Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Smutne ze pravy fekalie si uzijeme jen na PC, na druhou stranu jedna z nejmensich her z velikosti v soucastnosti vubec. *4*
    • Lukyz
      Timmy!
    • Nefekáluj tady.
    • To nemá halvu ani patu *9*
      • Thorar
        To je Jack. Naučíš se ho nevnímat. Bohužel teď pořád mění avatary, tak je těžší si ho odfiltrovávat.
  • Kedaro
    Někde jsem četl o patchi od playman, který bude obsahovat české titulky. Nevíte je to stále v plánu a půjde to nainstalovat i když budu mít hru na steamu?
    • Keyz
      Někdo zde to údajně překládá: http://south-park.cz/

      A mělo by to být jako patch.
  • K čemu taková hra když to není v CZ? *10*
    • k cemu lezt k pc kdyz clovek neumi anglicky?
  • fizola
    Tak momentálne ma uniesli ufóni, som zvedavý kam sa to vyvinie, lebo zatial je to parádna, hra, nie len zábavna kvôli SP, ale naozaj zábavná aj mechanizmami a hrou, a kurevsky ťažká
    • Těžká? V každé zahraniční recenzi padlo minimálně jednou heslo "až příliš lehká".
      • nekromant33
        Já se teda u boss fightu s Al Gorem a tajnou službou pěkně zapotil, a to šlo o side quest. Ten combat system chvilku trvá než přejde do ruky. Kombinace tahů a QTE - nikdy by mě nenapadlo, že mě to bude bavit.
        • A co teprve pozdejsi soubou s nim, taky neni sranda.
  • Jede uz to na steamu? kdyz to koupim budu si to moct normalne zahrat uz dnes?
    • Ne. Až ve čtvrtek, taky napjatě očekávám.
      • Chjo a tady to uz vsichni hrajou. To bych se na to...
        • a co jsi čekal? člověk, kterej chce hrát legálně, je na tom vždycky nejhůř...
          • Nekteri to sice maji predobjednane na steamu, ale holt po prvnich ohlasech nevydrzeli cekat dva dny a stahli to bokem! Ja jsem to samozrejme neudelal..cestny skautsky! Nejspis.. mozna.. asi..
          • Dag0
            v tomhle případě tak napůl pravda :/ pokud vydavatel řekne v Améru o 2 dny dřív tak nazdar bazar :(
            • Ghost47
              Na Steam to pouští vydavatel - a dohoda vydavatele s řetězcema typu GAME je taková, že online nesmí vyjít dřív, než krabicovka...
            • na steamu to taky pro Evropu ještě není - neříkej mi, že steam má dohodu s nějakejma kamennejma obchodama
            • Ghost47
              Vydavatel s tím nic neudělá, to je věc kamenných obchodů... provozovatelé se jednou rozhodli, že v Evropě budou novinky vycházet ve čtvrtek a vydavatel se toho musí držet, jinak může zapomenout na to, že jeho krabice budou v krámě na nějakém solidním místě, pokud tam tedy vůbec budou :(
              V Americe platí totéž, ale naštěstí pro ně se tam dohodli na úterý...
            • vydavatel se zaseknul v roce 1999... celej svět ví o všem, a teď celá Evropa hraje kradenou verzi, protože i kdyby chtěla origo, nemůže (a Amíci můžou, což prostě není fér)
  • hru mam od ledna predobednanou z eshopu games, doufam ze dorazi uz v patek i s bonusy :)
  • Na muj vkus je to moc poklesle.
    • Běž si cvrnkat kuličky mačo *1*
    • Tvůj vkus nikoho nezajímá, když se jedná o South Park
  • Tak se mi zdá, že autor recenze hru vůbec nehrál, vypadá to jako hodně povrchně napsanej text založenej na odkoukání různejch videí na YT a pár řádků obšlehlejch z jinejch článků.
    • http://www.youtube.com/watch?v=BXRZ5c6I-vo
  • Taky už kupuju od nosTEAMu, ale ta transakce probíhá strašně pomalu. Holt to chtějí hrát všichni no.
  • mam dotaz, jak ve verzi pro PC funguji savy? ackoliv si clovek sem tam ulozi hru, stejne ho to loadne pokazde nekde jinde... vypozoroval jsem, ze se to odehrava ve vetsine pripadu v baraku, ale jeste netusim, jestli pri vstupech nebo odchodech z dome :-( chjo, opet to zavani konzolema :-(
    • uklada to posledni checkpoint
    • houmrhoumr
      Mam odehrano asi ctyri hodiny. taky me to prve po nacteni savu zarazilo. ale myslim ze hra uklada pri projiti checkpointu vzdy kdyz se dole v pravym rohu obevi medvidek s prehravacem *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit