Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Nesedí recenzovaná verze hry. Nelze zde v komentářích psát bez cenzury *3*
  • Mohu-li se zde přítomných zeptat..
    Doporučíte mi jako SP nepolíbenému vaši oblíbenou sérii?
    Konkrétně mám chuť si pořídit hru, opravdu mne nadchla a chtěl bych se namlsat pár díly, jelikož seriál jako takový nesleduji.
    Zkusil jsem 6. řadu, kde byl díl parodující Pána Prstenů, který mi přišel velmi blízký hře.
    Nové série prý řeší současné trendy (fb, apple).
    takže máte tip na pár dílů/sérii, které b bylo záhodno zkouknout, či patří mezi vaše oblíbené?

    Moc děkuji za názor i, jako pouhému čitateli diskuzí, šanci psát bez registrace.
    • Pokud se chceš pobavit jen tak u nechutností apod zvěrstva, tak doporučuju 7 a 8 sérii. Tam je takových nápadů a hovadin tolik, že jsem někdy nechápal jak na to vůbec někdo přišel :D
  • irdzi
    Achjo, to je snad poprvý kdy mi dojem z jasný koupě hry kazí cenzura ... na Pc hrát nebudu a buď se teda rozhodnu, že to zkousnu a v podstatě jim tím všechno odkejvu jak ovce nebo si to nezahraju (viděl jsem všech 17 serii seriálu, mám rád hry od Obsidianu) ... á nebo by nějakej inteligentní prodejce začal dovážet necenzurovanou verzi ... což bych fakt uvítal. Cenzura zrovna South Park hry určený pro dospělý ... sarka ... někomu zodpovědnýmu za toto bych rád aspoň nadal...
    • ucho
      jo, ta cenzura je blbá, ale počítám, že někdo ty věci vlepí na youtube, takže se i lidé hrající na konzolích dozví, o co přesně přišli... je to nepříjemné, ale takové drama to snad nebude.
      • irdzi
        Na to už se můžeš podívat co je vystříhaný(já se díval před chvilkou)... ale jde mi o to, že koupí toho s tím v podstatě souhlasíš a ty chytráky ještě napadne, že to vlastně udělali s tou cenzurou dobře:) ... já vím, že je to asi všeobecně blbost, ale toto mi na tom vadí:)
        • Já bych tu cenzuru až tak neřešil. Nevěřím, že prodejnost cenzurovaného south parku bude mít vliv na cenzuru ve všech hrách. Navíc vívojáři, kteří za nic nemůžou, přijdou o peníze.
          • BTW objednává někdo PC kolektorku? Jeden shop mě jí zrušil a z pár ostatních taky zmizela..nakonec my jí nechali na jednom shopu tak snad dojde.
    • A nebo budeš rozumnej a budeš to hrát na PC...taky možnost ne?
      • irdzi
        je mi 30 takže rozumější už nebudu:) kdybys četl co jsem psal tak tu tvoji radu jsem vyloučil v prvním bodě:) ale rozepisovat se o tom by bylo nošením dříví do lesa:)
        • ve 30 hrat na konzoli... zrejmne singl masochista
          • ucho
            dokážeš nějak odůvodnit, na základě čeho sis vyvodil tuto charakteristiku?
          • irdzi
            Jsme v internetový diskuzi - můžu bejt klidně 18ti letá holka a nikdo mi to nevyvrátí:))) Pokud tě nějak uspokojí, že jsem sing masochista, tak proč vlastně ne:)
          • Soudis podle sebe?
  • jakýpak vyšlo, vychází to až za dva dny, kecálci
    • prostě kámo piratebay a podme
      • Prostě kámo socko táhni do perdele! *14*
    • V Severní Americe to dneska vyšlo
      • aha... teda ne že by mi taková informace teda v Evropě pomohla, když to stejně budu moct koupit/hrát až za dva dny...
        • clovek si musi umet poradit, aby to hral uz dneska
  • Tak oba obchody zrušili předobjednávku na Kolektorku pro PC...má někdo objednáno?
  • Seriál který se zabyva oplzlostmi vseho druhu, cele to zabali do nejakeho zrcadlonastavujicimu palcivemu problemu lidstva, to aby si u toho prdeni, krkani a nadavani všichni pripadali jako ze preci jen koukaji na něco co ma nejakou intelektuálni hodnotu, cele to zabali do vizualu který pripomina kresbu pětiletého dítěte a plno lidi je spokojených. Samozrejme jde hlavne o ty oplzlosti, protože problémy lidstva nejsou zdaleka tak zajimave jako když si někdo u toho uprdne. A ted z toho je ještě i RPG..potes panbu..
    • Pokud jsi za těch 17 let co existuje SP nezaregistroval, tak ani žádnou intelektuální hodnotu mít nemá. SP prostě jen říká nahlas co se jiní bojí říct a navíc je to okořeněno větší špetkou záchodového humoru, který nemá chybu.
    • Jo okecat si to umite pekne, ale kdyby u toho neprdeli atd tak na to nekoukate..jen si to priznat..zejo:)
    • vlastik.plaminek
      Tak si běž dát něco jiného a pak půl dne přemýšlej, co to vlasně chtělo světu sdělit. Hlavně prosím přestaň šířit pseudointelektuální osvětu. Jednak ti to nejde a druhak mluvíš o věcech, o kterých víš h*vno (ale no tak, redakce, kdy si začnete vypípávat FC? Takhle je ta cenzura totiž strašně pokrytecká).
      • Souhlas - cenzura u hry, kde sprostý slova padaji od začátku dokonce a v recenzi se objevují i v nadpisech podkapitol, to je fakt absurdní. *6*
        • Nezbývá než souhlasit. Prdět tady na ty diskuse.
    • nekromant33
      Staci nebejt suchar, mit povedomi o vecech, ze kterejch si dela serial prd*l mnohokrat i bez pouziti oplzlosti (ac se to ceskemu dabingu dari bourat). Nic intelektualniho v tom neni, ale do nucenyho/primitivni/trapnyho humoru vetsiny zahranicni a 100% ceske komedialni tvorby to ma daleko. V ramci serialu samozrejme.
  • Konečně má pro jednou PC navrch! :D To je daň za čekání na GTA 5!! Yes pochcípejte konzoláři :D *12*
    • Konečně rozumný názor kámo :D Strčte si vaše šmečkovní gta za klobouk stejně bude na pc lepší. I gta IV bylo na konzolích naprosto odpudivé a to že se tam nedala nastavit vehicle density na 100% je dojeeeeb a co takove view a detail distance paneboze bez toho nastaveni to je jak gta 3
    • maros.goc
      ? Vsak hra vysla aj na konzolách
      • spis to myslel co se tyce cenzury
  • Jack1947
    Paradni hra, pro cloveka co moc RPG nemusi/nehraje a serial zas tolik nezna nechci rict oddechovka to vubec. Je ale neskutecne navykova zalezitost, sakra az tady cloveku dochazi
    jak paradne to je zpracovane +humo jen dotvari celkovou uz tak napjatou atmosferu... fakt pecka co se da udelat se zdanlive primitivni grafikou a ne nejak neklysovitym pribehem. A v dnesni dobe jen zírám. Vic takovychto her. *4* *5*
  • michaliuz18
    u mna je south park stale kravina pre primitivov co sa smeju ked si niekto prdne, grgne alebo povie pi a kok ... haha humor dnesnych deti :D
    no aj tak som na hru zvedavy, uz len z nostalgickeho hladiska ze kedysi som south park miloval tak si pospominam:D
    • Jak grgne? Rvou si koule do mikrovlnky, aby chytli raka a dostali ganžu na předpis...
    • http://www.youtube.com/watch?v=wQYob6dpTTk
    • Existují 2 druhý lidí: Jedni chápou ironii a ti druzí sou tupci.. Ty budeš nejspíš ten druhý.. South park je někdy přehnaný a když někdo řekne že je nechutný tak bych mu to musel asi smutně odkývnout, ale jinak je to geniální seriál s tou nejdrsnější ironii a pomluvama co znám :D Až jednou south park skončí tak umře kus mě :( :D
    • Však pocházíš z primitivní země, kde se ještě žere z korýtek klackama. Tato hra je přesně pro tebe.
    • Od nejakej 7serie nabral SP úplne iny smer, aj humor
    • Kazdy v tom vidi to, na co ma dusevnu kapacitu.
    • pochopil si to ako moja babka...to nevadi nato aby clovek pochopil tie narazky treba mat dost rozhlad v diani vo svete a hlavne americkej pop kulture aby si to clovek uzil naplno a nie kazdeho zaujima co sa deje za hranicamy
    • Takze jsi ho kdysi miloval, ale ted je to kravina pro primitivy? Asi to nemyslis spatne, ale mas v tom docela bordel. A nebo jen mluvis driv nez premyslis.
    • ucho
      to pravděpodobně vychází z toho, že seriál nesleduješ. ty první sezóny tak vyznívaly, ano, ale později to přešlo v mnohem inteligentnější humor, který kritizuje jisté věci v současné společnosti a nekorektně si je dobírá. to je něco, co prostě děti chápat nemohou...
      • Jo jo pravda, ale je také pravda, že některé díly jsou úplně stupidní nebo o ničem,nudné (díly které se točí okolo ručníku, ty jsem vždy nenáviděl..)
        • need to use my superpower to get high one last time
        • ucho
          jasný, south park má i slabší díly, ale většina epizod vyšších řad pobavila slušně.
          • takze se podivam na desitky dilu o hovne a prdu (doslova), abych se dockal nekolika lepsich, tak to je uchovo meritko kvalitniho serialu *6*
            • http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s13e03-margaritaville
              http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s15e01-humancentipad
              http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s13e07-fatbeard

              Jestli se ti to nebude libit tak to nech bejt ale treba pochopis ze south park uz fakt nedela srandu jen z prdeni. Uplne inteligentni ti to asi s tvym pristupem pripadat nebude ale treba se zasmejes.
            • ucho
              n: ano, děti seriál nepochopí, protože tématem většiny nových epizod je spousta komplexních věcí. člověk musí mít přehled o dění ve světě, převážně tedy o dění v Americe. tam dítě prostě nemůže mít plnohodnotný zážitek, aby pochopil satiru tvůrců. inteligentní je to právě kvůli tomu propašování satiry do takového prostředí. nad některými věcmi stojí se zamyslet, protože některé narážky nejsou úplně primitivní, ale opět předpokládají nějaké povědomí o věci. jestli kulervoucí sranda, to musí každý posoudit sám, protože každý se smějeme jiným věcem...
            • a nekomu nesedi americkej styl humoru obecne, britskej je mi blizsi, kterej zas nekomu pripada suchej

              ja reaguju na ty vyrkiky typu, "deti nepochopi", "inteligentni serial", "kulervouci sranda"

              kdyz prave ta forma je podle me slaba a decka bavi predevsim to
            • ucho
              ne, mě bavily i ty prvotní díly. ten prostředek a styl vyprávění je stejný. postupem se mění jen obsah/témata, ale naroubované je to stále na ty charakteristické rysy, pod kterým vidí někdo jen vulgární zábavu pro děti. nemluvím o "několika" lepších. ten seriál má už 17 řad a prostě ta kvalita mi přijde vzestupná, což je u seriálu poměrně vzácnost. a samozřejmě lze předpokládat, že tě každý díl neosloví. třeba i jen z důvodu, že nepochopíš, z čeho si vlastně autoři dělají srandu a nebo ti to téma, ze kterého si dělají srandu, nepřijde tak důležité. to se však může lišit člověk od člověka. za mě je to kvalitní seriál jako celek. za ostatní mluvit nehodlám, to ať si každý rozhodne podle sebe. a je mi jedno, jestli se na to podívá někdo další nebo ne...
              jinak je právě skvělé vidět tady v té hře všechny ty postavy ze seriálu.
    • fallanga
      Taky nejsem zrovna fanoušek seriálu (neříkám, že je špatný, jen mi nesedl), ale ta hra vypadá úžasně a po jejím dohrání se možná na seriál začnu dívat.
    • davidBray
      to nevadí, že jsi south park nepochopil :) i tak ti dám kostičku tro(t)lle :))
      • Pokud viděl jen první epizody, tak se jeho názoru vůbec nedivím. Ty totiž skutečně byly totálně stupidní. Inteligentní humor se v SP prosadil až později.
        • uplně první epizoda mi přijde taky docela mimo(leda by byl cartman zamějšlenej jako anální sonda společnosti XD), ale ostatní epizody mi přišli že už maj vcelku hlavu a patu. jakmile to pak celý člověk začne brát s nadhledem tak se pak ani nestíhá divit jak fajnově zkurvená je cartman postava.
          jinak já sem z tý hry sám měl vod oznámení docela obavy podle těch trailerů to fakt vypadalo že to celý bude jenom vo dovednosti jak z análogu vytlačit co nejlepší prd, ale jak koukam tak to podle recenzí naštěstí dopadlo dobře. se nemůžu dočkat až si to sám zahraju.
        • michaliuz18
          to viem, ale aj tak ma to uz nebavi ,tak sa nepototo :D
        • ja taky videl jen minimum dilu, ale kdyz mi serial pripadal pitomej, a ujizdeli si na nem v mym okoli lidi, ktery mam taky za pitomy, tak se mi nelze divit, ze jsem mu vic sanci nedal

          nicmene v rpg mu ji dam a treba po 15 letech ignorace najdu diky tomu cestu i k serialu *5*
      • to jsou ty předsudky lidí co na to nekoukaj
  • jaky to ma dabing
    • normálně anglickej, a u většiny mi připadá, že je mluví stejný lidi jako v seriálu (i když třeba Cartmanova máma mi přijde jiná než v originále...)
      • Cartmanova máma je stejná jako v originále http://www.imdb.com/name/nm0829181/?ref_=tt_cl_t3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit