Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neodpustím si jednu zbytečnou poznámku k hodnocení :-D myslel jsem, že hry co dostanou 9 musí přinést něco nového do žánru nebo tak nebo jak to tady na games kdysi prezentovali.
    • Vzhledem k faktu, že za poslední 2 možná 3 roky prakticky žádná lepší RTS nebo na stejné úrovni nevyšla tak by se lidi neměli divit ani kdyby S2 dostalo 12/10.
    • Myslis nieco ako C&C4 ktory to ako jediny spravil a ako jediny sa stal pruserom v zanri RTS. Ty si cakal ze HotS za zrazu stane Total War? Hra sa musi drzat zanru. Velke zmeny niesu akceptovatelne. Napr DS3.. proste kazda hra v ktorej sa daco zasadne zmenilo stala za h...
      • mam rad Fallout 3 :)
    • Vzhledem k tomu, že spoustu inovativních věcí samozřejmě S2 HotS přinesl, koketoval bych možná i s hodnocením 10/10. Ale s číslem 9 bych tady určitě problém taky neviděl. Ostatně dostaly ho v minulosti už mnohem slabší tituly.
      Takže souhlas, ta poznámka byla opravdu zbytečná. *3*
    • minimalne funkce "take control" je urcite neco noveho
    • smejki
      by mě zajímalo, kdo to tak kdy presentoval, páč:
      http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating9
  • Ani z torrentu bych to nestahoval jaká je to chujovina.
    • To je dobre, aspon nekteri nebudou mit ublizenej pocit ze nekoho okradas a ze kvuli tobe stoji hry vic. *3*
  • pořád jsou to skirmish mapy slepeny trapnym příběhem ?
    • kostejnesmrtelny
      To si pleteš s DoW 2...
      • lol je videt ze jsi dow 2 nehrál
        • Veskoslav
          Jde vidět, že jsi pouhý, hloupý trol. DoW II je skvělá RTS, ale mapy v kampani jsou pořád dokola to samé a většina z nich je i v MP.
          • hmm zajímalo by me jestli za tyhle urážky na slušne vedenou diskuzi dostaneš ban, hmm asi ne co hlavne že vtipny prispevek ze zivota o hezke sousedce byl smazan *7* *11*
          • ja reaguju na to že pry kampaň v dow 2 byl slepenec skirmishu co není pravda to je vše
            • dow 2 SOU skirmish mapy slepene do kampane což je věčná škoda protože herní mechaniky jsou 1000x lepší než v trapně zastaralém SC2
          • Se mi líbí jak šaškoslav každýmu s kým neslouhlasí píše že je troll. *12*
            • Smrdihlav opět zasahuje. Jednou položí za pleskoslava život
            • Smrtihlav2000
              Františku, uvažuj někdy tím, co máš na krku. Joe, je s prominutím idiot, trolí hovádko, co si myslí, že je vtipný.
            • pleskoslav už to nedokáže rozeznat, každý je pro něj troll
            • Máš hnědej nos.
            • Boom
              Žvatlá někdo, kdo si ani neumí vymyslet nick. Navíc Joe je snad jeden z nejtupějších trolů, co kdy peklo vyplivlo.
    • Vo WoL boli skirmish mapy? Pribeh nieje nalepsi v histori ludstva to ano, ale keby sme prijimali len AAA pribehy, za zivot by sme toho velmi malo videli/hrali.
      • spis bychom nehrali nic. "Hry" s AAA pribehem totiz lze jen tezko nazvat hrami, kdyz jsou to interaktivni filmy, ktere nelze "prohrat" nebo projit jinak nez je naskriptovano.
    • ne
  • Hra je super, ale instalace rozhodne neprobihala jak je popsano v recenzi stylem "zadas cislo a hrajes".. nejdriv jsem to pul hodiny instaloval z nove zakoupeneho DVD (jak jsem mel sakra vedet ze se to vubec delat nemusi??) po instalaci se misto HOTS spustilo stare WoL, tak jsem dal "aktivovat HOTS" a hle "due to suspicious activity, your account has been locked" tak jsem tam s tim asi ctvrt hodiny sasil, nez jsem zjistil, ze jedina cesta jak z toho ven je odpovedet na kontrolni otazku, pockat na potvrzovaci email a zmenit heslo.. inu dobra, zmenim tedy heslo.. "bohuzel, heslo nesmi byt stejne jako predchozi" dobre, zmenil jsem ho tedy na nove, ktere jsem si zase obratem zmenil zpatky na to stare... pak uz jen zadat 30ti mistny kod z krabice, aha ono to chce psat bez pomlcek, tak znovu opsat 30 ti mistny kod z krabice a muze se hrat.. tak cca hodinku jsem nad tim stravil

    vecer se stavil kamarad ze poparime MP, jeste mu rikam "hlavne neklikej na activate primo ve hre, nebo zazijes strasny vopruz".. tak to zadal ze stranek Bnetu a zase "due to suspicious activity, your account has been locked" .. seriously Blizzard??
    • No co sa tyka bezpecnosti ohladom uctu tak mne osobne sa nic podobne nedialo. Predpokladam ze podobne saskovanie s blokovanim uctu sa tyka ludi co maju iba heslo. Ja mam aj ten ich generator autentifikacneho kodu a islo to bezproblemov. Ci pouzivate tiez ten autentifikator na generovanie kodov ?
    • Overwatch
      V mém případě opravdu instalace proběhla bezproblémově. A když jsem v den vydání koukal na fóra, tak si to tam hráči pochvalovali, i na Twitteru to žilo spokojeností.

      To, že stačí jen zadat číslo a hrát je napsané na webu a těsně před spuštěním to psali i na Twitteru. Proč byl tvůj account najednou podezřelý z "podezřelé aktivity" nevím, ale to nemusí mít nutně se samotnou instalací HotS nic společného.

      V případě, že měníš heslo znovu na to tejné je logické, že ti to vyhodí chybu, od toho se to jmenuje "změna" hesla.

      Nevím kam jsi ten cd klíč psal, ale když ho zadáváš na Battle.netu, tak nezáleží na tom, jestli tam nějaké pomlčky jsou, nebo nejsou.
      • Pokud vím, tak s tímhle (hlášení o podezřelé aktivitě a následné zamknutí účtu) někteří hráči bojují doteď např. u D3. Ani se člověk nemusí logovat z jiné IP adresy např. z práce a tohle se prostě stane.
        • Kdyz je to tak caste, tak by urcite meli dat i jiny zpusob jak to resit nez je zmena hesla, protoze bych tipnul ze 99% lidi si stejne jako ja chce nechat to stare, tudiz absolvovat to co jsem popsal.
      • smejki
        zhruba před půlrokem dostala spousta uživatelů Bnetu zprávu o podezřelé aktivitě a že si musí reaktivovat účet. Tohle fakt nemá nic společnýho s HotS. Kolega nahoře jen dlouho nešáh na Bnet a teď jen takříkajíc doběhl peloton. Jestli šlo o hakerskej útok, o pokus o protlačení toho jejich autentikátoru, nebo jde jen o běžnou proceduru u dlouhodobě neaktivních účtů, to nevim.
        • mozna to byla jen nejaka nahodna proverka, protoze Wings of Liberty jsem hral opravdu nedavno
          • smejki
            ah so, to je zajímavé. Tak to ti buď někdo olizuje účet, nebo jde o prověrku, jak říkáš.
      • IP adresu mam porad stejnou a par dni pred tim jsem hral WoL, takze nicim jinym nez instalaci hry to byt nemohlo, u kamarada to same

        problem je, ze ja zadne heslo menit nechtel, jedine co jsem chtel bylo hrat hru a nechat si predchozi heslo, jedina cesta jak toho docilit byla ta co jsem popsal - tedy zmenit heslo a pak si ho zmenit zase zpatky.. zbytecny vopruz navic

        klic jsem psal tam kam se ma o ver mi, kdyz ho zadas ve formatu jako je na krabici, tedy xxxx-xxxx-xxx-xxxx tak ho to nevezme, musi to byt xxxx xxxx xxxx xxxxx

        twitter nemam, na webu battle netu to nikde nevidim, jestli to tam je, tak nekde pohrbene
        • Overwatch
          Jasně, chápu, ale prostě když po tobě chce nějaká služba z nějakého důvodu změnu hesla, tak chce změnu hesla, ne to stejné heslo znova...

          Já psal klíč na Battle.net, v sekci My games jsem měl tlačítko Upgrade to HotS a tam přísahám, že jsem psal klíč bez pomlček a bez mezer a vzalo mi ho to.

          Informaci o tom, že stačí zadat jen klíč, jsem viděl tuším někde v customer support centru v FAQ k launchi, nebo v něčem takovém. Na hlavním webu SC2 takovéhle technické drobnosti nenajdeš, tam jsou informace jen o hře.
          • tak to jsem se asi pri zadavani hesla poprve prepsal.. hlavne ze hra nakonec funguje a je vyborna, ale znate to, kdyz clovek to prinese domu nateseny ze bude parit a misto toho musi hodinu resit nejake odemykani uctu, tak trochu vychladne
        • Ja som to psal aj s pomlčkami a bolo to v pohode. Aktivácia trvala 30 sec.
      • No mně to určitou dobu psalo při každém přihlášení k battle.netu, že kvůli podezřelým aktivitám byl můj účet zablokován - takže kontrolní otázka, nové heslo a za půl hoďky znovu. To bylo fakt peklo. Na supportu my nebyli schopní nějak účinně poradit, co s tím, a pak to jednoho dne zase samo přestalo. Ale to samozřejmě nemělo s vydáním HotS nic společného, to se mi stalo dávno před tím.
    • U mna to iste. Na jednej strane chapem ze chcu udrzat ucty hracov v bezpeci, ale na druhu stranu ked ti dakto chce ukradnut ucet, tak ti ho ukradne.
      • mne to dela kolikrat taky blokace uctu a musim si to odblokovavat kvuli tomu jsem si tam zaregistroval telefon a SMS protect, myslel jsem ze priste mi misto blokovani uctu poslou SMS s kodem a pri loginu to po me bude ten kod chtit, ale ne vopruz stejnej postup odblokovani a jeste navic musim zadavat tu sms DMNC
        • Veskoslav
          Jakou sms? O téhle funkci nevím:) Já mám aplikace na smart, kdy mám náhodně generovaný bezpečnostní kód. Oni zavedli i funkci sms?:) To jsem nevěděl.
          • Je tam SMS allert. Ale v zásadě když más Authenticator tak si v pohodě. Sám používam jenom ten a na SMS sem se vykašlal a nemam problém.
            • Já ten sms alert vítal. Alespoň něco. Smartphone nemám, takže bych si musel kupovat ten jejich klasický HW Authenticator.
  • "V době kdy vládnou DLC nám Blizzard servíruje datadisk, který obsahem hravě překoná leckterou velkou hru"

    Takže děkujeme Blizarde že jsi tak velkorysý a vydáš jednu hru na třikrát a dobře budeme tomu říkat datadisk *15*
    • než mě rozbrečíte mínusama dodám, že proti hře ani proti blizu nic nemám. Jenom ta věta mě přišla vtipná když se prodává za cenu plné hry a asi i budete souhlasit, že jde o "velkou" hru.
      • Lenze HotS neni len +20 levelov za zergov, ale cela skala vylepseni, ktore vela milovnikov SC2 oceni. Ci uz lepsi skirmish, MP, unraked zapasy atd. Tiez neviem ci na SC2 robili ini ludia ako na D3, lebo ak nie tak je pochopitelne ze im to trvalo tak dlho. LotV je uz vo vyvoji a je mozne ze to bude trvat uz len rok kym to vydaju (+pol roka betatest) a nebude take drahe lebo MP uz nevylepsia a bude to len cisto kampan. Ale tak ci onak, cena musi odzrkadlit naklady na vyvoj a staci sa pozret na HotS a je jasne ze ta hra musela byt nakladna.
        • jo vylepseni 2 jednotky do MP a to vse postavene na starem zakladu co prineslo HOTS se neda srovnavat s tim co prinesl WOL vpodstate cely editor ve kterem je hots naklikane a mnohem mnohem vice hots je dustojny datadisk, ale za nehoraznou cenu AA hry. A totalni vysmech je pak sberatelska edice kde chyby zergsky originalni flashdisk, ale dostanete "originalni" zafialovenou krabicku z WoL zato ovsem nechybi cenovka prvniho dilu...
          • WoL robili nanovo, HotS je len datadisk. Ano robili to dlho, ale aspon to funguje tak ako ma a hra sa to super. Radsej zaplatim blizzardu 35 euro za datadisk ako EA 40 za celu hru.
          • K čemu další zbytečný 2GB nebo kolik flashdisk, s ničím, páč SC1 byla ve WoL edici? Zato máš podložku pod myš? Nepochopím...
      • Overwatch
        V jiných zemích se za plnou cenu neprodává, takže stížnosti ohledně plné ceny směřuj spíš na distributory a obchodníky, ne na Blizzard. Ten o hře mluví jako o datadisku a za plnou cenu HotS neprodává.
        • blizz ji prodava za 40€ to je jarku datadiskova cena *1* *11*
        • no tak to sou ale vyčůránci ty češi :D díky za info

          jo a ušetřete mě toho obhajování SC2 "fanbojové ":-p i když jsem hru nehrál je jasné, že to bude špička mezi RTS a bude nesmírně funkční a "polished" pač je od blizu....člověk se tady pozastaví nad jednou větou a rázem je z toho tady drama jak se patří :-)
      • Myslim, ze v tomto se pletes. V době vydání stála originální hra cca 1400 a byl jsi rád když jsi ji ve slevě mohl koupit za 1200. Datadisk se nyní prodává za 1000 a jsou obchody, kde se dá ve slevě koupit za 750. A ano WoL se prodava za 650, ale to nejspise proto, ze je uz 2,5 roku venku..
        Jinak obsahem me zatim pripada jako paradni hra, a multiplayer snad bude zajimavy i s temi prvky, ktery tam pridali.
        • to jsi chudak wol jsem kopil v den vydani za 890,- a jinak doporucena zidocena pro CR trh byla u wol 1290,- a u hots je 1049,- datadiskova cena jak stehno
        • no ale tahle hra se neprodává před 2,5 , ale teď....
    • Veskoslav
      Zase ten trapný a ohraný argument. Délkou kampaně je WoL stejně dlouhé jako celý Starcraft I.
      • tyjo a driv byly hry jako manic miner co meli 10 levlu ne jedne obrazovce a co jako? to budem dneska rikat kazdy fleshovce plna hra za litr?
      • já nikde nerozporuji kvalitu hry takže klídek jo? *7*
  • Hra je to výborná a mám ji rád, ale "špičková optimalizace" ? Jak tohle můžete napsat?
    Tímhle problémem trpěla i předchozí hra a zde tomu není jinak. Zoušeli jste to vůbec?
    • Veskoslav
      Ano zkoušeli. Na plný kotel při ultra a rozlišení 1680*1050 při 40 fps a všemu zapnutém. Běží to na i5 3,4 Ghz, SAPPHIRE HD 7850 OC, 16 GB Ram a Win 8 Pro 64 bit. Tedy průměrné pc.
      • tak to mas s kompem neco hodne spatne ja mam staricke core2, gk 6950, 4GB ram a bezi mi to na ultra v 1920x1200 taky na 40fps
    • Hra si klidně sežere i 2,5 GB paměti, což je při zapnutých pár oken ve Chrome, IRC, steamu a dalších několika běžných věcí už atakující 4GB hranici. Taktéž s GTX660 Ti se mi singl na ultra kousal v některých částech (hlavně když bylo hodně lingů a banelingů). Optimalizace na ultra není úplně nejlepší, ostatní jsou v pohodě :)
      • BTW: pokud hra pracuje hlavne jen s pameti, a pak nezdrzuje v jinych pripadech, tak nekdy jedine lepsi, pak to nemusi tolik hrabat na disku :)
        Spis jsem si vsiml hlavne v kampani tech bugu, kdy se tam zacne nejaka hlaska opakovat stale dokola :D Nebo pripadne alepson jednou
      • Uf, to zrani pameti jsem nezkoumal, ale to nezkoumam jiz nejakou dobu, co mam 8G, ale vim ze i jine tak rok dva starsi hry me zrali klidne 3,5-4,5G pameti :)
    • kostejnesmrtelny
      Hraju to na pět let starým PC (v době pořízení vyšší střední třída) v 1920*1080, všechno na full, bez záseku. Docela dobrá optimalizace, řekl bych *4*
      • Hra si nerozumí se zobrazováním velkého počtu jednotek speciálně v ultra detailech, kde jsou propady i pod 20fps na jakémkoliv železu. Jestli to tobě takhle funguje i v mlutiplayeru, tak máš kouzelné pc, nebo prostě kecáš.
        • kostejnesmrtelny
          To nebudu tvrdit, protože MP hraju minimálně. V SP je nicméně hned v první misi na Charu k vidění armáda cca 100 banelingů a stejnýho množství zerglingů a cuklo se to jen maličko při přechodu z cutscény; pak už zase naprosto plynule.
          • Shania
            Prave prvni mise na Charu s banelingama je jediny misto kde jsme mel problem s vykonem (20 fps z 60-90 normalne), jinak ok.
            • Shania
              hraju se skakavkami + leceni
            • Veskoslav
              Co sis hodil za mutaci? Skákavky nebo malé a roztomilé Benelingy? *1*
      • Tak ona ta grafika na pět let starou vypadá, takže je to vlastně ok. *15*
  • Tak za mňa taktiež 9/10. Dôvod? Príbeh. Pre mňa bol príbeh nemastný, neslaný, a to je len mierne povedané. Čudujem sa, že to poviem, ale Blizz podľa mňa ten dej fakt odflákol. Chýbajú mu zvraty, je predvídateľný atď. Všetko ostatné je však fakt majstrovské dielo od jednej z posledných serióznych firiem na trhu. Žiadne stupidné DLC, ale hodiny a hodiny zábavy za akceptovateľnú cenu.
  • kostejnesmrtelny
    Famózní. Blizzard si po failu s Diablem III (hlavně co do vypravěčství) u mě zase zvedl reputaci.

    Neplánuju to moc okecávat, ale fascinuje mě, jak jinej je pocit z tý kampaně oproti Wings of Liberty. IMO se parádně povedlo rozlišit takový to vesmírný toulání po Koprulu s Hyperionem á-la Firefly od přímočarý cesty za pomstou v podání Kerrigan, ze který se akorát tu a tam odskočí za účelem vylepšení Roje. A to i na úrovni jednotlivých misí - zergové na ztráty nehledí a valí se jak nezadržitelná vlna přes jednu základnu za druhou. Lovely! *14*

    Docela chápu stížnosti těch, kteří by užili víc tradičních misí ve stylu vybuduj - postav - znič. Závěrečná mise, která ten koncept asi jako jediná doopravdy naplňuje je na HARD opravdu epická - jinde obvyklý omezení časem je tady nahrazeno zpočátku opravdu drtivým tlakem nepřátel. Na druhou stranu, mise jsou tak nějak "dějovější", některý nápady jsou fakt skvostný (nezastavitelnej battlecruiser a rozšiřování creepu k spore koloniím!) a rozhodně si je není problém zapamatovat a zpětně rozlišit *4*. Přesto by mě potěšilo, kdyby těch tradičních misí bylo příště klidně ještě o pár víc. Krásně by se tím dorovnala délka kampaně *5* .

    Jo a ještě musím zmínit, že absolutně nechápu jak dokázali z RTS enginu dostat tak neskutečně detailní cutscény, viz ty emoce po záchraně Raynora z vězení . Fakt, že jsem u outra měl seriózní pochybnosti, jestli je to klasickej předrenderovanej cinematic, nebo jenom další scénka v enginu, mluví sám za sebe.

    Po tom, co Blizzard poslední dobou předvádí ve WoW a Diablu III jsem měl o pokračování vesmírný ságy docela silný obavy. Naštěstí úplně zbytečně, HoS ve srovnání s WoL úplně krásně obstojí, osobně bych dokonce řekl, že ho i předčí.
  • "cílem je mít z Arcade něco jako App Store/Google Play" - to je jen vlhký sen i přes svou mega popularitu se hraje hrozně málo i na mody co blizz doporučuje a jsou hned na vstupní obrazovce čekáte strašně dlouho než se najdou spoluhráči a když si vyberete něco v se znamu nedočkáte se třeba ani po hodině čekání. jo na Arcade se skamarádama vyblbnete ale funkční obchod z toho nikdy nebude i zdarma je to v té obrovské záplavě modu jen o pár aktuálních které se právě teď hrajou a za pár dní přijdou nové a ještě více hráči rozmělněné je to logické čím více jich bude tím méně se každý jednotlivý bude hrát
  • muže mi nekdo vysvetlit jak muže prumernej smrtelnik zvladat boj na vice frontach, scouting, micro, macro, stavbu zakladny a spravu zdroju a to vše najednou?
    Tak rychle nedokážu ani vyhodnotit situaci a myslet, ne ješte klikat.
    Hry hraju pro zábavu a relax a 100apm nepovažuju za relax ani nejsem wannabe pro.
    • 100 apm ti nestačí, ani na gold ligu... A naučíš se to stejně jako všechno ostatní... tréningem. Jen musíš mít trpělivost a jednotlivé věci zlepšovat postupně. Musíš do hlavy dostat build ordery a countery jednotek tak, abys nad nimi nemusel přemýšlet. Musíš si hlídat ekonomiku a neustále stavět pracanty + nebýt v supply bloku. Jakmile zvládaš tohle, můžeš začít přemýšlet nad všemi těmi věcmi co si psal ;) gl
      • no asi mas pravdu, problem je ze me sc moc nebavi, pral bych si aby takovouhle velkou hráčskou zakladnu a všechny ty služby kolem (jako battlenet) mel treba supreme comamnder to by me bavilo
        • Určite nie tak velku hráčsku základnu, ale stále dosť velkú najdeš na FAF - forget aliance forever, kde featuri a ubdaty kodí komunita sama pre seba, ktorá sa fakt stará, že ma to až prekvapuje ked mi to každé dva mesaice stahuje nový path. mrkni sa na to
        • Tak to holt potom nezbývá než smířit se s faktem, že SC prostě není hra pro tebe :( fakt je totiž ten, že zrovna multiplayer s starcraftu rozhodně není nic na relax
          • Člověk si musí ujasnit, co chce vlastně hrát, já jsem třeba na MP do teď ani nešáhl (od vydání Wings of Liberty), ale projedu si kampaň na všechny obtížnosti a pak se pustím do arcade a mám o zábavu postaráno. Když mě něco nebaví (Starcraft multiplayer), tak to prostě nehraju. U Starcraftu se člověk dokonale zabaví i bez multiplayeru, když chce.
            • Moje řeč :) a právě proto jsem teprve den před vydáním HotS začal hrát kampaň WoL a dohrál ji ve chvíli, kdy vydali HotS, na kterou jsem plynule navázal :D ... Jinak jsem hrál poslední 3 roky jenom multiplayer... *8*
        • SC bavi tim vic cim jsi lepsi...jakmile zacnes porazet soupere tak te to bavi cim dal vic...podle me ten ligovy system je dobry pro trening, ale trochu ubira na motivaci, protoze ti to dava porad silnejsi soupere a porad jsi ve stresu a hru si tak neuzijes, jako kdyz zrusis nekoho slabsiho ;]
          • p.s.
            nejlepší je prohrát všechyn kvalifikační zápasy a dostat se do bronz a pak si jen užívaš. je to neco jako udelat si twinka nebo gankovat ve wowku :)
            • no tak ono asi staci hrat ty hry co se nepocitaji do ligy, kdyz jsem hral SC1 tak jsem na ladder nesahl a od jisteho skillu clovek potkaval slabsi hrace nez byl sam a pak to byla zabava ;]
          • tak to delej tak jako nekteri jini že se umyslne dostan do bronze ligy
    • muze mi nekdo vysvetlit, jak muze prumerny smrtelnik ubehnout 1500m za 3,5 minuty? Beham pro zabavu a vyplivnout po dobehnuti plice nepovazuju za relax

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit