Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi recenze na osklivou nizkorozpoctovou 2D indie hru a zase 8/10? To je neuveritelny co se ted na games.cz deje. K nejvyssimu Evropskemu soudu to hnat! Nebo radsi rovnou do Haagu!
    • Myslim ze jsem dneska udelal rekord. Jupi!
      • MickeyMutant
        A víš, proč to nemá devítku? Protože je to málo rozpixelovaný. Na desítku by to ještě navíc muselo mít aspoň jednu židovsko-lesbickou pseudointelektuální soulož.
    • fallanga
      1) Obsidian není Indie studio.
      2) Indie hry jsou často lepší než ty komerční
      3) V čem je 2D špatné?
      • ringmancz
        Pillars od Eternity si dělají sami, takže jsou nezávislí, akorát navíc dělají licencovaný hry. a jak říká ucho, myslel to ze srandy
    • Vyborna recenzia na super hru. 2D hry su ppci
    • Ubisoft a Obsidian sú Indie?! *16*
      • Kolikátého máme ? ... No Ubisoft s Uplay skoro a Obsidian určitě ;)
      • ucho
        já ti nevím, ale mně to od Drasti přišlo jako ironie...
        • To potvrzuji.
  • na hru jsem už dlooouho natěšenej, vlastně tak moc že si ani nepřečtu recenzi abych byl co nejvíce překvapenej *1* stačí mi ta osmička a video z úvodu hry abych věděl že tahle hra za to čekání opravdu stála *14*
  • Boha jeho, character class: žid... to si budu muset zahrat =)).
  • Odulin
    Včera jsem začal a mám z toho vážně radost. :) Seriál mám rád a tohle je jako hrát jednu obrovskou epizodu. Nejedná se o nejkomplexnější a nejvypilovanější RPG pod sluncem, ale kombinace známých postav, prostředí a hlavně humoru to bohatě vynahradí.
    • fallanga
      Vyšlo to až dneska. Ty jsi nějaký slavný youtuber nebo si zaměstnanec Ubisoftu?
      • Jednou veřejně přiznal, že hry pirátí, ale zajímalo by mě odkud...
        • Odulin
          Někdy pirátím, jindy kupuju od všeho něco, podle celkové situace. :) Odkud říct nemůžu, ale jedná se o verzi X360 a ta v PAL formátu byla už včera odpo.
          • Na Warezu už to bylo včera, no.
        • fallanga
          Tak myslím, že pirátská zátoka je jasná *1*
          • Odulin
            Vedle, torrenty už několik let nee.
            • fallanga
              Aspoň, že tak. Torrenty jsou sivně.
        • Nic nebude ;) !
      • Hry jsou normálně cracknuté pár dní před oficiálním vydáním někdy to mají i lidi dávno dohrané :)
    • Ty vole, vodkaď ty hry pirátíš hej?
      • kdo normalni by za to platil kdyz to nama ani titulky?
        • davidBray
          tak tobě to může být stejně jedno, když česky neumíš a píšeš jako tatar
  • vonTossis
    tak teď se na to těším o to více :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit