Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budou nejaky "Adult" gamesplaye?
    • To by youtube musel sdílet podobnou politiku jako Steam a Youtube dělá úplně přesný opak.
    • Jestli vás zajímá tenhle ten typ gamesplay, tak od toho je přímo stránka LewdGamer.
  • To neni o sucharstvi nebo konsternaci, ale o vkusu a kulture daneho media. Za chvili by se tu take mohlo psat o petipr*elnich opicich (jinde nez v recenzich South Park) nebo ze se izraelci ze zvyku nesprchuji vodou. Me ta veta o africkych detech nepohorsuje, jen konstatuji... ;)
    • Mě ta věta taky nepohoršuje, ale přijde mě dost nepříčetná. Kdo by vyráběl salám z dětí ty bláho. Kdo by vyráběl salám z afrických dětí, dyť to by byla maximálně masokostní moučka. Samotná tato úvaha je dost nechutná, dost připomíná praktiky s výrobou mýdelka v koncentračních táborech *urva! Aha, už začínám pohoršovat sám sebe. Obyčejně jsme zvyklí hlídat jestli v salámu nemáme maso z koňa, psa atd. Upřímně nechápu autorovy myšlenkové pochody...
  • TheGGG
    super, miluji odpolední dvouhodinky kdy se brodím odpadem ze steam shopu a hledám něco zajímavého co si koupit
    • nauč se používat filtr. není to zas tak težké a výsledek stojí za to (najdeš herní perly). Ale chápu že pro tebe je snažší si nechat udelat brainwash reklamou a proste hrát ten Assassins Creed, nové CoD nebo BF. *3*
      • TheGGG
        BF na steamu není zlatko, každopádně mě pořád chybí filtr, který by odstranil všechny ty indie "hry"
    • Ten odpad je tam i teď.
      To, že rezignují na cenzuru dle toho, že hra je "moc erotické", "není dostatečně politicky korektní" nebo "uráží LGBT komunitu" na tom nic nezmění.
  • KamilZm
    Hm, to tedy nic moc, preferoval bych opačný přístup, aby to nějaká lidská síla ve Valve kontrolovala a nepouštěla balast.
    Filtr na kategorie jde nastavit už dlouho, ale vejde se tam omezený počet položek a já už mám plno teď *13*
    • Jj také nechápu, proč je možné mít filtr jen na 3 kategorie.
  • Problém vidím v tom, že dojde k přesycení platformy "brakem" (assetflipps, etc.) a to utopí jakoukoliv kvalitní tvorbu.

    Jestli nám Valve dá nástroje na filtrování assetflippů a neher je ve hvězdách.

    Člověk se nemůže divit, že se pak Indie titulům tak daří na Switch, kde si Nintendo kvalitu většinou náležitě hlídá a nepustí tam všechno.
    • Já se toho nebojím, filtruju všechno, co je tříbarevné a ke stažení je to méně jak 70GB tj. 99% obsahu na Steamu, takže pohoda. *1*
    • Na Steamu je už i v současné době dostatečné množství braku.

      To, že teď Steam rezignuje na cenzuru dle toho, že hra je "moc erotické", "není dostatečně politicky korektní" nebo "uráží LGBT komunitu" na tom nic nezmění.
  • takže i Half-Life 3 *8*
    • SalemCZ
      jj, od firmy sadfklhsadjklhraasdsdaf
  • Veta s africkymi detmi je teda hodne cerna... a tim nemyslim barvu kuze, ale humor, pokud je to jeste humor. ;)
    • Nevíte, že černý humor je jako děti v Afghánistánu? Že nemá hlavu, ani patu?
      • A víte, kolik židů se vleze do kýble? Přesně 4 lopaty.
        • To je tak černý, že se to ráno sebralo a šlo na pole sbírat bavlnu a po cestě po tom střílela americká policie.
    • Jsou to jen písmenka a slova, nebuďte všichni z písmen a slov tak moc konsternovaní, bojte se činů!
    • Sr_Lobo
      Suchare ... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit