Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapci a chlapi, předem bych se chtěl zmínit o Vašich narážkách na pohlaví recenzenta. V 9 z 10 případů byste nejspíš ani nepoznali zda hru recenzoval muž či žena. Hlavně ta skutečnost, že se v současné populaci najde i hráč opačného pohlaví, co má blízko k hrám by měla být dobrou zprávou. Dále k recenzi: ano také jsem tu četl několik lepších recenzí, ale pravdou je, že v téhle recenzi asi vidím víc než většina tady. Celé mi to totiž přišlo jako by to psal jeden z Vás. Hrubé pocity z hraní, nadšenost nad vlastním počinem ve hře, které bude mít každý hráč úplně jiný. I přes jinou stylizaci recenze dávam palec nahoru. Těším se na PC verzi *12*
    • Na PC verzi se těšim taky. Ale ve vší úctě k autorce, tohle opravdu nesplňuje základní myšlenky recenze jako takový. Informace, který jsem hledal (proto recenze čtu) jsem nenašel. Je hezký, že o tom píše originálně, ale tohle se - až na poslední odstavec - úplně vymyká stylistickýmu útvaru, kterej má sdělovat fakta. Stručně, jasně a hodnotit dílčí aspekty. Než jsem tim románem prožral, a našel jsem aspoň to shrnutí, přestalo mě bavit číst.
    • Bohužel žijeme v době kdy se anonymní nevzdělanci realizují skrze internetové diskuze a respekt k názorům je jim cizí.
  • Jste fakt Mag*ri ! Metru LL date 7/10 a tehle ultrakarovine 9 ? wtf ? a o tom ze tu recenzi psala holka co zrovna vysla zakladku ani nemluvim !
    • Bože, ty jsi ale inteligent. Navíc ty jsi stopro ještě na základce. *5*
    • Lidi jako ty by raději neměli mluvit vůbec...
  • Může mi někdo, prosím, vysvělit, co je to sandboxová hra?
    • 5irp373
      Tady máš "kyblík", "lopatičku" a "písek" a dělej si s tím co chceš. Sem tam ti něco přihodíme, ale zabavit se nějak musíš sám :).
    • Jenže sandbox je odjakživa termín označující běh aplikace uzavřeně uvnitř nějakýho systému. Takže mi nějak nevyhovuje, že se ten pojem zneužil pro tenhle účel jen proto, aby to znělo honosněji než "hra s otevřenym světem"...
      • smejki
        sandbox a open world jsou dvě různý věci. vylez na Milešovku a rozhlídni se - to je open world. Koukni z okna na dětský hřiště - to je sandbox.
      • A to ti trvalo 15 let, než jsi tuhle myšlenku vypotil?
    • sandbox je v překladu pískoviště, takže význam je doufam jasnej ;)
    • sandbox znamená že si můžeš dělat skoro co chceš, jsi jen minimalně omezený, ale většina těch her co to má mají slabší příběh, nebo skoro žádný Je to prostě opak lineárních her typu call of duty
  • Nic proti ale s recenze jsem se dozvěděl jen, že je to něco o zombie :/
  • Tohle je poradna zombie hra a ne last of us, ten je totalne prehodnocen a pritom je to jen linearni blbost, stereotyp, s obtiznosti pro mimina a samej quicktime event.
    • Tuším že maš xbox a last of us jsi nehral. Na easy se to dá, ale na HARD se to NEDÁ.
    • Tuším, že jsi tu hru ani nehrál, ty mamlase
    • ty si fakt pako
  • Deever
    Recenze na Games kritizuji jen velmi málo, ale tady mi to nedá:

    Jsem po dlouhé době zklamán. Nechť slečna (?) Jiříková recenzuje tituly, ke kterým má zjevně blíž, třeba adventury nebo RPG. Líbily se mi třeba recenze na O orcích a lidech (haha!) nebo Deponii. Žánrově a zároveň stylově vyhraněné tituly by asi měl hodnotit někdo, kdo už má v oboru něco načteno/nakoukáno/nahráno (zdravíme recenzi na Metro: Last Light Lukáše Grygara). Protože u takto specificky žánrových a stylových her se vám u recenze vyrojí především čtenáři, kteří do problematiky trochu vidí a zajímají se o ni.

    Vím, že každý nemůže být profík na všechno, taky nejsem. Ale o zombících něco málo vím a proto na mě z téhle recenze dýchl jen nezájem. Škoda.
    • "O zombicich neco malo vim" *15*
  • Proč sakra alespoň v tý recenzi neni, že to ještě na PC neni ?
    • Už je. Mrkni na Steam.
    • to tam je, na konci :D
  • 15k3
    Další hra se zombíkama, nechápu proč, když témat je tolik, to už nemůže být ani zábava... *16*
    • Bo jsou zhniláci pořád ještě v kurzu;-) A až konečně vyjde DayZ, to bude teprv mánie.
      • 15k3
        až vyjde dayz tak se ukáže jak se všichni pletou
        • frag.ment
          Až vyjde DayZ, tak už to asi nepostřehnem, protože sami budem zombíci.
          • Až vyjde DayZ, tak vás všechny sežeru
  • Se divim, že to editor pustil na web. Nic proti slečně recenzentce, ale tohle není RECENZE. To je jak zadání slohový práce v 6. třídě na téma Moje bláznivé léto se spolužačkou Sabinkou. "tak děti, vezměte si pera, rozsah minimálně 1x A4, odevzdáváme za 45min". Sice snaha o originální pojetí, ale slečno :) spletla jste si zadání, to by bylo i na preview hodně málo.
  • RECENZE O NIČEM.Nevim jak se hraje.Nevim u PC jaký stroj to zvládne.Vim jen že hra je.
    • Tak si kup poriadne PC , ty kapitalisto *12*
    • GlaDOS
      Pc verze ještě není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit