Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard dělá opravdu hezké a atmosferické videa, jen škoda že atmosféra i grafika samotné hry je nekde jinde. Treba i ty vikingy které ve videu vypadají tak cool jsou ve hre znazornene docela mizerne, ultralisk taky v samotne hre nevypada tak monumentalne jak ve videu
    • p.s.
      pritom mi nejde ani tak o textury nebo o počet polygonu, treba takový W3 se mi líbí i dnes.
  • Je mi smutno když vidím jak tento bližardi patvar zcela nezaslouženě sklízí všude maximální hodnocení. Předpokládám že zase dostanu ban protože cenzor je zřejmě velký fanboy, ale je mi to jedno, pravda se napsat mus,í kdo dá těmhle omalovánkám co si hrají na RTS víc jak 3/10 neví nic o hrách a o tom jak recenzovat
    • Je mi smutno, když vidím, jak "jakštakš" trollové prahnou po věčné demenci.
    • SnakePlisken
      Chlapče, patrně patříš k mladé generaci, která nepochopila, že grafika není nejdůležitější vlastností hry. Tou je hratelnost! *4*
      • To možná ne, ale dižajn jednotek je důležitý, stejně jako příběh a v případě SC II stojí oboje za houby stejně jak grafika
        • SnakePlisken
          Příběh byl, je a bude u RTS vždy béčkový a na vedlejší koleji.
          • TheGGG
            U starcraftu 2 spíš zéčkový no
      • Spades
        Navíc neznám RTS s lepší grafikou :)
    • No tak nám pověz ó velký stratégu jak má vypadat pravá RTS. *2*
      • Robotron3
        https://www.youtube.com/watch?v=RR9Q4Nfe1Vo *3*
        • Tvůj studentský projekt? Na začínajícího programátora to není špatné, ale příště alespoň 3 pixely navíc
          • Robotron3
            Dune 2 vole. Matka všech RTS. To je strašný, tyhle cucáci. *8*
            • Díky za připomenutí. Dnes jsem poprvé slyšel, že Dune 2 měla zvuk *1*
              • Reakce na příspěvek:

                A pokud jsi měl kliku a koupil Westwood edici ( tuším, že tam byla Dune 2, Lands of Lore a Legends of Kirandia 1, 2, 3 ), tak dokonce bylo vše krásně namluveno ;-) :-D
            • pokračování takové dune 2000 od westwoodu bych si nechal líbit *4*
            • Veskoslav
              Trolí idiot, co by jsi chtěl....
            • Počkat to je jako regulérní hra a ne nějaký v indii dělaný projekt. Myslel jsem si že to dělal taliban někde v jeskyni aby na tom mohl trénovat své vojáky.
      • Rozhodně ne jako omalovánka s rádoby kůůl příběhem a postavama pro uslintaný puberťáky.
      • Veskoslav
        Nereaguj, jeden z největších trolích debilů. Nahlaš mu příspěvek, jinak zase bude spamovat.
        • Ha! Takže novej nick Trolla diskusního. *8*
        • Čekál jsem že můj největší fanoušek zareaguje první, dnes si trochu zaspal. To máš z toho že hraješ blbosti
  • Veskoslav
    A jinak obdivuji autora, jestli používal Swarm host i na Brutal, protože na bránění je to šíleně pomalá a neefektivní jednotka a o útoku ani nemluvně. Zakopání k ničemu, bo všude lítají Science+věže. Na obranu je lepší mít upravené Rouche ve "verzi" Coupser (pro neznalé po zabití jednotky Rouche se Vám "narodí dva roztomilý, miniaturní Rouchové) s aktivní schopností na brnění, Hydry s úpravou na Lurkery:) Swar host mi přijde jako zajímavá, leč pro mě nepoužitelná jednotka.
    • Overwatch
      Kampaň jsem hrál na Normal a rád si ji zahraju ještě jednou, buď na Hard nebo Very Hard. Na Brutal se mi do toho nechce, zase takový skill nemám a nechci se trápit :). Jinak v multiplayer je Swarm Host parádní, jen ho člověk musí umět použít ve vhodnou chvíli a pak ho ubránit...
  • StarCraft je prostě špička. Už aby tu byl čtvrtý WarCraft. Jdu naistalovat jedničku a moc se těším na poslední sklíčko do této trilogie, snad to nebude trvat déle než dva roky, protože si to chci vše koupit naráz :). Chvalím recenzi.
    • LuckyBaal
      čtvrtý Warcraft, to je můj sen *14*
  • Nějak jsem nepochopil, jestli hra vyžaduje připojení k internetu pro singleplayer. Jak to je? Diablo a simcity like?
    • Ve WoL bylo až donedávna "Play as Guest", kde se daly rozehrát tři další kampaně. To s nedávným patchem zmizelo, nicméně když už je hra aktivovaná a nepřipojí se k Battle.netu, nabídne hrát "offline". Úplně stejná funkčnost, jako dřív, to není - nelze mít takhle jednoduše rozehrané kampaně s různým progressem (asi se to dá "komplikovaně" řešit přes savy, ale je v tom bordel), ale offline se to hrát dá...
    • Overwatch
      Ty jo já ti ani nevím, vždycky jsem se automaticky logoval a nikdy jsem neměl potřebu to hrát offline. Jsem slepý, nebo tam to "Play as Guest", nebo nějaká možnost jak to zapnout offline není?
      • smejki
        ono je to vychcané. možnost hrát offline se objeví až poté, co selže pokus o spojení. vytáhni kábl a uvidíš
        • Overwatch
          Hm, deaktivoval jsem internet a hrozně dlouho se mi to pokoušelo připojit ke streaming serveru. Pak mi už došla trpělivost. Jak dlouho se to pokouší připojit? Deset minut? Ve WoL to bylo hned v menu...
          • smejki
            tak jsem si kvůli tobě nainstaloval WoL. Pokoušelo se to asi minutu připojit na streaming server a pak to po naběhnutí hry ihned nabídlo "Play Offline".
            • smejki
              ťažko řéct, jak to bylo původně. Rozdíl mezi vlastněním a nevlastněním HotS je pouze v tom, že člověk nespustí HotS kampaň, nýbrž pouze trailer a v hlavní nabídce na něj bliká "Kup si mě, kup si mě". Možná je ještě nějakej rozdíl v mulťáku, ale to jsem nezkoušel. JInak je ten systém pochopitelně zcela totožnej. Nevím, jestli to tam bylo od začátku nebo ne, rozhodně si pamatuju, že tak měsíc dva po launchi už to bylo schované, jak jsem popsal.
            • Overwatch
              Jo? Pamatuju si, že tam dřív ta možnost byla hned na logovací obrazovce. Až přijdu z práce tak to ještě zkusím u HotS, ale pokud to někam šibalsky neschovali, tak Play as Guest/offline tam už není.
    • Spades
      Nepotřebuješ, ale nedostaneš achievementy.
      • achievco? :D Vím samozřejmě, co to je, ale nezájem.
    • smejki
      nevim jak HotS, ale singl WoL šel hrát offline (avšak muselo nejprve dojít k aktivaci, takže alespoň jednou se připojit musíš). akorát nejely achievementy, jinak to na hru vliv nemělo.
  • Mně se nelíbí co provedli s Kerrigen. V Brood war jsem ji zbožňoval. Bezcitná mrcha která dokáže přechcat každýho (tedy až na Durana, ale to je zase jiný příběh) a i když jí na konci dokázali dostat do rohu stejně z toho vyšla jako královna.

    Prostě pravá "Queen b*tch of the universe", teď je to jen "Ó Jime promiň, že jsem zabila miliony lidí včetně tvých přátel a taky že už nemám žádné pohlavní orgány". *7*
    • Veskoslav
      Akorát, že Kerrigen nebyla v Brood War Kerrigen, tam byla jiná její část, to by jsi mohl vědět;)
      • No a právě to se mi nelíbí. *2*
  • Asi po 8 letech se znovu použivá slovo datadisk:) Jen ono v tomto případě o datadisk nejde ikdyž se to tak muže brát. Ale je to další díl z trilogie SC II.

    Jedinné co je chyba a nebo snad to chovaní jako EA/Activison je to že je potřeba i první díl....

    Na druhou stranu má od dob prvního SC klasické RTS z ptačí perspektivy něakou konkurenci?
    • Veskoslav
      AoE sérii například:)
    • LuckyBaal
      tak WArcraft neni konkurence ale je pro mě N.1 *4*
  • Veskoslav
    Pěkné. Děkuji za recenzi. Hra jako taková si ani nezaslouží označení datadisk. Je to naprosto plnohodnotná hra, která prostě vyžaduje ke spuštění původní hru. Milovníkům RTS doporučuji, rozhodně nebudete litovat.

    Přidávám svou, i zde na games je "kopie":)
    http://www.diskuteri.eu/clanek/recenze-they-are-everywhere-that-shoot-everywhere-starcraft-ii-hos-871-9to

    Jinak jediné, co bych hře vytknul je to, že musím ksakru čekat na další díl.
    • Za co mu děkuješ? Vdyť je za to placenej. Děkuješ snad prodavačce v obchodě, nebo řidiči v MHD? Jestli čekáš že něco dostaneš za podlízaní tak se dost pleteš
      • tak v nasich koncinach to s vodicom mhd neni mozne ale v UK kde ma autobus len jedny dvere je to normalny jav ze sa mu dakuje..
      • Overwatch
        Prodavačkám děkuju.
        • Ale řidiči MHD ne. Chceš snad říct že je prodavačka víc než řidič MHD?
          • Já bych řekl že není, proto děkuji oběma. *3*
            • TheGGG
              No podle toho co tu píšeš bych se nedivil že patříš mezi ty lidi co ráno děkují slunci že vyšlo.
      • Samozrejme ze dekuji prodavacce v obchode. Tomu se rika slusne vychovani
        • TheGGG
          A tebe se ptal kdo?
          • LuckyBaal
            a tebe se ptal kdo?
            • Ty
      • Veskoslav
        Táhni do hajzlu.
        • Poklona. Bohužel není překvapením že za své sprosté chování opět nedostaneš ban. Hold největší troll a hulv*t se projevil.
          PS mě děkovat nemusíš *3*
          • GlaDOS
            Ty mu vzdáváš hold? Protože holt jako povzdech se píše s t. Nauč se alespoň techniku, když obsah stojí za nic.
            • grammer nazi jako obvykle bez argumentu *3*
    • "That shoot everywhere!" Nemyslel jsi Then nebo mi něco uchází?
      • Veskoslav
        Thor řve that, schválně jsem si to teď pustil. Ale možná máš pravdu, raději ověřím znova.
        • To ale nedává smysl, správně je to: (mariňák) "They are everywhere!" a Thor odpovídá "So shoot everywhere!"
          • Veskoslav
            Jo díval jsem se znova a fakt je tam Then shoot everywhere. Děkuji, opravím.
          • Smrtihlav2000
            Máš pravdu:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit