Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte mozete mi niekto poradit. Tato hra vysla ako normalne predajne dvd? Alebo to vyslo nejak na steame ci origin? Pytam sa lebo ta hra nikde nebola zatial cracknuta, tak by ma zaujimalo ci to nie je tym ze to je zase neico ako diablo. Je to normalna singleplayer kampan, a teda to casom vyde aj "neoficialne", ci si nemam robit zbytocne nadeje? Dakujem za odpoved. P.S. Nie hru si nechcem kupit.
    • Spades
      Crack bude. SC2 má offline režim. Nevím jak HotS, ale WoL kampaň sem hrál v launch day normálko cracklé když sem čekal, než mi dorazí origo :)
      • WoL opravdu má offline režim, taky jsem to dohrál cracknuté ještě než mi dorazila hra, ale u HoS si vývojáři vzali příklad z Diabla a to už bude na serveru, takže ne, ani singleplayer si nezahraješ
      • Hmm jeden hovori to druhy to.. Dufam kazdopadne, ze mas pravdu ty, ja akurat hram kampan vo WoL tak som uvazoval ako to je s touto novou hrou, ide mi cisto iba o singleplayer, to by hadam casom mohlo byt cracknute.
        • Muslima na tebe, aby ti hnáty usekl!
        • Že se nestydíš socko zlodějská!
        • aby ti vyhořel počítač
    • Rob si zbytečné naděje, kampaň je stejně jako u Diabla na serveru, takže crack nebude
      • dakujem, skoda, celkom by som si to rad zahral :( mozno casom ked to zlacnie;)
  • Kr.Pa
    Ty obě kampaně jsou takové předpovězené a bez nějakých zvláštních zvratů, které byly v jedničce. Takový B až C příběh.
    • Shania
      Snad neni dulezity cil, ale ta cesta, skoro kazdy asi vedel, ze Mengs prohraje a Sara prezije, at uz jen kvuli prorocti. Ale pro me je stejne dulezite dozvedet se, co se stalo mezitim a trofnu si tvrdit, ze to nikdo poradne nevedel i pres zjevne vserikajici upoutavky na hru.
      • Kr.Pa
        Jedine takove necekane veci bylo uvezneni Jima a cesta na tu Primal planetu zergu, zadny nejaky sileny zvrat a zbytek nalajnovany.
  • Pekne hodnotenie. V podstate podobne citam vsade inde na webe, ci uz na cz/sk alebo zahranicnom. Ja osobne teda single nehram, hravam len multi a hlavne sledujem e-sports (ci uz Korejcov alebo NA/EU). A tu musim Blizzardu vzdat hold - z WoL, ktory bol ako spectator sport pomerne dobry, ale obcas aj nudny sa z HotS stal konecne poriadny nastupca legendy akou bol BW.

    Namiesto 15 minut macro -> 200/200 armies -> 10 sekund battle -> GG, v HotS vidime konstantnu akciu pocas celej hry, male skupiny jednotiek konstantne utociace aspon na 3 frontoch, jednoducho pecka na sledovanie. Len momentalne prebiehajuce MLG som za 3 dni videl viad super hier, nez za posledneho pol roka WoL dohromady.

    "Nevyhodou" je asi to, ze tzv. tam treba omnoho viac skillu, aby hraci dokazali taketo nieco robit.. Takze aj ked vo WoL tiez dominovali Korejci ale aspon obcas ich porazil aj nejaky ne-Korejec, teraz uz ne-Korejci nemaju absolutne ziadnu sancu (aspon to tak vypadalo v prvom kole MLG, z 14 zapasov ktore boli Korejec vs ne-Korejec vyhrali Korejci vsetkych 14). Osobne som teda tak ci tak sledoval hlavne Korejsky SC, takze mi to az tak nevadi, ale viem si predstavit ze vela ludom sa to pacit nebude.

    Kazdopadne, Blizzard thumbs up za HotS. PS: dajte aj Protossom nieco tak super a tak efektivne jak medivac boost :(
    • To vobec nie je pravda. Staci si pozriet replaye z prave skonceneho MGL. Hrali sa tam aj hry ktore trvali 80 minut ! Ano boli tam skoro konstantne sarvatky ale to skor koli zlozeniu jednotiek. Na macro a velke armady sa dostane skor v nizsich ligach kde nie je konstantny tlak , dropy a tak. A tiez v 1v1 je mensia sanca na velku armadu. I ked vo finalnych hrach, co teraz bezali, mali hraci bezne cez 150-170 jednotiek.
      Co sa tyka Korejcov tak to je jednoduche, proste maju to natrenovane a nahrane nic viac. To je asi ako ked sa bezi niekde v europe maraton a z 300-400 lokalnych ucastikov sa tam dostavi 5-6 kenanov a ty samozrejme dobehnu ako prvy s prstom v nose.
      Inak co sa tyka rozlozenia novych jednotiek tak tiez niesom z toho az tak nadseny. Hlavne absolutne nechapem naco dali tossom Tempest. Absolutne zbytocna jednotka ktora sa bude pouzivat skor vynimocne.
  • Maju na kampan HOTS vplyv rozhodnutia ktore som spravil vo VOL ci ani nie???
    • Spades
      Ano maji.
      • Pokial viem, tak moc nemaju, nie? Napr. Nova/Tosh sa vybralo len jednym smerom...
        • Mato1987
          aj áno aj nie, tie rozhodnutia vo wol kampani nemajú nejaký výrazný vplyv na priebeh HotS kampane. Teda príbeh je lineárny u HotS, s výnimkou evolučných misií, ale dialóg je vo videách/cutscénach zmenený len mierne.
          Jediný rozdiel je práve u Nova/Tosh rozhodnutiach. Trebárs ako zatknú Jima, tak Nova sa s ním rozpráva o tom ako jej pomohol s toshom a keď si pomohol Toshovi tak Nova v tej cutscéne zase povie ako si jej mal radšej pomôcť s elimináciou tosha a pak som si všimol že tosha spomenú ešte v predposlednej missi v cutscéne na hyperione.
          Ale rozdiel v tom že si sa rozhodol pre záchranu kolónie u Ariel Hansen/pomôcť protossom na kampaň hots žiadny vplyv nemalo, tak isto ani rozhodnutie v predposlednej misii wol čí zničiť pozemné alebo letecké posili zergov.
          • Spades
            To rozhodnutí z poslední mise se promítlo. Před misí jak na tebe lítaj ty BC v zákopě mi řekli, že protože sejmuli vesmírnou platformu, tak maj terrani teď výhodu ve vzduchu.
            • Mato1987
              jáj jasne, no ale tá misia je stále rovnaká, aj keď si sa rozhodol isť do tunelov alebo vyhodiť do vzduchu tú platformu vo WoL kampani :) a rozdiel v dialógu som vôbec nepostrehol taktiež
            • Shania
              Ti zas reknou, ze jsou zaplavene tunely, ale na hratlnost to asi nema zadny vliv.
            • To je sice pravda, ale viděl někdo někdy tu druhou variantu? Mě spíš přijde, že z kampaně WoL vybrali vzdycky jenom jednu variantu...
            • Spades
              Na Charu. Máš tam misi, jak na tebe nalítávají BattleCruisery a ty je muíš sestřelovat tím, že posunuješ creep k takovým věžičkám.

              Tak před touto misí mi Izsha řekla, že Terrani mají ve vzduchu převahu, protože na konci WoL sejmuli vesmírnou platformu, kde bylo hnízdo mutalisků a broodlordů.
            • Mato1987
              nejak som to nepochopil, ozrejmi mi to prosím ťa
  • Mato1987
    môžem úprimne prehlásiť že Heart Of The Swarm je najlepšia stratégia za posledných 15 rokov. Takto perfektnú sp kampaň sme tu nemali už hodne , hodne dlho.
    • Kr.Pa
      Kampaň Homeworldu a jeho dat. zatim nikdo neprekonal.
    • Veskoslav
      AoE II, AoM, RA II, série TW, Warcraft III atd. Zase bych to nepřeháněl:)

      Edit: Ano HoS je jedna z nejlepších her v rámci RTS světa, ale 15 let zpátky vznikaly i jiné legendy:)
      • Overwatch
        Škoda těch Age of Empires. Ne že by bylo AoE Online špatné, ale rád bych viděl zrovna tuhle značku v tak špičkovém AAA zpracování jako StarCraft.
        • Veskoslav
          Jo škoda no. Mě Online nechytlo a AoE III není můj šálek.
      • Ale psst, kolega přec nic z toho nehrál *3*
    • 15 let? A co Warcraft 3? Ten měl naprosto legendární kampaň!
      • Mato1987
        W3 som nehral bohužial, celé to warcraft univerzum je mi na míle vzdialené.
        • OMFG a všetky možné skratky... nehral si W3 a trepeš tu o najlepšej single player kampani za posledných 15 rokov... daj si facku aby si sa zobudil...
        • A to je veliká škoda. Neříkám, že WoW je nějaké světoborné, ale W2 a W3 jsou prostě legendy sami o sobě.
          • Mato1987
            ako hovorím, nikdy som warcraft hry ani neskúšal, ja som v čase slávy warcraftu hrával skorej KKND 1 a 2 a C&C red alert 2 alebo Age of Mythlogy
            • KKND 2 *14*
          • Rhulad
            Jak můžeš prohlásit HoS nejlepší RTS kampaní, když jsi nehrál W3... W3 má nejlepší herní příběh co znám + absolutni hratelnost. Ikdyž je StarCraft II( u SC II HoS jde vidět, že Blizzardu odešli opravdu kvalitní scénáristi jelikož příběh je hoodně špatný na poměry Blizzard) dobrý tak WarCraft 3 nesahá ani po paty.
  • kirukatoo
    Hru jsem hrál již od vydáni a mam ji úspěšné dohranou a musím říci že kampaň za to stoji příběh dobry, system vylepšeni jednotek taky pěkné udělaný a co teprve vyber schopnosti Kerrigan schopnosti tam je vice než dost každý si ji upraví na svůj způsob hraní akorát mne trochu vadí že když si vybírám schopnosti tak nevidím nějaké mini video o tom jak to přesné vypadá jako např. u vylepšeni vašich zergu ale jinak souhlasím s Games a to s hodnocením 9/10 velice doporučuji *1* *5*
  • Původní Starcraft jsem nikdy nehrál, ale tomuhle bych rád dal šanci. Dva dotazy:
    +Na mulťák se moc necítím, jak je na tom skirmish? Dle recenze to vypadá OK, je tedy AI schopna reagovat na vaše akce, inteligentně napadat vaší základnu a kombinovat jednotky? Nebo to bere jen tupě stylem hrr na ně?
    +Po ukončení aplikace HotS mi nejde přepínat klávesnice přes alt+shift. Fixnout to není problém, jen by mě zajímalo, jestli se to taky někomu stává (Mám Win7 64 bit).
    • Overwatch
      Skirmish je úplně super, viz. recenze. Máš k dispozici dost možností jak trénovat plus docela schopné AIčko. Můžeš mu dávat příkazy, takže to není jen hrrr. Jednotky kombinují fakt dobře, umí používat skilly... Proti živým hráčům nemusíš vůbec hrát a věřím, že i tak se zabavíš na desítky, klidně stovky hodin. Plus ten Arcade...

      Já mám Win8 a tam pomocí Win+mezerník přepínání funguje.
      • JohnyTheZik
        Grammar nazi: Viz je rozkazovaci zpusob slovesa videt, tedy tecka se za "viz" nepise!

        A jinak diky za recenzi, je super:) ..
        • Overwatch
          Máš recht, sorry. :). A díky!
    • tak alespoň vím co mi to dělá, s tím přepínáním mám právě taky problémy
    • Na AI zapracovali hodne dobre a to az tak ze nejtezsi AI sedma obtiznost (7 obtiznosti AI + 8-9-10 ma resources+vision cheat) je na urovni diamond+ hracu a nekdy je i prehraje :) takze pokud nechces hrat proti lidem, budes velice spokojen i s AI, ma kolem 8 strategii takze kazda hra je jina, reaguje na to co delas ty atd...

      k recenzi: naprosty souhlas 9/10. SC2 hraju v podstate od vydani kazdej druhej den a nemuzu si to vynachvalit a HOTS neni vyjimkou... u zadne jine hry jsem nevydrzel takto dlouho a kvalita SC2 se porad sude dopredu...
    • Veskoslav
      +S tvou úrovní se zvyšuje i úroveň tvého protivníka. Armádu upravuje podle scoutingu atd, expanduje. No zapracovali na tom dost.
      +Win 8 Pro 64 bit normálně. Ale poptám se ti na fóru;)
  • hodnoceni naprosto zaslouzene. kampan paradni, ale hlavne multiplayer a celkove zazemi, znacne obohaceno o cemz svedci i naprosto fantasticke matche v prave probihajicim mlg http://www.twitch.tv/mlgsc2 a jeho sledovanosti
    • nikdo netvrdi že sc je špatna hra ale s temi superlativy bych trochu šetril, i tahle hra má chyby a neni treba je nekriticky prehližet. I v cod se hraje progaming.
      Co blizz zvladl skvele je jak se stara o komunitu tohle jinym hram chybi
      • Jo, těmi superlativy by se mohlo šetřit. Především bych všude nevnucoval to, že jde o datadisk, když cenově to stojí jako kterákoli plná hra. Takže by byla blbost od toho chtít náplň jako do datadisku.
        Zároveň by bylo fajn říct, že je sice super, že člověk s aktualizovanym klientem může rovnou hrát. Ale pak zároveň člověku, co ten druhý díl vůbec nemá, visí na disku naprosto zbytečných 8GB a je jedno jestli si to koupil nebo ne.
        Pak musím říct, že mě teda zklamala kampaň. Ten příběh okolo je bohužel jen takový pojítko pro (vcelku slušně vymyšlený) mise. Třeba ten konec Durana byl fakt trapnej, taková fantastická postava, ve hře se drží už od prvního dílu a pak ho takhle zazděj. A vůbec těch momentů, kdy jde prostě jen o to nějak natáhnout mise je podle mě docela dost.
        Jo a taky je škoda, že (subjektivě) je kampaň o dost lehčí a kratší než první díl, prošel jsem to všechno hnedka.
        • Nestoji. Klasicka plna hra stoji 60 dolarov. HotS stoji 40.
          • Hele, já se s tebou hádat nebudu, ale podle mě libovolný datadisk (DLC) na hru stojí polovinu ceny co HotS... a to, že by nová hra stála 60 dolarů taky není vždy pravda... jasně najdou se takové, ale většina jich nebude.
      • Veskoslav
        Vždyť jsi sám tvrdil, že jsi to nehrál.
  • Zerathus
    Druhý největší eSport součastnosti si zaslouží pořádný datadisk. Rád vidím, že když už nic tak Blizzard aspoň pořád zvládá úžasné strategie *5*
    • Druhý největší? nenech se vysmát. Možná tak někde u Ho či Mina
      • Zerathus
        Pokud vím tak největší eSport je LoL za ním jde SC a pak Dota 2. Ale můžu se mýlit i když opravdu nevím co by mohlo být větší. codko určitě ne *1*
        • counter strike je přede všemi tomu věř
          • CSko už nikoho nezajímá, borče. @Zerathus má pravdu, že pokud porovnáš sledovanosti streamů tak skutečně vede LoL (ač osobně nechápu, co kdo na té hře vidí, ale každý dle svého gusta), zaním je SC2 a po dlouhé mezeře je Dota2 a až někde v dáli najdeš Counter Strike a to kterýkoliv.
          • Zerathus
            Před tak 6 lety možná. Neviděl jsem letos žádný velký turnaj ve kterém jde o dost velký prachy
          • Veskoslav
            Jo a Steam asi falšuje své statistiky, když vede Dota.
            • JohnyTheZik
              TheGGG -> :D To snad ne, necekal jsem, ze tuhle kravinu jeste nekde uvidim :D!!!

              Valve udelalo hroznou hru, ktera nema vubec zadnej uspech, a tak tomu musi pomahat zmenou cislicek, aby si lidi mysleli, jak dobra vlastne neni a zacli se o ni zajimat.. To, ze je to nastupce nejslavnejsi MOBA hry te asi nezajima.. Next level marketing! :D
            • Steam? to jako myslíš že budu věřit jedinýmu newellovu slovu nebo grafu. Valve když zjistilo že není schopno vytvořit kvalitní hru začalo se zaměřovat na podporu steamu a tam si falšují co chtějí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit