Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi nikdo nikdy nebude říkat slovem fetišista. To se autor šeredně upsal.
    • proc, fetisista prece neni urazka
      • Já myslel, že je to nějaký člověk se sexuální úchylkou, kterého přitahují jisté věci.
  • 6/10?! A to si tahle hra vysloužila jak? Je jasně podprůměrná!
  • Souhlasím s recenzí
  • No, v zásadě je to hra ze stejné ideové i kvalitativní skupiny jako ETS 2. Stejně jako tam i u Spintires překvapí hlavně to, že cílovka je hodně široká, naopak už zcela jasné je, že jde o další ráj pro moddery, viz http://mujsoubor.cz/magazin/spintires-2014-a-nova-vozidla-a-mody

    Z toho co jsem mohl vidět je to přinejmenším sedmičková hra...
  • Demo mě bavilo - bylo "chudé", ale vyřádil jsem se dosytosti, musím doporučit každému, kdo má blízko k motorům či ještě lépe offroadům - stojí minimálně za zkoušku...
  • Hraju zásadně na HC a žádný problém s obtížností nemám. Naopak mi přišlo naprosto nezábavné teleportovat se při chybě na základnu. Totálně jsem zapadnul jednou a to s MAZem a to byla teprve ta pravá zábava *1*
  • Veskoslav
    Nevíte, jestli bude pohled z kabiny? Ona ta kamera je občas šílená.
    • http://www.oovee.co.uk/forum/topic/9056-dev250814-information-on-updates-and-more/?p=36765
  • Jack1947
    6/10 ? není to poněkud moc málo na takovouhle originální hru, jasný mý určitě svý mouchy ale přeci jenom by se jí dalo i něco málo odpustit ne koneckonců AAA srajdám které nejsou hratelné den vydání ale i několik měsíců po se udělají Aha je to indie... takže fandové si přičtou 1-2 body k dobru.
    • nwm nehral jsem ale podle recenze to nejsou mouchy ale pekne vypaseny masarky *5*
      • Tak si sosni demo, je k dispozici uz hezkou radku mesicu. U tech uzasnych AAA zadny demo nedostanes, zaplacenou hru spustis mozna za 1/2 roku ... a kdyz budes mit kliku, tak ji za rok pujde dohrat. Uz to, ze autor deklaruje, ze to demo ani nevidel ... "Když jsem Spintires zapnul před dvěma měsíci poprvé" lol.
      • Jack1947
        Taky jsem ještě nezkusil... ale řešit číslo jsem nechtě jen mi příjde nic moc že zrovna indie hře co vypadá zajímavě se moc neodpouští ale taky záleží na recenzentovy a tady zas sklidí vlnu kritiky nejspíše.

        7/10 je myslím adekvátnější (můj názor).
        • aha, tys to nezkusil ale hodnoceni je vytesane do kamene? =D
    • Obvinovat games.tiscali.cz ze ubiraji hodnoceni indie hram, to chce ale opravdu notnou davku demence.
      • Jack1947
        Myslíš? jak obvinuji koho nechápu... *7*
  • Zvuk nastartovani a nasledne vyfouknuti popela z kamen ruskeho uralu je pro me argumentem pro maximalni hodnoceni! 10 z 10, 5 zlatych bludistaku a velkou naloz klad za 6 bodu k tomu.
  • Miserius
    Tahle recenze musela být oříšek *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit