Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    díky za recenzi. je fajn, že hra má nakročeno dobrým směrem. určitě koupím.
  • Viděl jsem nějakej gameplay a přišlo mi to jako úplně průměrná nic-moc hra a tady najednou devítka, zajímavý :D
    • Mart9
      Ovšem na rozdíl od všech přehnaných hodnocení béčkových her mě tato recenze celkem přesvědčila, že by to mohla být dobrá hra. Tedy alespoň začátek recenze, protože mi to připadalo jako vyprávění příběhu, který nechci vědět, takže jsem dál nečetl.
      • neboj se, je to sandbox, takže ten příběh byl jenom to co si vytvořil ve hře z rozhodnutích autor :) už se těšim až to vyjde na PC , na tohle a dayz se hodně těšim :)
  • at uz soucasna generace deti vyroste a skonci diky tomu ta zombimanie, dekuji, odejdete (ulehnete zpet do hrobu) *6*
    • Blue.Shark
      Rejp, rejp. Mně se současný zombie trend zamlouvá mnohem více, než předchozí světové války. A po zombie přijde zase něco jiného, tak se s tím smiř.

      State of Decay každopádně vypadá moc zajímavě, i když mi trošku nesedí grafické zpracování. Jelikož mě ale hodně bavil seriál The Walking Dead a říkal jsem si, jak bych se choval v podobné situaci, jsem velice vděčný Undead Labs za příslib zajímavých situací a přes grafiku se mile rád přenesu.
      • Pokud vim tak zombie se tahnou hrama uz od dob Resident Evil 1 a to uz je hezkejch par let..takze atdy nejde o trend..ale o posedlost a nudu k uzoufani..
        • no tenkrat to byla spis vyjimka, ta moda prisla az nekde s left4dead...
          • Každá lopata s mozkem si může všimnout, že zcela všechno má "svou módu". A tyhle tvoje nářky a reakce podobných gum jsou práve jen oním "módním" zbytečným zvracením, páč vám to ve vašem malém mozečku zrovna dovolují vaše už přece jen nevyvinuté instinkty se vyjadřovat bez toho, aby vám to seplo.

            Ale má to cenu vysvětlovat nějakým anonymním magorům zas a znova jak se to vlastně má? Ne, nemá.
            • Radioaktivni_surikata
              >>n: napsal to jako totální hulvát, ale pointu má dobrou *3*
            • za to ty budes mit mozek minimalne velikosti prumernyhio angrestu *5*
        • To už je podle chuti, někomu se to líbí někomu ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit