Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako Chef's Luv Shack neznám, myslel jsem si že nejznámější je South Park Rally
  • Supr hra, plno odkazů na seriál a přesně jak to chtěli udělat, tak to funguje - je to jako by se člověk díval na episodu South Parku. Jasně, člověk aby to hrál musí mít na to trochu náladu ale to platí pro SP tak jako tak. těch 8/10 je velmi reálné. Možná i 9.
  • na hru jsem už dlooouho natěšenej, vlastně tak moc že si ani nepřečtu recenzi abych byl co nejvíce překvapenej *1* stačí mi ta osmička a video z úvodu hry abych věděl že tahle hra za to čekání opravdu stála *14*
  • Moc som od toho necakal ale teraz do toho idem na 100% south park je best
  • Zase po dlouhé době hra, kterou si zahraju.
  • michaliuz18
    berem spat vsetko zle co som na serial povedal, ano nebavi ma ale hodlám to asi zmenit
    lebo tato hra je PECKA *15* , a asi tam je vela odkazov na serial, tak ma docela zaujimaju teraz tie nove série
    rpg je moj oblubeny herny zaner a len mi vycarilo usmev ked to dali do takejto hry, fantasy svet , otvoreny svet, ulohy ..hlavne , vedlajsie, skilovanie, levelovanie, vtipne momenty :D
    citim sa opat ako díte pri hraní .. super :)
  • Veskoslav
    Je to pořádný nářez! *1*
  • Odulin
    Včera jsem začal a mám z toho vážně radost. :) Seriál mám rád a tohle je jako hrát jednu obrovskou epizodu. Nejedná se o nejkomplexnější a nejvypilovanější RPG pod sluncem, ale kombinace známých postav, prostředí a hlavně humoru to bohatě vynahradí.
    • fallanga
      Vyšlo to až dneska. Ty jsi nějaký slavný youtuber nebo si zaměstnanec Ubisoftu?
      • Jednou veřejně přiznal, že hry pirátí, ale zajímalo by mě odkud...
        • Odulin
          Někdy pirátím, jindy kupuju od všeho něco, podle celkové situace. :) Odkud říct nemůžu, ale jedná se o verzi X360 a ta v PAL formátu byla už včera odpo.
          • Na Warezu už to bylo včera, no.
        • fallanga
          Tak myslím, že pirátská zátoka je jasná *1*
          • Odulin
            Vedle, torrenty už několik let nee.
            • fallanga
              Aspoň, že tak. Torrenty jsou sivně.
        • Nic nebude ;) !
      • Hry jsou normálně cracknuté pár dní před oficiálním vydáním někdy to mají i lidi dávno dohrané :)
    • Ty vole, vodkaď ty hry pirátíš hej?
      • kdo normalni by za to platil kdyz to nama ani titulky?
        • davidBray
          tak tobě to může být stejně jedno, když česky neumíš a píšeš jako tatar
  • Hra roku:-)
  • vojta.kostka
    Dohráno za Mage :)
    Naprosto úžasná hra. Ačkoli jsem neviděl ani jeden díl SP, moc mě to bavilo. Parádní soundtrack, animace, příběh, nadabování, herní mechanismy.. vše na jedničku provedeno :)
    Teď jedu znova za žida :D
    NAZI ZOMBIE PRINCESS KENNY! :D
    • ja to sjel napodruhy za zida na hardcore, a bylo to snazsi nez za zlodeje na normal

      ani sem si nevsim, v cem mela spocivat vetsi obtiznost, lepsi char a zkusenosti zapricinili, ze jsem umrel minkrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit