Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prave proto ze jsi anonymni magor tak ti to dovoluje byt drzy a prechytraly, jinak bys sedel v koutku jak hodne stenatko a neotravoval kdyz se bavi dospeli *2*
    • patri na zacatek diskuze..
  • Miluju survival hry. Prostě žádnej save a vracečky zpátky. Vyzkoušet si to jaké by to bylo žít v téhle době, ale stejně pak zjistíte, že plno nápadů, které máte tam prostě nejdou realizovat, ale tak to prostě bejvá. Jednoduše MILUJU hry kde si můžu dělat co chci a ještě k tomu musim přežít :D
  • Lukyz
    Už to sleduju nějakou dobu a fakt se těšim *14*

    Každopádně titulek na RPS říká: State Of Decay Still Coming To PC, But Not ‘Soon’

    To her credit, Undead community director Sanya Weathers was refreshingly honest about the situation:

    “We are still working on the PC version, and I don’t have a really good estimate for completion. Too much depends on third parties. It isn’t going to be soon by any meaningful use of the word ‘soon’.”

    Ale kdo si počká, ten se dočká *4*
  • Zombie jsou tak vdecnej namet do her az se mi z toho uz dela zle. Ale jinak to nevypada spatne..az na ty zombie..
    • No nejen do her :)
      Ale je pravda, že zombie mají pro herní vývojáře celkem dost výhod.
      Já už si na to pomalu zvyknul. Už bych se i divil, kdybych v nějaké hře začal masakrovat něco jiného než zombie :)
    • U tohohle je to to samý jako říct je to dobrý hra až na to že je to hra :D
  • GlaDOS
    Recenze mě navnadila, to ne že ne. Ale spíš bych uvítal více popisný styl. Tak například mě zajímá, jestli je svět generovaný, jestli si postavu vytvářím nebo hraji za hotovou, jak fungují souboje se zombíky (střelné zbraně, chladné zbraně), jestli má hra nějaký craftovací systém, jestli se ve světě střídá noc a den, případně počasí, jak z taktického hlediska funguje skupina,...
    • Postavu si nevytváříš, hned tě to vrhne do hry a později si můžeš přepínat mezi postavami, které zachráníš :) Souboje není žádný kafíčko, střelné zbraně většinou přiláká další zombíky, takže je lepší používat jen pro unik. Když se snažíš, tak dokážeš zbraní na blízko zmasit skupinku zombíků, ale lepší je jít na co nejméně nepřátel, taky to nemusí vždy dopadnout dobře, i když zatím co jsem hrál, tak jsem ještě nezemřel, ale už to párkrát bylo na hraně. Craftovací systém jsem teda žádný nenašel, můžeš si tak max na základně nechat vyrobit tlumič, petardy a ještě něco.. Den a noc se střídá a netrvá to žádnou chvilku, nějaký čas to trvá, než se znova rozsvítí :) Počasí se nemění, minimálně mně ne :D Ve skupině je lepší bojovat, protože zombíci mají skoro vždy početní převahu a lidi ze skupiny je dokážou chytit a ty jim hezky jednou ranou rozdrtíš hlavu :)) Já sám jsem zatím z toho dost nadšenej, fakt mě to chytlo a baví mě rozšiřovat skupinu a získávat suroviny :))
      • Jack1947
        Spise je to otom ze, i kdyz si hrac vytvori nejaky ten vztah k nekomu, at uz k postave za kterou hraje, nebo prezivsim vse zavisi na hracove postoji. ( Kupr ja si snad i blahove myslel ze vydrzim s tim cernochem az do konce hry *4* , no po dosazeni kostelu sem se vydal napospas osudu sam, chyba respkt bez potrebne silY na odrazeni zombiku, nejprve sem zemrel jako ta zenska a potom i ten cernoch- nekomu to treba prijde dost drsne ale je to realne... Je to neco jako bylo ve Walking dead ( adventure) osobity temer styl hrani a vse zalezi na hracovych dovednostech, zkusenostech ( stejne jako jsem se pokusil s 1 prezit vice misi (respkt ukolu- prezil ale pote i se swat tymem zahynul ve strouze v oblezeni zombii ...) bylo by to klise ale ja bych uvital mozna jen 1 hlavni postavu max 2, takhle se clovek nema sanci ztotoznit ale vlastne mu to i bude fuk co s nim bude, strach tu hraje roli hodne velkou , jenze pote respawn zza jinou postavu nevim no... zajimavej pocin ale zase hlavni dejovea linka s 1-2 postavami by mozna byla lepsi.
        ( vozidla kapitola sama osobe bez nich by to slo jen spatne, lkuli omezene stamine clovek daleko neutece. ) Jinak se znamkou i souhlasim zatim da se rict. *5*
      • GlaDOS
        Díky. Ještě mě tak napadla otázka odhledně ostatních přeživších. Z toho co jsem se dočetl, tak každý má svoji osobnost. Je to nějak viditělné, nebo jsou to prostě jen nějaká čísla v pozadí hry. A jestli jsou viditelné i vztahy (když se dvě postavy nemají rády, napadnou se?), nebo jsou zase vyjádřeny nějakým číslem?
        • Jsou to spíše ta čísla v pozadí.
          Prostě čas od času na někoho padne depka a ty si s ním můžeš jít promluvit ven (zabíjet zombíky) a tím odvrátit nějakou tu hádku.
          A občas se ti nějaké postavy pohádájí a trochu poklesne morálka, ale to není problém nahnat. Můžeš postavu vyhodit ze skupiny, ale to nemá cenu, protože čím větší skupina tím líp.
          Rozhodně nečekej spory mezi postavami jako byly třeba v Mass Effectu.
    • ale zase se dozvis o ,,strasne vystresovane Maye,, :DDD
    • Něco jsem viděl na streamu, AI přeživších byla docela dost dobrá ( nějak nechcípaly a dobře se snažily), co se týče toho boje tka to říct nemůžu, stream to byl, ale z xboxu, takže ti fakt nepovim jaký to bude na PC, jestli je mapa generická tka to taky nevim, ani jak je velká, ale zajímalo by mě to taky hodně.
      • ještě den a noc by se tam měly střídat a počasí taky nevim :D
        • GlaDOS
          No, tak si prolezu víc webů, protože mě to hodně zaujalo. Hned po Minecraftu je to nejrychleji prodávaná hra, tak to snad na Steamu bude už brzy.
          • Bohužel PC verze ještě nemá ani datum releasu, taky na to čekám jak malej protože na PC mají přidat i multiplayer, zřejmě nějakou verzi mutliplayer coopu *14*
          • jak tu psál lukyz, vývojáři si chtějí na PC verzi nechat záležet, takže to asi bude chvilku trvat, ale o to více se můžeme těšit :D
  • Miserius
    Trosku mi to pripomina Warband, ne snad nametem nebo gameplayem, ale ze na prvni pohled to zaujme malo koho ale kdyz se do toho clovek pusti je to vyborna hra u ktere vydrzi mnohem dele nez u AAA her za neuveritelny miliony dolaru
  • Zase zombící ? Proč ? Proč ? Jsem na ně už nějak alergický...
    • A kdo tě to nutí hrát?
  • přijde mně podivné, že zombíkům svítí oči... spíš to zavání démonama z filmu Demons (: http://suckerpunchcinema.com/main/wp-content/uploads/2010/10/demons-top-stairs.jpg
  • kdyz uz musi byt v recenzi nejaky (sahodlouhy) pribeh, tak by ji mel psat nekdo kdo to umi...tohle je slohovka ze zakladni skoly
    • palcov
      Já v recenzích (i na filmy) příběh zásadně přeskakuji.. Kdyby to tedy někoho zajímalo.. :D
      • po prvnich radcich jsem to samozrejme taky udelal, protoze cist se to moc nedalo a z recenze zbyly nejake 4 kratke odstavce
  • jděte do pi*e s takovou kokotinou. Vypadá to, a je to jak kidskokotina z roku 2004

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit