Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se mi zdá, že autor recenze hru vůbec nehrál, vypadá to jako hodně povrchně napsanej text založenej na odkoukání různejch videí na YT a pár řádků obšlehlejch z jinejch článků.
    • http://www.youtube.com/watch?v=BXRZ5c6I-vo
  • Kedaro
    Někde jsem četl o patchi od playman, který bude obsahovat české titulky. Nevíte je to stále v plánu a půjde to nainstalovat i když budu mít hru na steamu?
    • Keyz
      Někdo zde to údajně překládá: http://south-park.cz/

      A mělo by to být jako patch.
  • jakýpak vyšlo, vychází to až za dva dny, kecálci
    • prostě kámo piratebay a podme
      • Prostě kámo socko táhni do perdele! *14*
    • V Severní Americe to dneska vyšlo
      • aha... teda ne že by mi taková informace teda v Evropě pomohla, když to stejně budu moct koupit/hrát až za dva dny...
        • clovek si musi umet poradit, aby to hral uz dneska
  • Krescz
    doufam ze hru nekdo prelozi
    • yenda1
      Franta Fuka! *5*
  • Veskoslav
    Je to pořádný nářez! *1*
  • Keyz
    Nesedí recenzovaná verze hry. Nelze zde v komentářích psát bez cenzury *3*
  • michaliuz18
    u mna je south park stale kravina pre primitivov co sa smeju ked si niekto prdne, grgne alebo povie pi a kok ... haha humor dnesnych deti :D
    no aj tak som na hru zvedavy, uz len z nostalgickeho hladiska ze kedysi som south park miloval tak si pospominam:D
    • Jak grgne? Rvou si koule do mikrovlnky, aby chytli raka a dostali ganžu na předpis...
    • http://www.youtube.com/watch?v=wQYob6dpTTk
    • Existují 2 druhý lidí: Jedni chápou ironii a ti druzí sou tupci.. Ty budeš nejspíš ten druhý.. South park je někdy přehnaný a když někdo řekne že je nechutný tak bych mu to musel asi smutně odkývnout, ale jinak je to geniální seriál s tou nejdrsnější ironii a pomluvama co znám :D Až jednou south park skončí tak umře kus mě :( :D
    • Však pocházíš z primitivní země, kde se ještě žere z korýtek klackama. Tato hra je přesně pro tebe.
    • Od nejakej 7serie nabral SP úplne iny smer, aj humor
    • Kazdy v tom vidi to, na co ma dusevnu kapacitu.
    • pochopil si to ako moja babka...to nevadi nato aby clovek pochopil tie narazky treba mat dost rozhlad v diani vo svete a hlavne americkej pop kulture aby si to clovek uzil naplno a nie kazdeho zaujima co sa deje za hranicamy
    • Takze jsi ho kdysi miloval, ale ted je to kravina pro primitivy? Asi to nemyslis spatne, ale mas v tom docela bordel. A nebo jen mluvis driv nez premyslis.
    • ucho
      to pravděpodobně vychází z toho, že seriál nesleduješ. ty první sezóny tak vyznívaly, ano, ale později to přešlo v mnohem inteligentnější humor, který kritizuje jisté věci v současné společnosti a nekorektně si je dobírá. to je něco, co prostě děti chápat nemohou...
      • Jo jo pravda, ale je také pravda, že některé díly jsou úplně stupidní nebo o ničem,nudné (díly které se točí okolo ručníku, ty jsem vždy nenáviděl..)
        • need to use my superpower to get high one last time
        • ucho
          jasný, south park má i slabší díly, ale většina epizod vyšších řad pobavila slušně.
          • takze se podivam na desitky dilu o hovne a prdu (doslova), abych se dockal nekolika lepsich, tak to je uchovo meritko kvalitniho serialu *6*
            • http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s13e03-margaritaville
              http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s15e01-humancentipad
              http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s13e07-fatbeard

              Jestli se ti to nebude libit tak to nech bejt ale treba pochopis ze south park uz fakt nedela srandu jen z prdeni. Uplne inteligentni ti to asi s tvym pristupem pripadat nebude ale treba se zasmejes.
            • ucho
              n: ano, děti seriál nepochopí, protože tématem většiny nových epizod je spousta komplexních věcí. člověk musí mít přehled o dění ve světě, převážně tedy o dění v Americe. tam dítě prostě nemůže mít plnohodnotný zážitek, aby pochopil satiru tvůrců. inteligentní je to právě kvůli tomu propašování satiry do takového prostředí. nad některými věcmi stojí se zamyslet, protože některé narážky nejsou úplně primitivní, ale opět předpokládají nějaké povědomí o věci. jestli kulervoucí sranda, to musí každý posoudit sám, protože každý se smějeme jiným věcem...
            • a nekomu nesedi americkej styl humoru obecne, britskej je mi blizsi, kterej zas nekomu pripada suchej

              ja reaguju na ty vyrkiky typu, "deti nepochopi", "inteligentni serial", "kulervouci sranda"

              kdyz prave ta forma je podle me slaba a decka bavi predevsim to
            • ucho
              ne, mě bavily i ty prvotní díly. ten prostředek a styl vyprávění je stejný. postupem se mění jen obsah/témata, ale naroubované je to stále na ty charakteristické rysy, pod kterým vidí někdo jen vulgární zábavu pro děti. nemluvím o "několika" lepších. ten seriál má už 17 řad a prostě ta kvalita mi přijde vzestupná, což je u seriálu poměrně vzácnost. a samozřejmě lze předpokládat, že tě každý díl neosloví. třeba i jen z důvodu, že nepochopíš, z čeho si vlastně autoři dělají srandu a nebo ti to téma, ze kterého si dělají srandu, nepřijde tak důležité. to se však může lišit člověk od člověka. za mě je to kvalitní seriál jako celek. za ostatní mluvit nehodlám, to ať si každý rozhodne podle sebe. a je mi jedno, jestli se na to podívá někdo další nebo ne...
              jinak je právě skvělé vidět tady v té hře všechny ty postavy ze seriálu.
    • fallanga
      Taky nejsem zrovna fanoušek seriálu (neříkám, že je špatný, jen mi nesedl), ale ta hra vypadá úžasně a po jejím dohrání se možná na seriál začnu dívat.
    • davidBray
      to nevadí, že jsi south park nepochopil :) i tak ti dám kostičku tro(t)lle :))
      • Pokud viděl jen první epizody, tak se jeho názoru vůbec nedivím. Ty totiž skutečně byly totálně stupidní. Inteligentní humor se v SP prosadil až později.
        • uplně první epizoda mi přijde taky docela mimo(leda by byl cartman zamějšlenej jako anální sonda společnosti XD), ale ostatní epizody mi přišli že už maj vcelku hlavu a patu. jakmile to pak celý člověk začne brát s nadhledem tak se pak ani nestíhá divit jak fajnově zkurvená je cartman postava.
          jinak já sem z tý hry sám měl vod oznámení docela obavy podle těch trailerů to fakt vypadalo že to celý bude jenom vo dovednosti jak z análogu vytlačit co nejlepší prd, ale jak koukam tak to podle recenzí naštěstí dopadlo dobře. se nemůžu dočkat až si to sám zahraju.
        • michaliuz18
          to viem, ale aj tak ma to uz nebavi ,tak sa nepototo :D
        • ja taky videl jen minimum dilu, ale kdyz mi serial pripadal pitomej, a ujizdeli si na nem v mym okoli lidi, ktery mam taky za pitomy, tak se mi nelze divit, ze jsem mu vic sanci nedal

          nicmene v rpg mu ji dam a treba po 15 letech ignorace najdu diky tomu cestu i k serialu *5*
      • to jsou ty předsudky lidí co na to nekoukaj
  • zaujímavé je že hra nemá milión pixelov, psycha a ani nebeží na najnovšom frostbite engine, a predsa je to totálna pecka *3* . Už wolf among us a Walking dead nám ukázali že kvalitný scenár vydá za viac ako sterilná nuda ktorá ide naplno 15% hráčov a aj tým to v mulťáku padá *7* .
    • ale taky to neni zadny "pixel art" co vypada hnusneji nez prvni wolf3d a da se na to normalne divat. Vypada to presne jako v televizi, takze proc by to melo bezet v nejakem 3D enginu?
  • se*u na vas ! jdu parit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit