Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prave sem videl gameplay na MS konferenci a ukazalo se to,ceho sem se obaval.
    Udelali z toho akcni slataninu,jedno tlacitko na sejmuti vsech se opet vraci,super vize ktera projde vsim atd.
    Proste Conviction na steroidech a tedy dalsi zpackany Splinter Cell.
    A ja tajne doufal ,ze se vrati k SP ala Chaos Theory.
    • Súhlas. Okamžité sklamanie. Chlapci sa absolútne nepoučili s predošlého Conviction.
      • Mají vyvíjet hru, které se prodá tak 200-300 000 výlisků, nebo raději hru, které se prodá 800 000? Byla by to dost možná kvalitní hra, kdyby zas nebyla pro PS3, X-box, a tam někde na konci PC
        • Kupríkladu Chaos Theory bol na pôvodný Xbox, a neskor v sekcii Games on Demand pre Xbox 360. Hra zožala veliký úspech. Ľudia to kupujú pre značku a to čo daná značka reprezentuje. Nevidím dôvod robiť z toho titul prehnaný akciou s minimom stealth prvkov.
      • Tak asi se jim bohužel dobře prodával, takže proč by to vraceli ke kořenům *9*
      • korekcia: z predošlého.
  • Dořiti. Vypadá to dobře, ale Sama už nedabuje stejný člověk :(
  • Teď jsem na to koukal na tý konferenci a je mi opravdu líto, kam to SC dopracoval. Prachsprostá cover střílečka, kde je možný enemáka ještě píchnout nožem. Důležitý je, že se musí všechno zabít *7*
  • Cože? Od kdy hraje Isaac Clarke z Dead Space ve Splinter Cell? To sem jedinej kdo tam vidí tu podobu?
  • Izmæl
    Sama už nedabuje Ironside. Zrovna ukazovali ukázku ze hry a stopro to nebyl Ironside.
  • R.a.z.i.e.l
    No, nějak nevím, co bych si měl myslet. Vypadá to, že to bude možná akčnější než Conviction, ale zase obrázky můžou klamat. Ale i kdyby klamaly, tak to už stejně asi nebude ono... Já chci zpátky Chaos Theory, Lamberta, Thrid Echelon atd...
  • kubi-wan
    A na co má to noční vidění, když se to všude na těch screenech odehrává za bílýho dne?
    • Ale ani na jednom screenu to nepoužívá
  • montatatana
    Ublinknul jsem si.
  • Já chci Chaos Theory :( To už prostě není Splinter Cell...
  • Inquisitor
    Další akční rubačka. Další pohřbená značka. I když už ten předchozí díl byl více než akční.
    • Další chytrák co soudí podle 5 obrázků...
      • mrkni se radsi na video ty obrazku, jako velky fanousek splinter cellu bude tento dil prvni ze vsech, ktery si nekoupim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit