Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi po 8 letech se znovu použivá slovo datadisk:) Jen ono v tomto případě o datadisk nejde ikdyž se to tak muže brát. Ale je to další díl z trilogie SC II.

    Jedinné co je chyba a nebo snad to chovaní jako EA/Activison je to že je potřeba i první díl....

    Na druhou stranu má od dob prvního SC klasické RTS z ptačí perspektivy něakou konkurenci?
    • Veskoslav
      AoE sérii například:)
    • LuckyBaal
      tak WArcraft neni konkurence ale je pro mě N.1 *4*
  • Zerathus
    Druhý největší eSport součastnosti si zaslouží pořádný datadisk. Rád vidím, že když už nic tak Blizzard aspoň pořád zvládá úžasné strategie *5*
    • Druhý největší? nenech se vysmát. Možná tak někde u Ho či Mina
      • Zerathus
        Pokud vím tak největší eSport je LoL za ním jde SC a pak Dota 2. Ale můžu se mýlit i když opravdu nevím co by mohlo být větší. codko určitě ne *1*
        • counter strike je přede všemi tomu věř
          • CSko už nikoho nezajímá, borče. @Zerathus má pravdu, že pokud porovnáš sledovanosti streamů tak skutečně vede LoL (ač osobně nechápu, co kdo na té hře vidí, ale každý dle svého gusta), zaním je SC2 a po dlouhé mezeře je Dota2 a až někde v dáli najdeš Counter Strike a to kterýkoliv.
          • Zerathus
            Před tak 6 lety možná. Neviděl jsem letos žádný velký turnaj ve kterém jde o dost velký prachy
          • Veskoslav
            Jo a Steam asi falšuje své statistiky, když vede Dota.
            • JohnyTheZik
              TheGGG -> :D To snad ne, necekal jsem, ze tuhle kravinu jeste nekde uvidim :D!!!

              Valve udelalo hroznou hru, ktera nema vubec zadnej uspech, a tak tomu musi pomahat zmenou cislicek, aby si lidi mysleli, jak dobra vlastne neni a zacli se o ni zajimat.. To, ze je to nastupce nejslavnejsi MOBA hry te asi nezajima.. Next level marketing! :D
            • Steam? to jako myslíš že budu věřit jedinýmu newellovu slovu nebo grafu. Valve když zjistilo že není schopno vytvořit kvalitní hru začalo se zaměřovat na podporu steamu a tam si falšují co chtějí
  • kirukatoo
    Hru jsem hrál již od vydáni a mam ji úspěšné dohranou a musím říci že kampaň za to stoji příběh dobry, system vylepšeni jednotek taky pěkné udělaný a co teprve vyber schopnosti Kerrigan schopnosti tam je vice než dost každý si ji upraví na svůj způsob hraní akorát mne trochu vadí že když si vybírám schopnosti tak nevidím nějaké mini video o tom jak to přesné vypadá jako např. u vylepšeni vašich zergu ale jinak souhlasím s Games a to s hodnocením 9/10 velice doporučuji *1* *5*
  • Chvalim recenzenta. Vynikajuco napisane.
  • muže mi nekdo vysvetlit jak muže prumernej smrtelnik zvladat boj na vice frontach, scouting, micro, macro, stavbu zakladny a spravu zdroju a to vše najednou?
    Tak rychle nedokážu ani vyhodnotit situaci a myslet, ne ješte klikat.
    Hry hraju pro zábavu a relax a 100apm nepovažuju za relax ani nejsem wannabe pro.
    • 100 apm ti nestačí, ani na gold ligu... A naučíš se to stejně jako všechno ostatní... tréningem. Jen musíš mít trpělivost a jednotlivé věci zlepšovat postupně. Musíš do hlavy dostat build ordery a countery jednotek tak, abys nad nimi nemusel přemýšlet. Musíš si hlídat ekonomiku a neustále stavět pracanty + nebýt v supply bloku. Jakmile zvládaš tohle, můžeš začít přemýšlet nad všemi těmi věcmi co si psal ;) gl
      • no asi mas pravdu, problem je ze me sc moc nebavi, pral bych si aby takovouhle velkou hráčskou zakladnu a všechny ty služby kolem (jako battlenet) mel treba supreme comamnder to by me bavilo
        • Určite nie tak velku hráčsku základnu, ale stále dosť velkú najdeš na FAF - forget aliance forever, kde featuri a ubdaty kodí komunita sama pre seba, ktorá sa fakt stará, že ma to až prekvapuje ked mi to každé dva mesaice stahuje nový path. mrkni sa na to
        • Tak to holt potom nezbývá než smířit se s faktem, že SC prostě není hra pro tebe :( fakt je totiž ten, že zrovna multiplayer s starcraftu rozhodně není nic na relax
          • Člověk si musí ujasnit, co chce vlastně hrát, já jsem třeba na MP do teď ani nešáhl (od vydání Wings of Liberty), ale projedu si kampaň na všechny obtížnosti a pak se pustím do arcade a mám o zábavu postaráno. Když mě něco nebaví (Starcraft multiplayer), tak to prostě nehraju. U Starcraftu se člověk dokonale zabaví i bez multiplayeru, když chce.
            • Moje řeč :) a právě proto jsem teprve den před vydáním HotS začal hrát kampaň WoL a dohrál ji ve chvíli, kdy vydali HotS, na kterou jsem plynule navázal :D ... Jinak jsem hrál poslední 3 roky jenom multiplayer... *8*
        • SC bavi tim vic cim jsi lepsi...jakmile zacnes porazet soupere tak te to bavi cim dal vic...podle me ten ligovy system je dobry pro trening, ale trochu ubira na motivaci, protoze ti to dava porad silnejsi soupere a porad jsi ve stresu a hru si tak neuzijes, jako kdyz zrusis nekoho slabsiho ;]
          • p.s.
            nejlepší je prohrát všechyn kvalifikační zápasy a dostat se do bronz a pak si jen užívaš. je to neco jako udelat si twinka nebo gankovat ve wowku :)
            • no tak ono asi staci hrat ty hry co se nepocitaji do ligy, kdyz jsem hral SC1 tak jsem na ladder nesahl a od jisteho skillu clovek potkaval slabsi hrace nez byl sam a pak to byla zabava ;]
          • tak to delej tak jako nekteri jini že se umyslne dostan do bronze ligy
    • muze mi nekdo vysvetlit, jak muze prumerny smrtelnik ubehnout 1500m za 3,5 minuty? Beham pro zabavu a vyplivnout po dobehnuti plice nepovazuju za relax
  • Pekne hodnotenie. V podstate podobne citam vsade inde na webe, ci uz na cz/sk alebo zahranicnom. Ja osobne teda single nehram, hravam len multi a hlavne sledujem e-sports (ci uz Korejcov alebo NA/EU). A tu musim Blizzardu vzdat hold - z WoL, ktory bol ako spectator sport pomerne dobry, ale obcas aj nudny sa z HotS stal konecne poriadny nastupca legendy akou bol BW.

    Namiesto 15 minut macro -> 200/200 armies -> 10 sekund battle -> GG, v HotS vidime konstantnu akciu pocas celej hry, male skupiny jednotiek konstantne utociace aspon na 3 frontoch, jednoducho pecka na sledovanie. Len momentalne prebiehajuce MLG som za 3 dni videl viad super hier, nez za posledneho pol roka WoL dohromady.

    "Nevyhodou" je asi to, ze tzv. tam treba omnoho viac skillu, aby hraci dokazali taketo nieco robit.. Takze aj ked vo WoL tiez dominovali Korejci ale aspon obcas ich porazil aj nejaky ne-Korejec, teraz uz ne-Korejci nemaju absolutne ziadnu sancu (aspon to tak vypadalo v prvom kole MLG, z 14 zapasov ktore boli Korejec vs ne-Korejec vyhrali Korejci vsetkych 14). Osobne som teda tak ci tak sledoval hlavne Korejsky SC, takze mi to az tak nevadi, ale viem si predstavit ze vela ludom sa to pacit nebude.

    Kazdopadne, Blizzard thumbs up za HotS. PS: dajte aj Protossom nieco tak super a tak efektivne jak medivac boost :(
    • To vobec nie je pravda. Staci si pozriet replaye z prave skonceneho MGL. Hrali sa tam aj hry ktore trvali 80 minut ! Ano boli tam skoro konstantne sarvatky ale to skor koli zlozeniu jednotiek. Na macro a velke armady sa dostane skor v nizsich ligach kde nie je konstantny tlak , dropy a tak. A tiez v 1v1 je mensia sanca na velku armadu. I ked vo finalnych hrach, co teraz bezali, mali hraci bezne cez 150-170 jednotiek.
      Co sa tyka Korejcov tak to je jednoduche, proste maju to natrenovane a nahrane nic viac. To je asi ako ked sa bezi niekde v europe maraton a z 300-400 lokalnych ucastikov sa tam dostavi 5-6 kenanov a ty samozrejme dobehnu ako prvy s prstom v nose.
      Inak co sa tyka rozlozenia novych jednotiek tak tiez niesom z toho az tak nadseny. Hlavne absolutne nechapem naco dali tossom Tempest. Absolutne zbytocna jednotka ktora sa bude pouzivat skor vynimocne.
  • StarCraft je prostě špička. Už aby tu byl čtvrtý WarCraft. Jdu naistalovat jedničku a moc se těším na poslední sklíčko do této trilogie, snad to nebude trvat déle než dva roky, protože si to chci vše koupit naráz :). Chvalím recenzi.
    • LuckyBaal
      čtvrtý Warcraft, to je můj sen *14*
  • Tak spusteni rozhodne neprobehlo zcela bez problemu vypadky byly a to vypadky Achievementu! Prvni den se vubec nepripojily a hrac se musel spokojit stim ze si sice hru zahraje ale pokud bude chtit mit zapocitane achievementy bude to muset hrat znovu... Ale nastesti tento vypadek byl jen prvni den dalsi dny servery slapou jak hodinky.
    • Spousta lidí ještě nehraje díky erroru při redeem kodu na upgrade WoL na HotS : Collectors Edition. Já sám mám hru skoro týden a pořád nehraju. Prý by to měl dát dokupy další patch ve středu. Peknej opruz.
  • "cílem je mít z Arcade něco jako App Store/Google Play" - to je jen vlhký sen i přes svou mega popularitu se hraje hrozně málo i na mody co blizz doporučuje a jsou hned na vstupní obrazovce čekáte strašně dlouho než se najdou spoluhráči a když si vyberete něco v se znamu nedočkáte se třeba ani po hodině čekání. jo na Arcade se skamarádama vyblbnete ale funkční obchod z toho nikdy nebude i zdarma je to v té obrovské záplavě modu jen o pár aktuálních které se právě teď hrajou a za pár dní přijdou nové a ještě více hráči rozmělněné je to logické čím více jich bude tím méně se každý jednotlivý bude hrát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit