Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš bych řešil, že když MUSÍM být online jestli se bude platit LIVE? Protože mi to príjde dost pokrytecký CHCEŠ HRAT NAŠE HRY???? BUĎ ONLINE!! CHCEŠ HRAT MULTIPLAYER??? ZAPLAŤ!!
    • aneb: chceš do MS klubu? tak zavři hubu a nastav řiť :)
    • Už několikrátj jsem si chtěl koupit Xbox, hlavně kvůli Halo Univerzu a fajn her, které na PC prostě nejsou. Ale tohle mě vždycky spolehlivě odradilo. PS3 má zase málo taháků, takže jsem si koupi konzole vždycky rozmyslel a zůstal u PC *15*
      • PS3 že má málo taháků? asi žiješ v alternativnim vesmíru
        • Mozna te to prekvapi, ale kazdeho bavi jine hry.
          • eeeee
            To ze te nejaky tahak nebavi neznamena, ze neexistuje.
          • To ale neznamená že PS3 má málo taháků
      • aha já zapoměl, těch 39 korun za 48 hodinový přístup je obrovská páka.
        • jasně že není, ale příjde mi to divný platit za to abych mohl hrát online to co jsem si koupil
        • Je to 48 hodin od aktivace, nebo 48 hodin gameplaye? Tak i tak me to prijde trosku ujety...
      • Koukám, že když píšu rychle a bez kontroly dám odeslat, tak píšu jako naprostej žalud *15*

        P.S: "Příspěvek obsahuje zakázané slovo reta*d" - WTF redakce?
  • Beztak hi-tech konzolim zvoni umiracek casual hracum bude stacit Androjdi konzole za par dolaru (nebo TV co to uz bde mit zabudovane v sobe) + hry do 9USD a hardcore hraci zustanou na PC kde digitalni distrbuce rok od roku rapidne roste mozna tomu nastavajici generace xboxu a ps4 tak tak uniknou a zoufale se budou placat dal, ale dalsi generace dopadne jak PSP vita neli hur
    • bohuzel, hlavni vyhoda konzoli, tedy jednoduchost a blbuvzdornost, pomalu mizi tim jak se funkcemi vic a vic blizi k PC a zeslozituji, argument pohodlne hrani na velke obrazovce uz je taky pomalu pase, kdyz uz ma skoro kazdy doma nejaky ten 20"+ monitor, ktery navic bezi ve vyssim rozliseni nez televize a co se tyka cenove vyhodnosti, za tech 12-14k co bude stat pri launchi clovek poridi za dnesni ceny slusny upgrade kompu, ne li rovnou novy pocitac, navic do toho musi zapocitat i hry, ktere jsou na konzolich jednou tak drahe
      • Ano poridis si novej počitač za 12-14k ale vem si kolikrat ho budes muset upgreadovat zatím co konzole budou zase nejakej ten patek stejné a pojedou na tom hry uplne stejný jako na počitaci ktery budes krmit novou technologii aby ty hry udejchal
        • Kdyz budes pocitat zivotnost generace konzoli 6 let, myslim ze upgrade kompu 1x za 3 roky je celkem dostacujici, takze bys udelal jeden upgrade na generaci konzoli. To ze konzole jsou porad stejne je dvousecna zbran, ze zacatku je to super, ale jak konzole starne, tak na PC porad vic a vic ztraci, sam to vidim na sve PS3, ze zacatku jsem si z grafiky her na ni sednul na zadek, ale posledni cca 4 roky uz je videt jak je vykonem a grafikou proti PC zastarala, v soucasne dobe uz opravdu vyrazne a ty s tim nemuzes delat nic jineho, nez pockat na dalsi generaci, protoze sam ji upgradovat nemuzes a de fakto stravis pul generace konzole hranim her v podprumerne grafice
        • Vazne me udivuje, jak nekteri tuhle pohadku porad papouskuji, pricemz tohle uz davno neplati.
          Ja si napriklad se soucasnou koniguraci PC vystacil po celou dobu od uvedeni soucasne generace konzolli a zahral jsem si vse co jsem chtel a snad az na hry jako metro a crysis jsem si zahral vse i v plne vizualni krase.
          • A navic jen to co usetrim na cene par her mi ten upgrade zaplati a narozivy hrac i ten cely PC kazda hra je o 300-500,- drazsi
      • Souhlas se vším, ale co se týče cen na konzolích... dají se opětovně prodat do bazaru, nehledě na to, že si nebudeš kupovat hry nové, ale jen z bazáče. To je prostě cash saver jako sviňa.
  • Jen aby ste se nedivili, pokud Sony prijde s tim samym. Snaha bojovat proti bazarum je napric hernim svetem znatelne citit a popravde by me docela prekvapilo, kdyby Sony podobne restrikce do sve nove konzole nedali.
    • Boj proti bazaru je pochopitelny i kdyz hloupy, a urcite k tomu neni potreba nutnost byt trvale online. Bazar se da lehce odstrihnout uz dnes pomoci technologie online passu, staci neprodavat nove aktivace a rozsirit ho i na singleplayer.
    • Ronox
      Já tomu bazaru nerozumím. Kupuju podle sebe hry, který mi připadaj supr a nechávám si je ve sbírce. To, že bych je přeprodal dál, tak nadtím vůbec neuvažuju. Vím, jak se jeden čas hrozně řešilo jestli půjde trade na steamu. Já bych se achievů a možnosti si to zahrát kdykoliv, kdy dostanu chuť na nějakej titul na který si vzpomenu nezbavil prostě. To Vážně lidí neumí chytře rozprostřít svoje finance a kupovat si ty hry postupně?
      • smejki
        čoveče, já bych byl i ochotnej zaplatit nějaký drobný za to, abych svou knihovnu na steamu trochu vymet. *1*
        • no a jak vlastne pravne funguje treba situace ze vasnivy hrac zemre a jeho celozivotni sbirka her za niz dal nemale penize se nachazi na stemu...by meli pozustali zdedit ne? kdyz by po nem zustali hry v krabici muzou je pozustali klidne spenezit ale takhle? Vim ze se to resilo ohledne iTunes kdy rozsahla sbirka pisnicek za nemaly peniz nalezi dedicum tam soud rozhodl jasne ale u her?
          • Pokud je licence (na cokoli) neprenosna, tak se nededi.
      • Co bych za to dal, mít tenhle luxus na PC scéně. Na Steamu mám cca 180 her, některé mám prolezené a dohrané skrz na skrz, některých bych se nejraději zbavil. Co bych dal za to je střelit do bazaru a dostat nějakou kačku zpět! Dneska si už člověk dobře rozmýšlí, co si koupí za hru. Všude Steam, Origin, UPlay, Battle.Net, Account nebo Online only... a podobné srajdy, co znemožňují hru prodat :(
        • Ronox
          No já to už mám naopak. Dřív jsem warezil PC. Diablo 2, Gunman Chronicles atd. Pak jsem začal dostávat hry, takže fakt jen pecky a od doby, kdy jsem začal makat tak např. na steamu kupuju jen pro tu podporu. Hry, který už jsem dřív dohrál, teď na ně usedá virtuální prach, ale když je sucho herní, tak to vždycky přijde vhod.
          • Já jako student taky pirátil, ale od té doby, co pracuji, si hry zásadně kupuju. Většinou počkám tak půl roku od data vydání (hra je pořádně opatchovaná a navíc za poloviční cenu) nebo čekám na Steam výprodeje, příp. si kupuju jen klíče. Občas ale koupím hru i za plnou cenu v den vydání jako třeba oba Left 4 Dead, Dragon Age, Diablo 3 nebo Aliens: Colonial Marines.
            • Ronox
              Tak to jsme na tom úplně stejně ;-) christmas, spring a summer sale jsou pro mě a mou peněženku nejhorší období :D a s tím studentským životem taky souhlasím. Hlavně v dnešní době když vidím jak se to složitě instaluje, crackuje, patchuje. Zakazovat aplikace ve firewallu atd, tak to už to koupení je fakt jednodušší.
    • Spousta lidí si ale konzole koupí i z toho důvodu, že si hry potom můžou měnit, bazarovat atp. Málokdo dává 1000+ za hru, která mu je k hovnu jakmile ji dohraje.
      • To je mi jasny, ale pokud by obe hlavni konzole bazarovemu prodeji opravdu branily, tak s tim nic hraci nenadelaji a bud na to pristoupi, nebo si novou konzoli neporidi.
      • Vítej v našem PC světě (a ne, newarezuju).
  • Odmítám nutnost být online u hry na čemkoliv, pc, konzole ... nikdy si takový výrobek nekoupím, dokud bude existovat jiná možnost. Tohle je prostě humus a čím dál větší zásahy do soukromí a snaha jej ovládnout !
    Dnes se tomu víceméně lidi smějí, ale přijde doba, kdy budou litovat i sraček typu facebook.
    • Ronox
      Já díky facebooku sehnal mnoho práce. Díky němu jsem si vydělal nějakej ten peníz a v konečným výsledku jsem rád, že tam jsem. Sic tam funguju jen pracovně, ale i tak pokud nejsi 13ka která tam spammuje kvízy, kterej friend jí miluje, tak z toho můžeš díky určitým skupinám ještě vydělat.
  • Sice se těším na další řadu konzolí, ale věřit budu až oficialnímu infu, zatím mam PS3 a stejně tak pujdu do PS4.. Ale tim nijak nehanim Xbox, jen jsem prostě fanda PSka a jejich exkluzivit... *4* ..
  • neni to tak že si musím kupovať kartičky 50 eurové na to aby som mohol hrať online ??? to im nestačí ?
  • Já bych možná přestal (zbytečně?) spekulovat a počkal na oficiální info.
    • sirWallace
      Presneeee !! :) Seriozni novinarina aneb jedna pani povidala :)
      • Seriózní novinařina? Možná jsi si spletl rubriku.
  • Hahaha, XBox stále pokračuje ve svojí nepříjemnosti a lidi to budou pořád kupovat. Nesnáším lidi.

    Co se týká těch spekulací ohledně PS, nebyly úplně stejné i s PS3?
  • According to the Wall Street Journal and IGN, Sony planned to make the PS4 (codenamed Orbis) online only. That is to say that it would come without a disk drive and all games would be downloadable only...
    • Starý jak Metuzalem, todle už se dávno popřelo a vyjasnilo
  • Jako malý jsem měl PS1, pak PS2, poté jsem přešel na Xbox 360 kvůli sériim Gears Of War, Halo a Forza. A podle téhle zprávy to vypadá, že si jako next-gen konzoli vyberu opět PS ať už na ní budou exkluzivky jakýkoliv...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit