľúbeným žánrom.
    Ale kto má toľko času, aby stále hľadal nové hry? Už takto mám nakúpené hry, ktoré zrejme nikdy ani neskúsim. Nechce sa mi veriť, že by bolo toľko ľudí na indie hry. Iste, komercia je hnus a bla, bla, bla, hrajme sa na originálnych. Ale aj tak si v komercii väčšina nájde niečo obľúbené a hrateľné.
    Vždy mám čo hrať a mám aj hry, ktoré by som si rád zahral znova, len nie je čas. Ešte sa mi nikdy nestalo, aby som musel listovať hodiny v blbostiach a hľadal hry, ktoré si zahrať.
  • Budou nejaky "Adult" gamesplaye?
  • To neni o sucharstvi nebo konsternaci, ale o vkusu a kulture daneho media. Za chvili by se tu take mohlo psat o petipr*elnich opicich (jinde nez v recenzich South Park) nebo ze se izraelci ze zvyku nesprchuji vodou. Me ta veta o africkych detech nepohorsuje, jen konstatuji... ;)
  • Jsou to jen písmenka a slova, nebuďte všichni z písmen a slov tak moc konsternovaní, bojte se činů!
  • TheGGG
    super, miluji odpolední dvouhodinky kdy se brodím odpadem ze steam shopu a hledám něco zajímavého co si koupit
  • KamilZm
    Hm, to tedy nic moc, preferoval bych opačný přístup, aby to nějaká lidská síla ve Valve kontrolovala a nepouštěla balast.
    Filtr na kategorie jde nastavit už dlouho, ale vejde se tam omezený počet položek a já už mám plno teď *13*
  • SalemCZ
    jj, od firmy sadfklhsadjklhraasdsdaf
  • Problém vidím v tom, že dojde k přesycení platformy "brakem" (assetflipps, etc.) a to utopí jakoukoliv kvalitní tvorbu.

    Jestli nám Valve dá nástroje na filtrování assetflippů a neher je ve hvězdách.

    Člověk se nemůže divit, že se pak Indie titulům tak daří na Switch, kde si Nintendo kvalitu většinou náležitě hlídá a nepustí tam všechno.
  • Sr_Lobo
    Suchare ... *7*
  • takže i Half-Life 3 *8*
  • Veta s africkymi detmi je teda hodne cerna... a tim nemyslim barvu kuze, ale humor, pokud je to jeste humor. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit