Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně já nejsem fanouškem teréních aut, ani aut obecně, Ale tato hra nabízí tak neskutečně specifický zážitek že jsem u toho prostě seděl, dokud jsem všechny mapy nedohrál na hardcore (jedna mapa zhruba 3.5 - 4-5 hodiny). A at je ta kamera sebe debilnější, já jsme si kupodivu zvykl a už bych snad ani neměnil. Ale tornáda zakrývající mapu jsou skutečně trošku osina v zadku, a ovládání není možné celou dobu jen na gamepadu, např v garáži je nutné prostě vzít do ruky myš. Asi nejvíc mě tu vadí střídání dne a noci, proč bych sakra měl pracovat v noci? to dřevo přece do rána počká, Noc skipnout nejde. I tak neskutečný zážitek doporučuju
    • stopro souhlas. hrajeme s kamosem po siti a je to neskutecna pecka. kamera je presne jak pises - na zacatku jsem nadaval, ale ted bych taky nemenil. no a hra se bude vyvijet i dal + budou free i placeny dlc. ted to opravdu malinko pripomina betaverzi (i kdyz vse podstatne tam je). no a single player s namodovanou tatrou 813 je proste libovej. jo a nekupujte to na primo steamu, ale u ceskyho prodejce - vyjde to zhruba na 375 korun
  • Inquisitor
    Pokuď tam není V3S, tak je ta hra o ničem, protože ta jim všem natrhne prdel:D
    • http://spintires.nl/st13-praga-v3s/
  • Hnisavec
    Lepšie než recenzia je pozrieť si na youtube kanále Games CZ lets play ako to mastí Lukáš a Pavel....zenové brodenie sa bahnom, kde samotnou pointou nie je cieľ, ale cesta plná marasu. Presná alegória na život.

    A keď im auto odplavil potok pri pokuse o brod musí vyprsknúť i najväčší septik...pardón skeptik.
  • Tohle mi prijde jako tezky masochismus :)
  • tohle je hra, kterou ocení jen "úchyl" v dobrém slova smyslu. Hra pro dospělé s náhledem na svět pětiletého dítěte, které je unešeno velkými auty, věcmi které dělají vrrrr a bum. Romantika *1*
  • Výborná recenze, dá se jen souhlasit.

    Hrál jsem pár hodin u kamaráda a odnáším si několik minut opravdu silných zážitků. Na to jak jsem byl původně nadšený, je to až bolestně málo.
  • Absence herniho obsahu bych i docela zkousnul. Ale pokud tam nebude pohled z kabiny a moznost hrat volantem je pro mne tato hra absurditou. Jaksi to nechapu. Pokud je to pro casual hrace, pak je chybejici herni obsah zasadni chyba a pokud to ma byt pro milovniky simulaci, pak je nemoznost hrat pohledem z kabiny chyba jeste zasadnejsi. Nakonec je to tedy co? Asi hracka na par minut nez omrzi.
  • Odulin
    Pěkný 2 hoďky jsem si s tím užil. Škoda, že to nemá pořadnej obsah, výzvy, questy, časovky, závody, prostě něco. Na druhou stranu i na ty 2 hoďky jen tak nezapomenu. :)
  • Klasický ruský simulátor. Technicky zajímavé, zcela bez herního obsahu.
    • BTW. dost lidi tu zminuje rusko a rusky simulator... Ja bych jen chtel rict ze Oovee je anglicka firma a co jsem tak poslouchal nejaky interview se mi rozhodne nezda ze by tvurci byli z ruska.
      • No jo, máš pravdu, vypadá to jako anglická firma. Nevím proč jsem si myslel že jsou to rusové... asi díky tomu prostředí a vzhledem k tomu, že takové hardcore divnosti už dělají jen rusove. (Letecke simulátory např.)
        • Je to tam samej UAZ, tak si každej hned myslí, že to je ruská hra no :D
  • souhlas s recenzí.
    ve zkratce: zbytečně (jak už je dnesk zvykem) protlačili nedodělanou hru do vydání a takhle to dopadlo, avizovaná podpora moddingu je katastrofální (nejsou modding tools, mody znepřístupňují MP), MP prakticky nefunguje jak má, simulátor a nemá podporu volantu, ani gamepad není plně podporován, ani UI není přizpůsobeno a ta cena je tomu neúměrná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit