Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pak by to neudelal jeden clovek, mel bys tam jednoduchy mechaniky a nehral by si to ani 5 hodin a uz by si to nezapnul
  • Aneb kdyz to milujes, neni co resit :D
  • Nevim jestli by to bylo umyslem ale vyznelo to jakoby factorio bylo pixelart. Vtom pripade ja pak pixelart kazda hra
  • Mart9
    A děkuji za recenzi a upozornění na hru. Připsal jsem si ji do seznamu her, které odehraju v důchodu.
  • Stebou se neda shodnout v nicem, to je docela normalni...

    Tak se pochlub co takovy erudovany clovicek jako ty povazuje za vymazleny pixel art *5*
  • Myslím, že by byl vymazlenější, kdyby to nebylo tak nazoomovaný.. na můj pixelartovej vkus je prostě moc hrubej..
  • Mart9
    No když jsem prošel i další a větší obrázky než je ten titulní, tak musím uznat, že úplná pecka to teda není. Ale stále je to o úroveň výš než ty hnusárny, takže jsem schopen tu hru respektovat.
  • Teda je videt ze ani na tom co je "vymazleny" pixel art se neshodenem protoze tohle mi zrovna prijde dost o nicem. :D
  • Karsa
    Na překladyher.eu se na to už pár lidí ptalo, tak třeba se někdo chytí a začne s tím....pro další info bych se asi poptal tam :)
  • Jednoduchý dotaz: Lze tuto hru dohrát, nebo je nekonečná?
  • to hraješ tohle 10 hodin denně? *15* svět je super.
  • MikeR
    Souhlas. No, dobře. Vyloženě vymazlenej styl to není, ale je bez debat hoden označení pixel art, je to roztomilý a je to o deset úrovní výš než kdejaká wannabe pixelartová hra. Jenom to všechno zní tak fantasticky, že se popravdě bojím to hrát. Tyhle závislárny si už nemůžu dovolit. Jak mám odolat, sakra.
  • Mart9
    Tady je krásný příklad vymazleného pixel artu. A pak se někdo diví, že nadávám, když pixel art nějaký rádoby vývojář neskutečně odflákne a chce za to stejné peníze.
  • Miami Hotline je sesmolené v Game Makeru. Sprajty se tam při rotaci a zoomu různě deformují a zubatí, opravdu na to není hezký pohled. Kvalitně naprogramovaná pixel art hra ale může vypadat nádherně.
  • Ok mozna ne next gen, ale proste neco lepsiho a mozna dospelejsiho
  • Obdivuju jak někdo může hrát tyto pixel art hry. Já zkoušel třeba Miami hotline a tak strašně mě z toho bolely oči, že to nešlo dál.
  • Nevi nekdo jestli bude cestina - osobne nemam problem, ale touhle hrou bych zabavil asi i starsi generaci a ty umej tak mozna rusky :D
  • Volal mě někdo? *1*

    Náhodou, tohle je první indie hra (tedy druhá, hned za Factorio) za hrozně dlouhou dobu, u které mi pixel art nevadí. Asi proto, že nevypadá hůř než pixel art z 90. let *4*

    Stardew Valley má sice svoje mouchy, ale od projektu jednoho člověka snad ani víc chtít nemůžu.
  • jack
    Diky moc za recenzi = wishlisted on steam :)
  • eStar
    A jeee z tohohle se indie hateři zblázní. Jinak hra je super, už tam mám nahráno 65hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit