Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blacklist vyšuměl nějak podezřele do prázdna, to je fakt. Nebyla to sice kdovíjaká pecka, ale na rozdíl od akčního Convictionu vám dala hra alespoň na výběr jak chcete hrát. Za to jsem byl rád, protože v poslední době jsem žádnou jinou stealth hru nespatřil.

    Samozřejmě mi někdo může osvěžit paměť, ale naposledy mi stealth hru připomínalo Absolution, což už je rok nazpátek.
    • pred par dny vysel mod na doom 3 http://www.moddb.com/mods/the-dark-mod , je to neco jako thief
      jo a dalsi stealth treba "Sir You Are Being Hunted"
      • C-BEAM
        to čo vyšlo už neni mod na D3 :)
    • Black_Hand
      jo a vuci thiefovi jsem skepticky :(.
    • Teď nedávno jsem hrál Deus Ex: HR a Mark of the Ninja, ale když koukám, kdy to bylo vydaný tak máš pravdu. I tyhle jsou nějakej ten rok starý a nic jinýho mě nenapadá :-).
  • nečekaně
  • tak to dufam ze Rayman pojde s cenou dole :)
    • http://www.kinguin.cz/category/2483/rayman-legends-uplay-key/ .-)
      • XXDarthVaderXX
        máš sice pravdu, ale na každý těchto služeb využívá, důležité je, aby šla cena dolů v širším měřítku. Startovat se mělo na 20 eurech a měl být lepší marketing(což byla teda bída)
  • Jack1947
    Rayman zcela neopravnene *10* , to je videt co si to (ne)porizuje za lidi neoceni paradni skakacku. Do pekla s nimi. *16* Splinter Cell no dobre ten mozna jo, pac uz to nebylo tak uplne ono ale mohli to cekat... Tohle UBici radi rozhodne neuslysi takhle je bez-ostysne zklamat. *9*
  • Herní společnosti přeceňují své možnosti, kolik toho prodat. Nejsem fanoušek SC, ale je to stejně dobrá jaho Hitman, AC, nebo Metal Gear. Alespoň Rayman by si větší prodenost zaloužil. Jedna z nejlepších plošinovek za poslední tři roky, a přesto to nestačí. Můžete hru udělat téměř bez chyb, přesto to nemusí stačit. Je mi smutno z dnešní generace hráčů, kteří by měli převzít štafetu po generacich osmdesátkových a devadesátkových her a dělat hry ještě lepší (nebudu očerňovat CoD, nové díly AC), i bez toho je vidět, že dnešní hráči ve valné většíně nechtějí přemyšlet, nechtějí kvalitní zápletku, vtip, rozsáhlé dialogy nebo jen krásný soundtrack. Prostě bezmyšlenková konzumace bez zápachu a bez chuti. A většina herních firem to podpoří, přotože jsou roky ve ztrátě, a nedokáží (nechtějí) nic vymyslet. Není to o PC vs. konzole, nebo míra pirátství na obou platformách. Je to POUZE o degeneraci, která se promítá ve všem. Naštěstí se za rok objevuje ještě pár dobrých kousků. Ale i tak je to málo...
  • a čemu se diví ? po minulých fiaskách s posledními díly se nesmějí divit, že jim lidi už tolik nevěří .... navíc s možností prostřílení skrz celou hru ? To už není stealth hra.. *7*
    • Co si pod pojmem stealth hru přestavuješ? Správně si napsal že je zde možnost se prosřílet a tato varianta třeba vyhovuje zase někomu jinému. Tímto způsobem je hra pro širší hráče a vyřešili to podle mě správně...
      Jedině kde stealth moc hrát nejde je multiplayer (když nepočítám kooperace)
  • Tady a ted by si měl sáhnout do svědomí každý, kdo si jednu z těchto her nedejbože stáhnul.
    • A já si sáhnu do svědomí také, protože jsem si já blbec ten Blacklist koupil. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit