Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nečekaně
  • Tyhle hry nejsou nic nového je to furt to samé dokola jen trochu jiný příběh Sam umí nějaký ten nový pohyb nakonec to zabalíme do nové krabičky dáme na to cenovku 1500kc na xbox a oni si myslí že se všichni poškubem aby jsme to měli doma *1*
  • Blacklist vyšuměl nějak podezřele do prázdna, to je fakt. Nebyla to sice kdovíjaká pecka, ale na rozdíl od akčního Convictionu vám dala hra alespoň na výběr jak chcete hrát. Za to jsem byl rád, protože v poslední době jsem žádnou jinou stealth hru nespatřil.

    Samozřejmě mi někdo může osvěžit paměť, ale naposledy mi stealth hru připomínalo Absolution, což už je rok nazpátek.
    • pred par dny vysel mod na doom 3 http://www.moddb.com/mods/the-dark-mod , je to neco jako thief
      jo a dalsi stealth treba "Sir You Are Being Hunted"
      • C-BEAM
        to čo vyšlo už neni mod na D3 :)
    • Black_Hand
      jo a vuci thiefovi jsem skepticky :(.
    • Teď nedávno jsem hrál Deus Ex: HR a Mark of the Ninja, ale když koukám, kdy to bylo vydaný tak máš pravdu. I tyhle jsou nějakej ten rok starý a nic jinýho mě nenapadá :-).
  • Jak já bych si toho Raymana koupil, jen kdyby dali pryč to pitomý DRM. Takhle holt zůstanu jen u Origins.
    • Přesně tak, chtěl jsem si to koupit na steam nebo ideálně gog, ale abych měl druhý drm ve hře a nefungoval mi kvůli tomu korektně big picture mód, tak to fakt ne. ( v případě steamu)
  • Malleth
    Splinter Cell mě celkem nepřekvapuje. Tenhle brand je vyždímanej už dávno. Mě to taky přestalo bavit už v druhý úrovni. Hrálo se to sice dobře, ale celý to zasazení (příběh, postavy i prostředí) je tak povědomý a nudný, že si člověk říká proč to vůbec hrát dál.
    • Splinter Cell by potřeboval reboot z jiného konce (nebo raději snad ani ne) ale je pravda, že hra se hrála dobře, mechaniky fungovaly ale ten teroristický příběh už je párkrát (6-7x?) vyvařený čaj :). Navíc ty supermanovské pohyby pána kterému je kolem 60, možná by mohl přijít nějaký Sam Fisher Jr., nebo rovnou dcérka:)
  • a čemu se diví ? po minulých fiaskách s posledními díly se nesmějí divit, že jim lidi už tolik nevěří .... navíc s možností prostřílení skrz celou hru ? To už není stealth hra.. *7*
    • Co si pod pojmem stealth hru přestavuješ? Správně si napsal že je zde možnost se prosřílet a tato varianta třeba vyhovuje zase někomu jinému. Tímto způsobem je hra pro širší hráče a vyřešili to podle mě správně...
      Jedině kde stealth moc hrát nejde je multiplayer (když nepočítám kooperace)
  • Fenomén dnešnej doby. Zisk je vykazovaný , ako strata. Niekto sa rozhodne , že chce mať zisk
    200 miliónov. Pokiaľ dosiahne 150 milionov, všade do sveta vytrubuje, že mal stratu 50 milionov a všetci sú vydesení ,ako ten chudák dopadol zle. V skutočnosti zarobil. ibaže si nebude môcť kúpiť dve Maserati ale iba jedno. A to je problém. Kde sú tie časy, kedy zisk bol zisk a strata bola strata a za podobné čachre- machre s číslami sa zatváralo, ako za podvod.
    • Ferdis2
      Je pravdepodobné (a v prípade Blacklistu takmer isté), že nakoniec oba tituly nebudú ziskové. Prečo by potom Ubisoft nemohol hovoriť o strate?
      A to, že tieto výpadky nakoniec vykompenzuje AC4 a WD, bude mať za následok len to, že tieto značky bude ždímať viac a viac...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit