Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak spusteni rozhodne neprobehlo zcela bez problemu vypadky byly a to vypadky Achievementu! Prvni den se vubec nepripojily a hrac se musel spokojit stim ze si sice hru zahraje ale pokud bude chtit mit zapocitane achievementy bude to muset hrat znovu... Ale nastesti tento vypadek byl jen prvni den dalsi dny servery slapou jak hodinky.
    • Spousta lidí ještě nehraje díky erroru při redeem kodu na upgrade WoL na HotS : Collectors Edition. Já sám mám hru skoro týden a pořád nehraju. Prý by to měl dát dokupy další patch ve středu. Peknej opruz.
  • Chtěl bych se zeptat myslíte, že až vyjde i ten poslední datadisk vznikne nějaká komplet verze se všemi třemi?
    • Všem děkuji moc za odpověď.
    • pravde podobne jo blizz pry na leto pripravuje SC2 battlechest kde bude Wol+Hots
    • Shania
      urcite pak bude battle chest, mozna dokonce hned pri vydani LoV
    • Zcela urcite neco takoveho bude, jen nez to bude, tak to si jeste nejakovou dobu musis pockat :)
  • Chvalim recenzenta. Vynikajuco napisane.
  • Nevim nevim, porad vaham zda to koupit, prvni dil jsem dohral a uz jsem se k tomu nevracel, kampan celkem pekna, ale co z toho kdyz po jednom dohrani vas u hry jiz nic netahne, multak me nebavil, takze fakt nevim zda opet do toho zainvestovat. Chapu ze pro nekoho je tahle strategie modla, ale mi tam porad neco chybi a nevim co.
    • Ja hraji starcraft vice mene jenom kvuli pribehu, a muzu vrele doporucit. Za ty penize je to daleko vic nez lecktera dnesni hra. Jednotlive mise jsou opravdu ruznorode a clovek se nenudi ani minutku. Je hodne tezke se odtrhnout od jednotlivych misi coz se me uz dlouho nestalo. Navic mise clovek muze zkouset s jinyma mutacema cili znovuhratelnost tady. Pro novacky je tady dokonce trenink mod pro multak ale jeste jsem nemel cas vyzkouset. Penez nelituji a tesim se na pokracovani.
      • No asi mas recht,ale stejne bych radeji uvital W4 :)
    • tak tady to je ciste na tobe...kdyz jsi hral prvni dil, tak v podstate vis presne vocogo a jestli to pro tebe za ty prachy stoji nebo ne
    • Spades
      Arcade je tež fajné :)
  • Uz davno dohrane :-) vsechny Achievmenty v Hots na 100% http://eu.battle.net/sc2/en/profile/383821/1/Thor/achievements/
    • Gratuluju, ale nic to nemění na faktu, že si Bronzák :D :D :D
    • Minuta ticha za tvůj život :D
      • Proc ? :) 2 dny jsem jenom nespal ted hots ani nehraju :D cekam ted na Legacy of the Void
  • Koupil jsem a nelituju. (800 kč neni moc) Kampan dohrana na normal , ted zkouším brutal a jsem za polovinou , už jsem musel několikrat opakovat misi a překopávat skilly u Kerrigen a měnit mutace některych jednotek *3* . Multiplayer vyzkoušen za Zergy ze 6 bitev v lize jedna výhra :D ,musim se vratit zase na trenink.Příběh kampane je sice béčkovej ale podanej moc hezky.(Kerrigen to moc sluší *14* ) . Doporučuju 10 / 10
  • Prosim vas da sa hra kupit aj ked nevlastnim povodnu wings of liberty? Teda kupit iba ten datadisk za tych 30 eur a hrat? Alebo je nutne mat aj povodnu hru zakupenu? Vdaka.
    • Overwatch
      Koupit se to dá, ale moc si nezahraješ - Heart of the Swarm není standalone datadisk a vyžaduje Wings of Liberty.
  • Tak kampan som este nehral ale myslim ze to bude v ramci zanru minimalne dobre a nebudem sklamany. Primanre ma aj tak zajuma battle.net a mp.
    A priznam sa tam z toho az tak nadseny, ako autor, niesom.
    Pre zaciatocnika je sice AI celkom dobry trening na zaciatok, ale "pripravovat" sa proti realnym hracom postupnym zvysovanim lvelu AI mi pride ako blbost. AI sa proste chova aj tak dost synteticky a pri realne hre sa to predsa len dost meni.
    Dalej dost ma stve ze Blizzard doslova prdi na vsetko co nie je 1v1. Lepsie povedane je vydiet ze to primarne ladia na 1v1 pre sutaze ale uz take 2v2 je uplne o niecom inom, hlavne co sa tyka vybalancovania.
    Co sa tyka replayov tak asi recenzent mal inu verziu ale ja teda nemam moznost znovu zahrana replayu. Respektive mam pocit ze herne servery to prezentuju akoze si stiahnem replay Stephana vs Huk povedzme a zahram si na miesto jedneho z nich a druheho nahradim AI. Ale to je blbost, vzdy su hraci z replayu nahradeny realnymi hracmi (s ktorymi pozeram replay). No a co sa tyka novych jednotiek tak to ukaze az cas ako moc sa budu pouzivat, aj ked mam pocit ze to bude tak 50/50 oproti novym vlastnostiam, taky Afterburn na Medivacu bude u Terranov dost popularny a zasa naopak protos ma dalsiu zbytocnu vzdusnu jednotku Tempest.
    • "vzdy su hraci z replayu nahradeny realnymi hracmi"... Ano nikdy nikde jsem necet ze by slo hrace nahradit AI asi chodis na nejake bludne stranky*1* schvalne dej odkaz
    • 2v2,3v3 a 4v4 je stejne vybalancovany jako 1v1, to ze te protivnici prejedou aniz by ti spojenec pomoh neni vec balancu ale schopnosti komunikovat v teamu a jednat vsichni naras a ne kazdej sam za sebe...
  • Šel jsem na půlnoční prodej a nelituji :) Jediné co mě na té hře naštvalo je to, že se Kerrigan nechala zase změnit na zergskou podobu, i když chápu proč to udělala.
    • Jděte do kosmu se spoilerama! Chci si tady přečíst o reakci hráčů na hru jako takovou, né o příběhu. Začal jsem teprve včera a už teď jste mi to krásně znechutili (ty a ještě jeden práskač o pár postů výš). Kroťte se trochu...
  • Nic proti hře jako takové. Příjde mi ale trochu tendenční vyzvihovat, že "na poměry datadisku" se jedná o rozsáhlou hru, když se to prodává za plnou cenu rovnou nedatadiskové hře. To je snad při takové ceně povinnost ne? Co by jinak ty 3 roky Blizzardi připravovali, jednotky hotové, grafika hotová...
    • Mato1987
      ehm Wings Of Liberty pri launchi stálo 50 euro, HoTS stojí 30.
      • WOL mne pri launchi stalo 850,- !!! to je daleko od 50€ nehlede na to ze HOTS ma stanovenou doporucenou cenu 1049,- To NENI CENA datadisku i vetsina AA her stoji o stovky mene, a kolik melo Wol cenu 1200,-? ale bezne se porodavalo za 900,- stejne jako dnes hots. na datadisk je to strasne drahy!!!
      • ehm, HotS stojí 40... ano je to míň, ale cena datadisku to fakt není, takže já bych to jako datadisk nehodnotil
        • Mato1987
          velmi dobre si pamätám že za sc II som platil 49.99 keď vyšiel v auguste 2010, za hots som nedávno zaplatil 32.99, kukni si gameexpres.sk, obidve sú to retail krabicovky.
          • ... no a teď koukám, že jsem přehlídl, že jsi mluvil o eurech, já mluvil o dolarech :-D, tak nic :)
            • Spades
              BTW to je normální datadisková cena... Ano je to dražší, než třeba SC a BW (o 10 euro btw), ale taky máš podstatně delší hru, s podlě mě i lepším multiplayerem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit