Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takze bude mit i gta 5 spozdeni
    • Nebo vyjde driv na PC... no vlastne ne vzdyt to dela Rockshit *11*
      • jedna z mála firem která dneska umí udělat pořádnou hru na kterou bych se ještě těšil. Jestli ten s...t nejsi spíš ty:)
  • Jack1947
    Snad vyjde pozdeji, co nejpozdeji... protoze az vyjde a protoze jdeo Mrkvovej salat... Tak by i skoncila herni podpora na X360, *13* to by se mi ani trochu nelibilo do next genu casu dost.
    • Ocelot
      Příští rok už je nejvyšší čas. Navíc si myslím, že podporu budou mít staré konzole aspoň další 2 roky díky Kinectu a Move
      • To uz ale bude OUT, mít novou konzoli to bude panecku SWAG . Peace bro *5*
        • Kill yourself.
  • Stále se tu nachází lidé co stále nedokážou pochopit, že každá konzole má své PRO a PROTI. Trochu bych torozvedl: Výhody PS3- Blue-Ray ( Kdysi abnormální výhoda, jelikož Blue-Ray nebyl tak rozšířen a ten od PS3 byl nejlepší na světě) Ted už asi ne když jsou i 3D že jo ? *3* ) , Internet zcela zadarmo, Velké množství herních titulů: Resistance, Killzone, God of War, Uncharted, nová free to play FPS DUST 514, Little Big Planet, The Lost of Us které vypadá fakt super a jiné moc dobré tituly. Určitě si vzpomenete na jiné parádní hry, konec konců k čemu je internet *3* . Bezdrátový nabíjecí ovladač ( není na baterie oproti XBoxu ), PS MOVE nemá sice velkou nabítku her, ale za to třeba takový Killzone 3 se SharpShootrem nemá chybu a je to fakt paráda.
    Nevýhody PS3: Hry nejsou v 1080p ale v 720p- není v tom skoro žádný rozdíl, ale SONY to přece slíbila a nedodržela ( škoda ). Hry nejsou vyhlazené, ale naopak se nesekají což je velké + , ( ještě aby se sekali že jo ? ) . Jinak jsem na žádné nenarazil. Kdyby měl PS3 ohodnotit od 1 do 10 dal bych 8/10, protože mě na tom hrát baví a hlavně si u toho můžu lehnout a nemusím sedět ( pak mě z toho bolí prd*l *1* ) Ted k tématu XBOX: Výhody XBOXu: hezké provedení, Kinect, jinak pro mě asi nic *1* Neurážím Xboxkáře, ale jenom mě to prostě nechytlo *4* , každý si najde to, co mu líbí více a bude ho to bavit *3* . Nevýhody u XBOXu: ( alespon pro mě ) Placení za hraní po iternetu: To je neuvěřitelně podělané zasrte MÍNUSNechápu jak toto mohl XBOX připustit, aby dal za konzoly 6000 Kč, k tomu nějakou hru, třeba Battlefield 3 za 1399 s PREMIUM, který chci hrát po internetu a ejhle já musím zaplatit, AHA super, v tom docvakne mnoha lidem : prostě si to musím zaplatit a na tom XBXOX zarábí těžké prachy.. Ale zase naopak s dobré stránky je, že ta služba je velice kvalitní což asi u PS3 takové uplně super nebude *3* Kinect je na tom asi stejně jako PS MOVE- nedostatek titulů atd.. Nejhorši na tom je že PS3 aspon má ten Killzone 3 a Resistance 3 naopak XBOX ani jednu FPS. Největší Hit na XBOX kinect bude RPG RISE které dělá studio CRYTEK a trailer vypadá naprosto božsky ( doporučuji se mrnout na YouTube ) *3* A poslení věc u XBOXu je pro mě nedostatek titulů, kterých je pouze jen pár a to je: HALO, Forza a Gears of War. Aspon já o jiných nevím ( slavných ). XBOX 360 bych ohodnotil 7,5/10 za to že se snaží konkurovat PS3 což taky dělá ale pro mě zatím na PS3 nemá ( můj názor ). Takhle já vidím globální situaci XBOXu a PS3. XBOX je rozšířen v Americe a v ČR PS3 takhle to prostě už je. PS: děkuji za přečtení mého příspěvku. Like velmi potěší *3*
    • "Bezdrátový nabíjecí ovladač ( není na baterie oproti XBoxu )" - Prásk kozu do vazu ... a na co asi je když ne na baterie ? Sony Nokii nepředběhlo pokud vím *7*
      • RodneY55
        on samozrejme myslel problematiku akumulatoru vs. tuzkove baterie *1* a do xboxoveho ovladače existuje akumulator, ktery lze dobijet kabelem, ktery je pripojen do xboxu, a podle potreby ovladac odpojit a pokracovat bezdratove... stejne jako u PS3...
    • RodneY55
      ono to placeni xbox live neni tak horke jak kazdy rve... ja si napriklad kupuju 48hodinovy gold jen na vikend, ktery me stoji na aukru 9kc... kdybych hraval po netu vic koupil bych si drazsi kupon na delsi dobu... ale takhle, kdyz nemam moc cas, jenom o vikendech, tak me tech 9kc nezabije... pri koupi vice mesicu naraz to vychazi treba 60-70kc / mesic, coz neni nijak zavratna suma.
    • Pekný príspevok, ešte dodám, že vojna medzi Sony a Xboxom je ale nie tak znatelná a neprijemná ( čo sa týka ludi a diskusii ) ako medzi konzolov a PC to je proste niečo nevýdane. Kazdopádne kde sa hádaju konzolisty tak tam je to smutne ... sme predsa na jednej lodi no nie?
  • Konzole jsou mrtvý, slepá ulička
    • Slepa ulicka ? Zacina to vypadat ,ze diky novymu MGS ,Last of Us a Halo 4 se z te "slepe ulicky" stava ulice velka a siroka jak kr*va a urcite ne slepa *4* .
    • Sám jsi slepá ulička *1*
    • neřekl bych ty hov a do nikdo tu nepíše o ps4 takže ta vyhrává a jsem zastánce kvality xbox me nezajímá ten je zatracenej pro mě a pc využívám jen na net nic víc
  • No.
    Vzhledem k tomu, že nové konzole už měly být rok v regálech, je odložení velice nepříjemná záležitost.
    Ne, že by Xbox byl k něčemu. Jediná dobrá volba je PlayStation, protože ten, narozdíl od Xboxu, má nějaké exkluziviní tituly, kvůli kterým by stálo za hřích si konzoli pořídit a připočtu-li k tomu zpětnou kompatibilitu her z PS2 a PS1 + hromadu remasterovaných HD verzí starších her, je volba ještě více samozřejmá.
    • irdzi
      To sis myslim trosku popletl paac gamesy z Ps,Ps2 nejedou na Ps3 ne? jediny co muzes je si je koupit znovu jako remaster .... Slo to tusim jedine u nejaky prvni varky PS3. Naopak zpetna kompatibilita funguje u Xboxu. Exkluzivity uz jsou samozrejme na strane PS3 ... to musi uznat i clovek majici X360 (jakoze ja) *1*
      • zdeeneek
        60 GB verze ps3 umi prehravat i PS2 tituly - mam tuhle verzi doma, ale uprimne rikam, ze jsem to vyuzil asi 2x abych zkusil jestli to opravdu jde. Momentalne je tolik novych her, ktery stoji za to si zahrat, ze by pro me byla ztrata casu hrat na ps3 stary hry z ps2.
      • Cože? Já si vždy myslel, že u PS3 je zpětná kompatibilita s PS2 a PS1.
        What the fu*k Sony?
        • Robotron3
          Jak píšu nahoře, PS3 je plně kompatibilní s PS1 a s PS2 jen skrze digitálně zakoupené hry z PSN.
      • Robotron3
        Hry z PS1 jedou na PS3 normálně. Jak digitálně koupené z PSN, tak přímo na disku, tam žádné omezení není. U současných PS3 je jen omezená emulace PS2, kdy hry z origo disků nefungují, ale fungují hry, které se dají koupit přibližně za 200kč z PSN, což je 1:1 emulace.
        • irdzi
          Aha ... diky za info. Mozna budu mit starou PS3 kvuli Demon souls ... no ted uz je novych her co vysly mraky, takze je to asi vetsine lidi jedno - ale kdyz byly soucasny konzole v plynkach, tak hodne lidi nadavalo, prave na to, ze tam kompatibilita s PS2 neni ... Kazdopadne az vyleze X720 a PS4, tak doufam budou mit toto podchyceny a kompatibilita tam bude u obou ...
          • :) Jistě kompatibilitu zachovají , jen si totéž budeš muset koupit znovu , když se jim to teď s HD remaky tak osvědčilo ... *10*
          • Robotron3
            No, to bych si uplně nebyl jistý. Jak pro Microsoft, tak Sony nebyla kompatibilita na prvnim místě a třeba u X360 taky přišla pořádně až s updaty. Takže kompatibilita možná bude, ale možná taky nebude zcela funkční hned při uvedení konzole. Ale uvidíme.
            • zdeeneek
              irdzi@tiscali.cz : mam doma ps3, ale planuju koupit i xbox360. Hlavne kvuli cele serii Halo a Gears of War - to jsou hry, o kterych jsem zatim jen cetl a dival se na videa, ale bohuzel jsem nemel moznost si je ani chvili vyzkouset. Uz se tesim jak si je zaparim.
            • irdzi
              JJ uvidime ... ja mam xbox od 2007/2008 tak uplne ty zacatky nepamatuju. Hlavne at zachovaji achievementy/trofeje s prenositelnym uctem - aspon predpokladam ze toto nezamasli jak Sony, tak Mrkvosoft:) Ja budu stejne jeste hodne let hrat na X360 ptze me ta grafika uplne staci a her co jsem nehral, ale chtel bych je taky hodne ... stejne bude prvni roky oboji nehorazne drahy a her par .... za 3-5 let az budu resit jestli X720 nebo PS4 uz bude situace min metafyzicka:)
  • Otázka....kolikrát je v článku slovo wafer? *1*
  • Popravdě, celkem nedávno jsem poprvé hrál na Xboxu 360 celé odpoledne u kamaráda, dost her jsem viděl a zkusil. Musím říct a optat se co na té konzoli vidíte tak zajímavého. Zkusil jsem spoustu top titulů (forza4,uncharted 3 ruzné bojovky pro dva atd.) ano bavilo mě to, ale tak hoďku každý titul. Jenom jsem se utvrdil v tom, že konzoli nikdy v momentální formě nechci.
    Forza4 prej nejlepší simulátor na konzole (na konzole bohužel ano) jízdní model tak primitivní, nepoddajný a stejný u každého auta, za 10min sem jezdil na nejtěžší obtížnost suveréně, o uncharted raději nemluvím. Ok nechci se vytahovat nehrál jsem samo všechny tituly co xbox nabízí, ale první dojem katastrofální.
    Tím chci říct, že konzoláci kteří nadávají na PC u něj nikdy pořádně neseděli a PCčkářů kteří přešli na konzole si myslím moc nebude.
    Jediná snad výhoda konzolí je, že můžeš sedět v obřím pro*raném křesle, protože o nějakém kulturním spojení nemůže být ani řeč.
    • A když tě u kamaráda Uncharted na Xboxu 360 nebavil, tak to hádám že i u God of War jsi vydržel max. těch 10 minut. A neříkej že néé *3*
      • vlastik.plaminek
        Řekl bych, že nejvíc ho asi bavilo Gran Turismo a nebo Heavy Rain.
        • reaguji na pablba labradora.
          Sem PCčkář, prodal jsem PC (málo časy na piplání PC) koupil Xbox a každej den si po práci hodinku zalebedim u nějaký hry... Pro člověka jako jsem já je konzole ideální..
    • Zeptej se ho za kolik proda Uncharted na xbox rad bych ho videl *1* .
    • Schovávanie za múrikom zožralo konzole a tie šíria túto pliagu aj na PC.
    • hh uncharted na xbox 360 :D a teď tu o karkulce ...
    • Hochu je videt ze meles fakt ho#na. Byt uncharted na xbox tak bych si ps3 asi nekoupil
      • No s tím uncharted maš pravdu, bylo to něco tomu podobného..Nicméně toto je moje pravdivá zkušenost s touto krabičkou. Každý má na to samozřejmě jiný názor, nikomu ho neberu.
        • Mně by teda zajímalo jaký hry ty vychvaluješ na pc? Když takový gamesy z xka popliveš. Co pořád všichni máte s tím křeslem *1* *1* ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit