Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Voči tejto sérií som bol vždy chladny... pravdepodobne moja škoda.
  • MidnighT91
    Chcete vědět jestly ta hra bude stát za vaše prachy ? koukněte se na třetí obrázek a máte jasno...
  • Solo Ghost Recon Future Soldier *14*
  • vypadá to jako by to vypadlo z PSV
  • A ted uz jen cekat, jestli to bude Splinter Cell nebo "Splinter Cell".
  • Podle obrázků těžce soudit ale jak to vypadá tak tohle rozhodně nebude Splinter cell.
    • Ano Conviction byl po stealth stránce špatný, ale tady máme screeny z jedné mise, a co čert nechce, někteří hráči už podle screenu hru dohrály s verdiktem, že není to Splinter Cell. Omlouvám se, ale to se říkalo dlouho i o novém Hitmanovi a dnes už je venku video, které dokazuje, že nás čekají také klasické mise. Takže soudit podle screenů z jedné mise je dost předčasné. Počkejte na konferenci a dostanete gameplay a když někdo dá bude to stealth průchod. SC ,ale není jen o stealth, ale také o příběhu a ten také neznáte, takže prohlášení že to není SC je opravdu zcestné.
      • deridon
        já tu skepsi chápu.. mě to až moc připomíná Ghost Recon: Future Soldier (asi stejný engine), ale tak měli uvolnit nějáké screeny z noční mise a né jak to šije kalašnikovem na sluníčku.. Double Agent byl už taky v té Africe či kde to bylo, ale pořád šlo hrát stealth i když to bylo složitější ve dne, což beru jako plus, kdyby to bylo stejné tu, jsem pro.. a pokud budou použity herní mechanismy z Chaos/Agent a ne Conviction (což se nejspíš nedočkáme) tak bych to bral hned
        • Ano to beru, ale dnes hráči (bohužel) vyžadují akčnost a filmovost (jak který hráč) a tak, tu máme akční screeny, ale dobrá šance na omyl je taktéž vysoká. Chaos je určitě nejlepší díl série to bezpochyby, ale já Ubisoftu chci věřit. Nejsem okamžitý skeptik, a chci jim dát šanci. A pokud tato mise bude průchodná jako v Double Agentovi, bude to jen a jen dobře, ale pokud nás bude čekat pár akčních misí a většina stealth, jen tak pro dramatičnost, nebudu proti, ale také nevíme, jestli se tahle mise nakonec nezvrtne, a proto ta přestřelka. Já jim zatím věřím a počkám na více materiálů.
          • Ach Chaos Theory... Těch hodin co jsem na něm v PS2 nahrál... Moje nejoblíbenější mise je ta v bance. Tam jsem se cítil jako pravý špión.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit