Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MAX:rusky howna? na 600MB velikosti unikátní tak až něco takového naprogramujete dejte vědět :-)
  • Presne hru jsem dostal zadarmo a je to zabava jen diky jizde zbytek mi prijde nedotazeny. Kamera je otresna, ale brodit se bahnem vytahovat se navijakem kontrolovat diferencial pohon vsech kol ma neco do sebe. A tahat jen drevo mi prijde jako zbytacne osekani proc netahat zarizeni na kaceni dreva a ty bunky pro drevare na misto tezby. Nebo treba vozit palivo zakladnam na odlehlich mistech proste chybelo jen malo a tahle hra mohla byt o dost lepsi. Mozna casem dostanem vic map a ukolu, ale do te doby je Spintires jen tech demo.
    • určitě by se to dalo nějak oživit, třeba stealth mise kdy se nenápadně plížíš na Ukrajinské území s vojenskou zásilkou *4*
      • Hochu to bych bral pokaždý XD;
  • ta hra je svá a pro svý. není to na dnešní herní trh. já jsem si s tím pár hodin užil a rozhodně toho nelituju, bylo tonový a jiný. a má to plno chyb. :)
  • Je to presne tak, jak autor pise. Docela me i prakvapilo jeho vysoke hodnoceni, podle toho jak to splul ;-) ... a to ja auta doslova miluju. Castecne bych rekl, ze tohle je hra primo pro me, proste krasna simulace, ve ktere je opravdovou vyzvou jenom nastartovat ;-). Ale ta zakryta mapa je opravdu debilni napad, at uz jen z pohledu realizmu jak psal autor, a nebo proste selskeho rozumu : urcite bych sel vozit drevo do lesa, kdyz ani nevim, ze se tam nejake tezi a nemam mapu :-D. Ale kdyz tuhle otravnou cast chcete prekousnout, pak prijde na radu naprosto katastrofalni kamera, ktera se vas v tom pokusi zastavit. Jako, mam opravdu rad tuhe hry, ale pokud maji tuha pravidla ktera stoji za to prekonavat, a ne neodladene ovladani jehoz prekonavani opravdu zabava neni. Menu a ostatni interface je taky vytvoren dle hesla "user is enemy". Pritom cela hra vypada opravdu pekne, fyzika taky celkem slusna, bahno luxusni, hw naroky privetive... tak me pride ze ovladani a grafiku UI musel delat nekdo uplne jinej, nekdo asi slepej nebo ja nevim :-D. Tyhle ty 3 zasadni nedostaky opravit, pridat na mapu vice ukolu a treba i vice druhu nakladu... udelat z toho soutez (hru), ze je vice prepravnich spolecnosti a soutezi se kdo toho vic doveze, tak to nebude mit chybu. Pak takovej team-multiplayer 2 vs.2 by dostal uplne jine rozmery. Pak klidne hodnoceni 10 z 10, protoze bych u toho brecel stestim... takhle musim brecet doopravdy a to je skoda, dal bych tak 5 z 10... ale stejne u toho sedim skoro porad ;-)
  • Lets play na spintfires bolo to najlepsie co som za posledne mesiace videl..pustil som si ho 3x po sebe ako bahnovu meditaciu
  • Coffin.Corner
    S tou motivací má Lukáš pravdu. Proč by ty mrchy měly vozit dřevo a ne to k čemu byly původně sestrojeny?
    Jinými slovy: Soudruhu! Máš baterii mobilních strategických raket, tažené našimi skvělými stroji MAZ, k tomu jednotku opravárenských a vyprošťovacích vozů a samozřejmě i náklaďáků s pohonnými hmotami. Situace na mezinárodním poli se rapidně zhoršuje. Dostaň se v tom a v tom čase, do toho a toho čtverce a odpal naše mírové rakety na nepřítele. Selhání je nepřípustné a bude potrestáno smrtí! Ať žije SSSR!
    Tohle by byla motivace.... *1*
    • Ghost47
      Já se spíš nemůžu dočkat trucktrialu (ideálně přímo od autorů, v modu nejde udělat automatické bodování). Člověk by vyznačil v mapě trialovou sekci, nasázel branky, nastavil časový limit a nahrál to na server a mohlo by se soutěžit...
    • Nebal bych se toho ze to nekdo nezrealizuje, uz demicko bylo modovany naprosto brutalne, a uz ted existuje nekolikanasobek techniky, nez co dostanes ve hre.

      A samo, osobne bych prave takovouhle technologii chtel videt trebas na slavny prochorovce ... pekne blato ve kterym zapadne i tank ... moznosti vyprosteni ...pripadne naopak staveni zatarasu ...
  • Mno ... je moc fajn, kdyz hru o autech recenzuje nekdo, kdo auta nema rad ...

    Jinak tomuhle bych prave kvuli ty propracovanosti dal s prehledem vic, nez nudam jako TESO. Tohle ma aspon technologii, ktera stoji za hovor, a to ze autor recenze netusi, ze auta maj neco jako diferak a nahon na vic naprav, coz znamena ze zapadne v prvni louzi ...

    Navic, coz je naprosto uzasny, je ta hra uzasne HW nenarocna. I kdyz vypada, ze sezere libovolnou porci vykonu, jen tak pro srandu jsem to zkusil pustit (demicko) na stroji s gigem ramky a obstarozni (minimalne 10 let) grafarnou ... a ono to jelo.

    Je proste videt, ze recence tady stojej za kulovy ... kdyz dodam nejaky ten reneder, dostanu spolhlive 10/10 ... co na tom, ze ejdiny co bude moct hrac realne delat, je vybrat si, jestli umre nalevo nebo napravo ...
    • co meles, o diferaku i nahonech se dal v recenzi normalne pise... tys zapad v prvnim odstavci vid? *7*
      • Narozdil od dmntu jako ty, sem si to precet cely ...

        "Povzdechl jsem si a z bahna se vyhrabal otevřením mapy a kliknutím na garáž" ...

        Ta hra je navrzena tak, ze tam narozdil od hromady AAA zapadnout definitivne a nenavratne nejde, vzdycky existuje zpusob jak to auto dostat ven. A prave o tom to kupodivu je.

        "kdy jsem se s terénem pral v přehledné a rozumně řešitelné situaci" ...
        => autor uvita, kdyz mu na strome bude blikat ikona naviaku, aby naprosto jasne a prehledne pochopil, ze prave ted ma pouzit navijak. Samo vcetne peclive nasriptovane situace "zapadnuti, kteremu se neda vyhnout"

        Netvrdim ze ta hra je uzasna, dokonala a nevim co jeste, ale za to co je v tyhle "tecenzi" by si autor mel kazdej den poranu a pred spanim minimalne zlamat ruce.
        • hm jak myslis... podle me prehledna situace = nemrd.s se s dementni kamerou, nesnazis se trefit mysi na blbe reagujici hotspoty... samozrejme ze existuje zpusob vzdycky, ale ne vzdycky se s tim chce kazdej zdrzovat... kdyz zapadnes ja nevim kvuli tomu ze neni videt poradne pred tebe, chapes *16* ta hra je super, ale tohle me na ni STVE a nebyla by o nic min hardcore, kdyby proste vychytali zakladni rozumny veci!!!
  • Hodnocen by si to zaslouzilo od dvou recenzentu. Milovnik trucku a tu druhou mame tady. Dobra recenze grygare
  • taky jsem chtel tuhle hru hravat, ale ta kamera.... opravdu ne. A je to skoda. snad na tom zapracuji.
    Jinak simulator to nebude nikdy, protoze nejde citit to, co v realnym trucku. To opravdu ne. Pohled z kabiny tam tedy nemohli dat. Protoze, kdyz uz nic necitite, mate to aspon videt- no a kamera selhava.
    Je to fakt skoda.
    Smad jeste, ze komunita je ciloucka a vznikaji dalsi destitky oblibenych bahnaku, coz je dobre. Je to kultovka, pro ty co miluji trucky a ze jich po svete beha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit