Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    A jeee z tohohle se indie hateři zblázní. Jinak hra je super, už tam mám nahráno 65hodin.
    • Volal mě někdo? *1*

      Náhodou, tohle je první indie hra (tedy druhá, hned za Factorio) za hrozně dlouhou dobu, u které mi pixel art nevadí. Asi proto, že nevypadá hůř než pixel art z 90. let *4*

      Stardew Valley má sice svoje mouchy, ale od projektu jednoho člověka snad ani víc chtít nemůžu.
      • Nevim jestli by to bylo umyslem ale vyznelo to jakoby factorio bylo pixelart. Vtom pripade ja pak pixelart kazda hra
  • Zatím v tom mám za týden přes 70 hodin. rozhodně je to komplexnější než to na první pohled vypadá a už dlouho jsem se tak nebavil.

    Volba pixel art grafiky je navic geniální protože nestárne.
    • to hraješ tohle 10 hodin denně? *15* svět je super.
      • Aneb kdyz to milujes, neni co resit :D
  • Supééér. Já si říkala, kdy si hra vyslouží recenzi :D
    Hezká recenze. Souhlasím. Škoda, že mu padala, mě nespadla ani jednou a to už mám těch 40 hodin nahraných. :)
  • Mart9
    Tady je krásný příklad vymazleného pixel artu. A pak se někdo diví, že nadávám, když pixel art nějaký rádoby vývojář neskutečně odflákne a chce za to stejné peníze.
    • Myslím, že by byl vymazlenější, kdyby to nebylo tak nazoomovaný.. na můj pixelartovej vkus je prostě moc hrubej..
    • Teda je videt ze ani na tom co je "vymazleny" pixel art se neshodenem protoze tohle mi zrovna prijde dost o nicem. :D
      • Stebou se neda shodnout v nicem, to je docela normalni...

        Tak se pochlub co takovy erudovany clovicek jako ty povazuje za vymazleny pixel art *5*
        • Eitr, Kingdom, Sword&Sworcery a pak je jeste v planu jedna hra o boji demonstrantu s policii na ktery se pracuje a ta vypada taky skvele.

          Mam proste rad tuhle stylizaci a hlavne mam rad kdyz to vypada dobre v pohybu coz zminene hry splnuji.

          Stylizace Stardew Valley je na me trochu moc japonska a trochu moc infantilni. Nerikam ze je to tak spatne jenom se mi to tak tolik nelibi.
          • Okey Eitr a Sword&Sworcery, jsou designove na jinem levelu otom neni sporu, bal sem se ze vytahnes neco trosku jineho takze mlcim a souhlasne prikyvuji .. ale prece jen si tohle temnejsi a dospelejsi provedeni nedokazu moc zasadit ke kopani brokolice a zeli a tahani kravicek za veminka *4*

            ale pokud to beres obecne, tak je fakt ze "vymazleny pixel art" je prihodnejsi k tebou uvedenym titulum
            • Jj v tom mas uplnou pravdu.
      • Mart9
        No když jsem prošel i další a větší obrázky než je ten titulní, tak musím uznat, že úplná pecka to teda není. Ale stále je to o úroveň výš než ty hnusárny, takže jsem schopen tu hru respektovat.
    • MikeR
      Souhlas. No, dobře. Vyloženě vymazlenej styl to není, ale je bez debat hoden označení pixel art, je to roztomilý a je to o deset úrovní výš než kdejaká wannabe pixelartová hra. Jenom to všechno zní tak fantasticky, že se popravdě bojím to hrát. Tyhle závislárny si už nemůžu dovolit. Jak mám odolat, sakra.
  • Jednoduchý dotaz: Lze tuto hru dohrát, nebo je nekonečná?
    • nightborne
      Po odhadem sto, možná sto padesáti hodinách (podle toho, jak se člověk piplá) už je dost možný, že uvidíš všechny "příběhový" eventy, což by se dalo označit za dohrání. Konec jako takovej ale nemá, roky, který můžeš v údolí strávit, omezený nejsou =).
  • Z videa na mě opravdu vykoukla kopie Harvest Moon, ale to vidím spíš jako plus. Pixely se mi také líbí. No snad se k tomu navzdory nedostatku volného času někdy dostanu.
  • Mart9
    A děkuji za recenzi a upozornění na hru. Připsal jsem si ji do seznamu her, které odehraju v důchodu.
  • Můžu říct, že mě ta hra taky velice překvapila. Viděl jsem to na špici prodejů, tak jsem si řekl, že to zkusím, zrovna jsem na takovou hru měl chuť. To bylo v neděli dopoledne. No a zbytek neděle už jsem v podstatě nic jiného nedělal. Jak je řečeno v recenzi, komplexní systém, který je ale jednoduchý na pochopení a spousta obsahu, který je postupně dávkován. Tyhle dvě věci ze hry dělají neskutečnou návykovku.
  • Moc povedená hra *14*
  • Nevi nekdo jestli bude cestina - osobne nemam problem, ale touhle hrou bych zabavil asi i starsi generaci a ty umej tak mozna rusky :D
    • Karsa
      Na překladyher.eu se na to už pár lidí ptalo, tak třeba se někdo chytí a začne s tím....pro další info bych se asi poptal tam :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit