Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je super, ale vůbec se mi nedaří rybaření. Jak udržíte rybu v tom zeleném obdélníku?

  • Hra je moc povedená a ohromě mě baví, ale v české verzi opravdu nejde koupit "Mermaid's Pendant", prostě ta věc kterou dáte někomu u koho máte 10 srdcí a stojí to 5 000 --- doufám že to co nejdříve opraví
  • Zdravím, tuto hru hraji velmi ráda, je to taková chillová hra :) ale souhlasím "Mermaid's Pendant" mi nejde v české verzi koupit :( a to jsem se chtěla vdát *9*
  • Moje oblíbená hra, už jsem v podzimu rok 1, některé texty nejsou přeložené do ČJ a některé jsou přeložené špatně, ale to neva --- ale hrozně moc mi vadí že nejde koupit "Mermaid's Pendant" nevím co s tím je ale koupit mi to nejde *16* *9*
  • Ahoj :) hraji verzi 2.6.0.8 a s nainstalovanou češtinou. Jsem již rok 1 podzim a stále nemužu u kováře nechat vylepšit nástroje jako je sekera atd...je to nějaká chyba hry nebo je třeba pro to něco udělat?? To samé že v poliklinice není stále žádný člověk. Za ukol mám poznat 28 lidí z města...mám jich 27 a mám podezření že ten poslední je v nemocnici.....jak to tedy je?
    Díky
  • Moc povedená hra *14*
  • "Zasadíte javory kvůli sYrupu? Stanete se včelaři?"
    vážně?
  • Oprav bojlerovú miestnosť v komunitnom centre, sprístuní sa pár staníc s banskými vláčkami.
  • Teda nějakou formu teleportu po mapě bych taky ozenil, ale zase by museli řešit "plynutí času". Takže asi nebylo jiné cesty než to nechat takhle.
    Zas na druhou stranu...si blbej a zapoměl si v krámě "vejce"? Znáš to: Co není v hlavě, musí být v nohách.
  • solomon.short
    Harvest Moonu je to hodne podobne, ostatne je to zminene i v recenzi
  • Jj v tom mas uplnou pravdu.
  • Okey Eitr a Sword&Sworcery, jsou designove na jinem levelu otom neni sporu, bal sem se ze vytahnes neco trosku jineho takze mlcim a souhlasne prikyvuji .. ale prece jen si tohle temnejsi a dospelejsi provedeni nedokazu moc zasadit ke kopani brokolice a zeli a tahani kravicek za veminka *4*

    ale pokud to beres obecne, tak je fakt ze "vymazleny pixel art" je prihodnejsi k tebou uvedenym titulum
  • Simulátor chození :/ ale jinak je to strašně fajn
  • Šťastný člověk, posledních pět let prožil na pustém ostrově bez internetu!
  • Tyto jakoby "old school" hry začínají být v módě a jsou to pecky, nejdřív Punch Club a teď Stardew Valley, jen tak dál!
  • Takhle ty malé obrázky použité u recenze vypadají celkem pěkně (hlavně ten vyhlazený na titulce), ale když to vidíte přes velký monitor, vypadá to dost hnusně. Škoda, na obrázcích se mi hodně líbí, jak autor pracuje s barvami, má to správnou náladu.
  • Proč mi to připomíná hru pro gameboy - Harvest Moon? Asi podobností hratelnosti a grafiky?
  • nightborne
    Po odhadem sto, možná sto padesáti hodinách (podle toho, jak se člověk piplá) už je dost možný, že uvidíš všechny "příběhový" eventy, což by se dalo označit za dohrání. Konec jako takovej ale nemá, roky, který můžeš v údolí strávit, omezený nejsou =).
  • Můžu říct, že mě ta hra taky velice překvapila. Viděl jsem to na špici prodejů, tak jsem si řekl, že to zkusím, zrovna jsem na takovou hru měl chuť. To bylo v neděli dopoledne. No a zbytek neděle už jsem v podstatě nic jiného nedělal. Jak je řečeno v recenzi, komplexní systém, který je ale jednoduchý na pochopení a spousta obsahu, který je postupně dávkován. Tyhle dvě věci ze hry dělají neskutečnou návykovku.
  • Eitr, Kingdom, Sword&Sworcery a pak je jeste v planu jedna hra o boji demonstrantu s policii na ktery se pracuje a ta vypada taky skvele.

    Mam proste rad tuhle stylizaci a hlavne mam rad kdyz to vypada dobre v pohybu coz zminene hry splnuji.

    Stylizace Stardew Valley je na me trochu moc japonska a trochu moc infantilni. Nerikam ze je to tak spatne jenom se mi to tak tolik nelibi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit