Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damy a panove, mala lekce vareni. Nachystame si assassins creed, future soldier a conviction. Namocime si ruce a uvalime jednu velkou kulicku, kterou hodime do rozpaleneho oleje......po 5 minutach vytahneme a mame z toho Black List. Graficky to vypada fakt pekne, to ze Sama nedabuje Ironside, to se neda nic delat....hold neda se pocitat s tim, ze tolik let to bude chtit dabovat jeden clovek...od prvniho dilu ubehlo hodne let. Na to, ze Sam by mel "starnout" mi prijde ze hodne mladne, celkem usmevne jsou zmeny jeho postavy, prijde mi pohubly a mrnavy jako v SC1 a Pandora Tomorrow, asi v mu v te nove agenture nedopravaji tolik jidla jako v NSA *1* Hodne jsem se zklamal, dle jednoho videa je tezke delat ukvapene zavery, ale proste zadny navrat ke korenum se nekona....ba naopak, jeste vetsi masakr jako KONVIČKA
    • Mato1987
      HAHAHA , brilatný popis :) tlieskam :)
    • Co jsem zjistil tak ho nedabuje kvůli tomu hlasovému ovládání což je velká škoda
      • Tak když Ironside daboval Conviction, tak prý už tam měli dost práce ho přesvědčit aby to nadaboval. Říkal sám v jednom z rozhovorů, že je to nejspíš jeho poslední spolupráce na Splinter Cell hře.Což je velká škody. Jako kdyby Solid Snaka daboval někdo jinej a další herní postavy které mají více než 1díl
  • Podle obrázků těžce soudit ale jak to vypadá tak tohle rozhodně nebude Splinter cell.
    • Ano Conviction byl po stealth stránce špatný, ale tady máme screeny z jedné mise, a co čert nechce, někteří hráči už podle screenu hru dohrály s verdiktem, že není to Splinter Cell. Omlouvám se, ale to se říkalo dlouho i o novém Hitmanovi a dnes už je venku video, které dokazuje, že nás čekají také klasické mise. Takže soudit podle screenů z jedné mise je dost předčasné. Počkejte na konferenci a dostanete gameplay a když někdo dá bude to stealth průchod. SC ,ale není jen o stealth, ale také o příběhu a ten také neznáte, takže prohlášení že to není SC je opravdu zcestné.
      • deridon
        já tu skepsi chápu.. mě to až moc připomíná Ghost Recon: Future Soldier (asi stejný engine), ale tak měli uvolnit nějáké screeny z noční mise a né jak to šije kalašnikovem na sluníčku.. Double Agent byl už taky v té Africe či kde to bylo, ale pořád šlo hrát stealth i když to bylo složitější ve dne, což beru jako plus, kdyby to bylo stejné tu, jsem pro.. a pokud budou použity herní mechanismy z Chaos/Agent a ne Conviction (což se nejspíš nedočkáme) tak bych to bral hned
        • Ano to beru, ale dnes hráči (bohužel) vyžadují akčnost a filmovost (jak který hráč) a tak, tu máme akční screeny, ale dobrá šance na omyl je taktéž vysoká. Chaos je určitě nejlepší díl série to bezpochyby, ale já Ubisoftu chci věřit. Nejsem okamžitý skeptik, a chci jim dát šanci. A pokud tato mise bude průchodná jako v Double Agentovi, bude to jen a jen dobře, ale pokud nás bude čekat pár akčních misí a většina stealth, jen tak pro dramatičnost, nebudu proti, ale také nevíme, jestli se tahle mise nakonec nezvrtne, a proto ta přestřelka. Já jim zatím věřím a počkám na více materiálů.
          • Ach Chaos Theory... Těch hodin co jsem na něm v PS2 nahrál... Moje nejoblíbenější mise je ta v bance. Tam jsem se cítil jako pravý špión.
  • Já chci Chaos Theory :( To už prostě není Splinter Cell...
  • Teď jsem na to koukal na tý konferenci a je mi opravdu líto, kam to SC dopracoval. Prachsprostá cover střílečka, kde je možný enemáka ještě píchnout nožem. Důležitý je, že se musí všechno zabít *7*
  • Prave sem videl gameplay na MS konferenci a ukazalo se to,ceho sem se obaval.
    Udelali z toho akcni slataninu,jedno tlacitko na sejmuti vsech se opet vraci,super vize ktera projde vsim atd.
    Proste Conviction na steroidech a tedy dalsi zpackany Splinter Cell.
    A ja tajne doufal ,ze se vrati k SP ala Chaos Theory.
    • Súhlas. Okamžité sklamanie. Chlapci sa absolútne nepoučili s predošlého Conviction.
      • Mají vyvíjet hru, které se prodá tak 200-300 000 výlisků, nebo raději hru, které se prodá 800 000? Byla by to dost možná kvalitní hra, kdyby zas nebyla pro PS3, X-box, a tam někde na konci PC
        • Kupríkladu Chaos Theory bol na pôvodný Xbox, a neskor v sekcii Games on Demand pre Xbox 360. Hra zožala veliký úspech. Ľudia to kupujú pre značku a to čo daná značka reprezentuje. Nevidím dôvod robiť z toho titul prehnaný akciou s minimom stealth prvkov.
      • Tak asi se jim bohužel dobře prodával, takže proč by to vraceli ke kořenům *9*
      • korekcia: z predošlého.
  • A ted uz jen cekat, jestli to bude Splinter Cell nebo "Splinter Cell".
  • Solo Ghost Recon Future Soldier *14*
  • Inquisitor
    Další akční rubačka. Další pohřbená značka. I když už ten předchozí díl byl více než akční.
    • Další chytrák co soudí podle 5 obrázků...
      • mrkni se radsi na video ty obrazku, jako velky fanousek splinter cellu bude tento dil prvni ze vsech, ktery si nekoupim
  • kubi-wan
    A na co má to noční vidění, když se to všude na těch screenech odehrává za bílýho dne?
    • Ale ani na jednom screenu to nepoužívá
  • MidnighT91
    Chcete vědět jestly ta hra bude stát za vaše prachy ? koukněte se na třetí obrázek a máte jasno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit