Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    Get rid of that stupid HTML code, or at least don't use it as default setting. 
  • Jack1947

    No to žlué označení působí amatérskya hlavně tahá docela oči ( nebo trhá?) Jinak za registrace pro only registered beru jako malé bezvýznamné plus a už to tu mělo být roky - Troll si rozmyslí jestli se kvůli někomu registruje aby vzápětí schytal ban za jízlivou poznámku urážejicí adresáta. No vidíte a pak že to nejde nakon ec by to tady mohlo být i docela fajn 😉


    Ještě bych zavedl nutnost vlastnit obrázek k profilu zrušil iknognito , k če,mu to přesně je na herním webu? Ty obrázky at už defaultní nebo uživatelské by mohlo se čtením a identifikací unikátních uživatelů.

  • Kravicka
    Ta hlava prispevku je bohuzel kvuli avatarum no.

    https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/12938b92-7d79-481e-87c7-105e7e57ca29.png

    A nefunguji normalne odstavce a koukam ani odkazy...
  • KamilZm
    Spíš mě štve , že se v nových diskuzích a fórech (jede to na své subdoméně diskuse.tiscali.cz ) zobrazuje reklama, přestože mám předplaceno vypnutí. Hlásil jsem to jako bug, tak to snad brzy opraví.
    • KamilZm
      Tak to vypadá, že to před chvílí opravili  
  • Plně souhlasím, zvláště nelze napsat nesouhlasné stanovisko, tedy jako minus.Že se přihlásím, to bylo přece vždy. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit