Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyto jakoby "old school" hry začínají být v módě a jsou to pecky, nejdřív Punch Club a teď Stardew Valley, jen tak dál!
    • Šťastný člověk, posledních pět let prožil na pustém ostrově bez internetu!
  • jack
    Diky moc za recenzi = wishlisted on steam :)
  • Zdravím, tuto hru hraji velmi ráda, je to taková chillová hra :) ale souhlasím "Mermaid's Pendant" mi nejde v české verzi koupit :( a to jsem se chtěla vdát *9*
  • Hra je moc povedená a ohromě mě baví, ale v české verzi opravdu nejde koupit "Mermaid's Pendant", prostě ta věc kterou dáte někomu u koho máte 10 srdcí a stojí to 5 000 --- doufám že to co nejdříve opraví
  • Proč mi to připomíná hru pro gameboy - Harvest Moon? Asi podobností hratelnosti a grafiky?
    • solomon.short
      Harvest Moonu je to hodne podobne, ostatne je to zminene i v recenzi
  • Moje oblíbená hra, už jsem v podzimu rok 1, některé texty nejsou přeložené do ČJ a některé jsou přeložené špatně, ale to neva --- ale hrozně moc mi vadí že nejde koupit "Mermaid's Pendant" nevím co s tím je ale koupit mi to nejde *16* *9*
  • Takhle ty malé obrázky použité u recenze vypadají celkem pěkně (hlavně ten vyhlazený na titulce), ale když to vidíte přes velký monitor, vypadá to dost hnusně. Škoda, na obrázcích se mi hodně líbí, jak autor pracuje s barvami, má to správnou náladu.
  • Obdivuju jak někdo může hrát tyto pixel art hry. Já zkoušel třeba Miami hotline a tak strašně mě z toho bolely oči, že to nešlo dál.
    • Miami Hotline je sesmolené v Game Makeru. Sprajty se tam při rotaci a zoomu různě deformují a zubatí, opravdu na to není hezký pohled. Kvalitně naprogramovaná pixel art hra ale může vypadat nádherně.
  • Ahoj :) hraji verzi 2.6.0.8 a s nainstalovanou češtinou. Jsem již rok 1 podzim a stále nemužu u kováře nechat vylepšit nástroje jako je sekera atd...je to nějaká chyba hry nebo je třeba pro to něco udělat?? To samé že v poliklinice není stále žádný člověk. Za ukol mám poznat 28 lidí z města...mám jich 27 a mám podezření že ten poslední je v nemocnici.....jak to tedy je?
    Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit