Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cmd42
    Este prekopat mobilnu verziu webu na tmavu temu a budem spokojny :) 


    • Majkl
       a ten ignore list, plz plz 😇
      • ucho
        ignore list si můžeš pořešit na své straně přímo v prohlížeči
        • Majkl
          to je pravda, nebo si taky můžu vytvořit vlastní diskusní fórum a web o hrách, jsem ovšem velmi líný a pohodlný člověk, tak budu raději, když to někdo udělá za mě 🙂
          • ucho
            nevím no, srovnáváš vcelku jednoduchou podmínku v krátkém skriptíku s tvorbou webu nebo diskuzního fóra. na lenost bohužel lék není.
            • Majkl
              holt nevim jak na to, kvůli bezvýznamnému hernímu webu mi nestojí za to se to učit
              • Majkl

                Reakce na příspěvek:

                jen ať to udělaj ti jejich slavní programátoři, já za tiscali web dodělávat fakt nebudu
                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Vždyt je to jen nějaký plugin a ve skriptu. Instaluješ a pak si odfiltruješ zbytek.
          • Jack1947
            Tak tak... dokonce to upgradovalo samotné ucho.
      • cmd42
        A potom sa tu nebude mat kto s kym bavit :D
        • Majkl
          aspoň bude klid, mír a láska, chytneme se za ruce, zatančíme kolem táboráku a zazpíváme si 🙂
          • Anon-ym
            Namaste
      • Jack1947
        K čemu jaká diskuze kde to má ? pokud někoho triggne někdo na internetu v diskusi tak by možná neměl vystupovat.
        • Majkl
          k tomu aby lidi nemuseli číst tvé (a nejen tvé) duchaplné příspěvky kterými "obohacuješ" každou diskusi


          která to má? každá diskuse s registracemi, na které jsem byl

          triggerne ani ne, spíš jsi jen neskutečně otravný

          • Jack1947
            Napsal člověk co se přiznal že se neumí slušně vyjadřovat, ámen 😉 Jsem netušil že někde mají ignore list - - Fora a jiné nepočítám. Šak jo stále připomínám pro tu hrstku stěžovatelů at si mě odtrollý a zdá se že nikdo nechce.
            • Majkl
              napsal jsem, že neumím držet hubu a krok,  což je pravda 😇


              když se tak bojíš, že tě tu se zavedením ignore listu nebude nikdo číst, protože tušíš/víš, že tě do něj 90% lidí hodí, možná by ses měl zamyslet nad vlastním vyjadřováním 😉


              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Nebojím naopak ten kdo furt si stěžuje a hlásí tady abych měl ban si mě tam hodí, 90% lidí to nebude naoppak se nový registrují aby na mě reagovali atp... takže mě to bude šumák a ostatní nebudou muset číst stále - to samé 😉 win -win situaci nemyslíš?
          • Majkl
            včera už bylo pozdě  
  • Jack1947
    Velice ocenuji že jste vydali slibovaný článek, potom taky možnost (v budoucnosti) diskutování v OT a jiných forech jen aby se tam dali založit vlastní téma/podtéma a poprosil bych potom trochu méně cenzury a mazání i když se to nebude shodovat s pohledem autora/redakce.

    No máte před sebou ještě poměrně dlouhou trat, doporučil bych za tím se zabývat vzniklými potížemi. Které již byli zmíněny - poté směle do různých vláken a podvláken. Velice se vážím vaší práce a doufám že do pár dní bude vše tak jak má. Pevné nervy nám diskutérům a vám při vylepšování webu a hlavně diskusí ! 😉🙂
    • jindra.veliky
      s tou cenzurou mas projednou vyjimecne pravdu
  • RaketovyZid
    Než takovýhle chujoviny by snad bylo lepší zařídit sem Disqus nebo založit gamesáckej subreddit...
  • Majkl
    dobrá práce! 😎
  • Khanemis
    Se změnami uvedenými v článku v zásadě souhlasím.

    Nový diskuzní systém má samozřejmě spoustu bugů, ale to se hádám postupem času podaří vychytat. Ze začátku mi tenhle vzhled přišel trošku nepřehledný, ale po malé změně zobrazování vláken diskuzí už to je mnohem lepší. 

    Nicméně bych ještě ocenil, kdyby se značka "upraveno" přestěhovala zase pod příspěvek nebo alespoň nebyla tak výrazná jako značka "nový příspěvek". Je to pak matoucí a člověk má pocit, že je tu spousta nových komentářů, a přitom jde jen o staré úpravy.

    Co se mi naopak líbí je, že prostor pro psaní příspěvků má již WYSIWYG editor, což otevře lepší formátování i lidem neznalých základů HTML. 

  • Zaho
    Tak jsem se zaregistroval a doufal jsem, že mi to umožní zpřehlednit nový vzhled fóra. No, omyl je pravdou. Jinak nevím proč to tu i nadále sledovat. Cenzura na vzestupu. Články mají nadpis jako na seznam.cz a často jsou to spíš reklamy na budoucí AAA hry. Přitom jsem si tu občas rád něco přečetl a hlavně bych chtěl pochválit příběhy z Eve online.


  • Lukass
    Tvl,  to je sranda tady:)  Profesionalove kazdym coulem :D
  • Row
    Porad je zakazany pouziti sprostych slov jako prdel, nasrany atp. kdy to nedovoli ani odeslat prispevek?

    Ja osobne se s tim v beznem hovoru moc nemazu tak mi to pak tady dela cuky kdyz chci neco napsat.

    Ne ze by mi to vylozene vadilo tak to prepisu nebo doplnim hvezdickama, spis je to smesny a hlavne pokrytecky... schvalne si puste nejaky svuj steam jak tam mluvite... opet, v principu mne to nevadi, ale v kontextu pre-cenzury prispevku pokud se nevyjadruji sproste ve smyslu nekoho urazit je to dos... MEH v noverm redakcnim zargonu. 😐

    • ringmancz
      já kdysi do chatu u streamu games napsal "hovno" a od té doby tam mám ban :D
    • Row
      Hmmm tak zjevne filtr je uz *out of order* 😀 (Tak uvidime jak dlouho to tak zustane)
  • Urcite je to zmena k lepsiemu po kazdej stranke. Skoda, ze mate tak obmedzene zdroje a finalnej podobe sa mozme dockat az o radu niekolkych mesiacov. Internet sa vyvija rychlo, bola by skoda ak by finalna verzia stranky bola hotova v case, ked bude zase zastarala :-)


    Disslike button tu bude chybat, mnoho ludi strati moznost anonymneho ventilovania a riesenia zakomplexovanosti.

    • RaketovyZid
      nesouhlas = ventilování a zakomplexovanost


      OK

    • Jack1947
      Nebude, věř tomu nebo ne ale zvykneš si 🙂
  • Blue.Shark
    Jak už tu poznamenalo pár uživatelů přede mnou, rovněž se mi moc nelíbí velký prostor, který zabírá hlavička přispěvku. Celkově vypsané příspěvky působí obřím dojmem. Kdyby se mírně zmenšil font, aby se na screen vešlo příspěvků více, určitě bych to ocenil. Případně pokud by to šlo řešit nějakým nastavením... Se vším ostatním jinak souhlasím. I když přijdeme o zajímavé názory netrollujících anonymů, jsem si jistý, že pokud to s diskuzemi někdo myslí vážně, není zas takový problém založit si během minuty účet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit