Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pořád jsou to skirmish mapy slepeny trapnym příběhem ?
    • kostejnesmrtelny
      To si pleteš s DoW 2...
      • lol je videt ze jsi dow 2 nehrál
        • Veskoslav
          Jde vidět, že jsi pouhý, hloupý trol. DoW II je skvělá RTS, ale mapy v kampani jsou pořád dokola to samé a většina z nich je i v MP.
          • hmm zajímalo by me jestli za tyhle urážky na slušne vedenou diskuzi dostaneš ban, hmm asi ne co hlavne že vtipny prispevek ze zivota o hezke sousedce byl smazan *7* *11*
          • ja reaguju na to že pry kampaň v dow 2 byl slepenec skirmishu co není pravda to je vše
            • dow 2 SOU skirmish mapy slepene do kampane což je věčná škoda protože herní mechaniky jsou 1000x lepší než v trapně zastaralém SC2
          • Se mi líbí jak šaškoslav každýmu s kým neslouhlasí píše že je troll. *12*
            • Smrdihlav opět zasahuje. Jednou položí za pleskoslava život
            • Smrtihlav2000
              Františku, uvažuj někdy tím, co máš na krku. Joe, je s prominutím idiot, trolí hovádko, co si myslí, že je vtipný.
            • pleskoslav už to nedokáže rozeznat, každý je pro něj troll
            • Máš hnědej nos.
            • Boom
              Žvatlá někdo, kdo si ani neumí vymyslet nick. Navíc Joe je snad jeden z nejtupějších trolů, co kdy peklo vyplivlo.
    • Vo WoL boli skirmish mapy? Pribeh nieje nalepsi v histori ludstva to ano, ale keby sme prijimali len AAA pribehy, za zivot by sme toho velmi malo videli/hrali.
      • spis bychom nehrali nic. "Hry" s AAA pribehem totiz lze jen tezko nazvat hrami, kdyz jsou to interaktivni filmy, ktere nelze "prohrat" nebo projit jinak nez je naskriptovano.
    • ne
  • Původní Starcraft jsem nikdy nehrál, ale tomuhle bych rád dal šanci. Dva dotazy:
    +Na mulťák se moc necítím, jak je na tom skirmish? Dle recenze to vypadá OK, je tedy AI schopna reagovat na vaše akce, inteligentně napadat vaší základnu a kombinovat jednotky? Nebo to bere jen tupě stylem hrr na ně?
    +Po ukončení aplikace HotS mi nejde přepínat klávesnice přes alt+shift. Fixnout to není problém, jen by mě zajímalo, jestli se to taky někomu stává (Mám Win7 64 bit).
    • Overwatch
      Skirmish je úplně super, viz. recenze. Máš k dispozici dost možností jak trénovat plus docela schopné AIčko. Můžeš mu dávat příkazy, takže to není jen hrrr. Jednotky kombinují fakt dobře, umí používat skilly... Proti živým hráčům nemusíš vůbec hrát a věřím, že i tak se zabavíš na desítky, klidně stovky hodin. Plus ten Arcade...

      Já mám Win8 a tam pomocí Win+mezerník přepínání funguje.
      • JohnyTheZik
        Grammar nazi: Viz je rozkazovaci zpusob slovesa videt, tedy tecka se za "viz" nepise!

        A jinak diky za recenzi, je super:) ..
        • Overwatch
          Máš recht, sorry. :). A díky!
    • tak alespoň vím co mi to dělá, s tím přepínáním mám právě taky problémy
    • Na AI zapracovali hodne dobre a to az tak ze nejtezsi AI sedma obtiznost (7 obtiznosti AI + 8-9-10 ma resources+vision cheat) je na urovni diamond+ hracu a nekdy je i prehraje :) takze pokud nechces hrat proti lidem, budes velice spokojen i s AI, ma kolem 8 strategii takze kazda hra je jina, reaguje na to co delas ty atd...

      k recenzi: naprosty souhlas 9/10. SC2 hraju v podstate od vydani kazdej druhej den a nemuzu si to vynachvalit a HOTS neni vyjimkou... u zadne jine hry jsem nevydrzel takto dlouho a kvalita SC2 se porad sude dopredu...
    • Veskoslav
      +S tvou úrovní se zvyšuje i úroveň tvého protivníka. Armádu upravuje podle scoutingu atd, expanduje. No zapracovali na tom dost.
      +Win 8 Pro 64 bit normálně. Ale poptám se ti na fóru;)
  • Mato1987
    môžem úprimne prehlásiť že Heart Of The Swarm je najlepšia stratégia za posledných 15 rokov. Takto perfektnú sp kampaň sme tu nemali už hodne , hodne dlho.
    • Kr.Pa
      Kampaň Homeworldu a jeho dat. zatim nikdo neprekonal.
    • Veskoslav
      AoE II, AoM, RA II, série TW, Warcraft III atd. Zase bych to nepřeháněl:)

      Edit: Ano HoS je jedna z nejlepších her v rámci RTS světa, ale 15 let zpátky vznikaly i jiné legendy:)
      • Overwatch
        Škoda těch Age of Empires. Ne že by bylo AoE Online špatné, ale rád bych viděl zrovna tuhle značku v tak špičkovém AAA zpracování jako StarCraft.
        • Veskoslav
          Jo škoda no. Mě Online nechytlo a AoE III není můj šálek.
      • Ale psst, kolega přec nic z toho nehrál *3*
    • 15 let? A co Warcraft 3? Ten měl naprosto legendární kampaň!
      • Mato1987
        W3 som nehral bohužial, celé to warcraft univerzum je mi na míle vzdialené.
        • OMFG a všetky možné skratky... nehral si W3 a trepeš tu o najlepšej single player kampani za posledných 15 rokov... daj si facku aby si sa zobudil...
        • A to je veliká škoda. Neříkám, že WoW je nějaké světoborné, ale W2 a W3 jsou prostě legendy sami o sobě.
          • Mato1987
            ako hovorím, nikdy som warcraft hry ani neskúšal, ja som v čase slávy warcraftu hrával skorej KKND 1 a 2 a C&C red alert 2 alebo Age of Mythlogy
            • KKND 2 *14*
          • Rhulad
            Jak můžeš prohlásit HoS nejlepší RTS kampaní, když jsi nehrál W3... W3 má nejlepší herní příběh co znám + absolutni hratelnost. Ikdyž je StarCraft II( u SC II HoS jde vidět, že Blizzardu odešli opravdu kvalitní scénáristi jelikož příběh je hoodně špatný na poměry Blizzard) dobrý tak WarCraft 3 nesahá ani po paty.
  • Tak po dvou dnech mě docela žerou dvě věci:
    1) kde jsou formace?
    2) Jde nějak zajistit, aby rychlejší jednotky zůstavaly s pomalejšími? Takhle je musim tahat zpátky jak blb... (tuším, že AOE 2 tohle měl...)
    • Overwatch
      Tohle jsou věci, které patří do úplně jiného typu strategií, ne do StarCraftu. Tady můžeš podobných věcí taky docílit, ale jen svým skillem a tím, jak umíž mikrovat.
    • staci mit vybranou jakoukoliv svoji jednotku a dat right click na jednotku se kterou chces aby drzela krok, tim se da follow a bude ji sledovat
    • Vo warcrafte fungoval ALT na toto, ALT+click
      • Dík, zkusím
    • Formace neměla snad ani serie Warcraft.
      Mimo to by ve Starcraft, který je masově zaměřen na MP, byly formace na škodu.
  • Chtěl bych se zeptat myslíte, že až vyjde i ten poslední datadisk vznikne nějaká komplet verze se všemi třemi?
    • Všem děkuji moc za odpověď.
    • pravde podobne jo blizz pry na leto pripravuje SC2 battlechest kde bude Wol+Hots
    • Shania
      urcite pak bude battle chest, mozna dokonce hned pri vydani LoV
    • Zcela urcite neco takoveho bude, jen nez to bude, tak to si jeste nejakovou dobu musis pockat :)
  • neodpustím si jednu zbytečnou poznámku k hodnocení :-D myslel jsem, že hry co dostanou 9 musí přinést něco nového do žánru nebo tak nebo jak to tady na games kdysi prezentovali.
    • Vzhledem k faktu, že za poslední 2 možná 3 roky prakticky žádná lepší RTS nebo na stejné úrovni nevyšla tak by se lidi neměli divit ani kdyby S2 dostalo 12/10.
    • Myslis nieco ako C&C4 ktory to ako jediny spravil a ako jediny sa stal pruserom v zanri RTS. Ty si cakal ze HotS za zrazu stane Total War? Hra sa musi drzat zanru. Velke zmeny niesu akceptovatelne. Napr DS3.. proste kazda hra v ktorej sa daco zasadne zmenilo stala za h...
      • mam rad Fallout 3 :)
    • Vzhledem k tomu, že spoustu inovativních věcí samozřejmě S2 HotS přinesl, koketoval bych možná i s hodnocením 10/10. Ale s číslem 9 bych tady určitě problém taky neviděl. Ostatně dostaly ho v minulosti už mnohem slabší tituly.
      Takže souhlas, ta poznámka byla opravdu zbytečná. *3*
    • minimalne funkce "take control" je urcite neco noveho
    • smejki
      by mě zajímalo, kdo to tak kdy presentoval, páč:
      http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating9
  • Kr.Pa
    Osobně se povedl Host vice nez Diablo 3, tak nechapu proc ma D3 10 a toto 9. Ach ta redakce.
    • achjo..ty si hloupyyy
  • Osobne HotS plne splnil ma ocekavani a jsem nadsen. Chtel jsem se ale zeptat - nefunguji mi in-mission savy v kampani. Jen ty z leviathanu. Na forech na battle.netu jsem nic kloudneho nenasel - jen to, ze zdaleka nejsem sam, ale reseni nikde. Nevite nekdo tady?
    • mise se savuji u kazdyho checkpointu, takze to muzes loadovat od tama, nemusis si to savovat sam...
      • Jak jsem psal - zadne savy z mise mi nejde nacist. Tedy ani ty automaticke savy z checkpointu. Pise to "Unable to download required assets" nebo neco v tomhle smyslu.
  • Maju na kampan HOTS vplyv rozhodnutia ktore som spravil vo VOL ci ani nie???
    • Spades
      Ano maji.
      • Pokial viem, tak moc nemaju, nie? Napr. Nova/Tosh sa vybralo len jednym smerom...
        • Mato1987
          aj áno aj nie, tie rozhodnutia vo wol kampani nemajú nejaký výrazný vplyv na priebeh HotS kampane. Teda príbeh je lineárny u HotS, s výnimkou evolučných misií, ale dialóg je vo videách/cutscénach zmenený len mierne.
          Jediný rozdiel je práve u Nova/Tosh rozhodnutiach. Trebárs ako zatknú Jima, tak Nova sa s ním rozpráva o tom ako jej pomohol s toshom a keď si pomohol Toshovi tak Nova v tej cutscéne zase povie ako si jej mal radšej pomôcť s elimináciou tosha a pak som si všimol že tosha spomenú ešte v predposlednej missi v cutscéne na hyperione.
          Ale rozdiel v tom že si sa rozhodol pre záchranu kolónie u Ariel Hansen/pomôcť protossom na kampaň hots žiadny vplyv nemalo, tak isto ani rozhodnutie v predposlednej misii wol čí zničiť pozemné alebo letecké posili zergov.
          • Spades
            To rozhodnutí z poslední mise se promítlo. Před misí jak na tebe lítaj ty BC v zákopě mi řekli, že protože sejmuli vesmírnou platformu, tak maj terrani teď výhodu ve vzduchu.
            • Mato1987
              jáj jasne, no ale tá misia je stále rovnaká, aj keď si sa rozhodol isť do tunelov alebo vyhodiť do vzduchu tú platformu vo WoL kampani :) a rozdiel v dialógu som vôbec nepostrehol taktiež
            • Shania
              Ti zas reknou, ze jsou zaplavene tunely, ale na hratlnost to asi nema zadny vliv.
            • To je sice pravda, ale viděl někdo někdy tu druhou variantu? Mě spíš přijde, že z kampaně WoL vybrali vzdycky jenom jednu variantu...
            • Spades
              Na Charu. Máš tam misi, jak na tebe nalítávají BattleCruisery a ty je muíš sestřelovat tím, že posunuješ creep k takovým věžičkám.

              Tak před touto misí mi Izsha řekla, že Terrani mají ve vzduchu převahu, protože na konci WoL sejmuli vesmírnou platformu, kde bylo hnízdo mutalisků a broodlordů.
            • Mato1987
              nejak som to nepochopil, ozrejmi mi to prosím ťa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit