Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    berem spat vsetko zle co som na serial povedal, ano nebavi ma ale hodlám to asi zmenit
    lebo tato hra je PECKA *15* , a asi tam je vela odkazov na serial, tak ma docela zaujimaju teraz tie nove série
    rpg je moj oblubeny herny zaner a len mi vycarilo usmev ked to dali do takejto hry, fantasy svet , otvoreny svet, ulohy ..hlavne , vedlajsie, skilovanie, levelovanie, vtipne momenty :D
    citim sa opat ako díte pri hraní .. super :)
  • MidnighT91
    Je to totální bomba!!!
  • Taky už kupuju od nosTEAMu, ale ta transakce probíhá strašně pomalu. Holt to chtějí hrát všichni no.
  • hru mam od ledna predobednanou z eshopu games, doufam ze dorazi uz v patek i s bonusy :)
  • Jede uz to na steamu? kdyz to koupim budu si to moct normalne zahrat uz dnes?
    • Ne. Až ve čtvrtek, taky napjatě očekávám.
      • Chjo a tady to uz vsichni hrajou. To bych se na to...
        • a co jsi čekal? člověk, kterej chce hrát legálně, je na tom vždycky nejhůř...
          • Nekteri to sice maji predobjednane na steamu, ale holt po prvnich ohlasech nevydrzeli cekat dva dny a stahli to bokem! Ja jsem to samozrejme neudelal..cestny skautsky! Nejspis.. mozna.. asi..
          • Dag0
            v tomhle případě tak napůl pravda :/ pokud vydavatel řekne v Améru o 2 dny dřív tak nazdar bazar :(
            • Ghost47
              Na Steam to pouští vydavatel - a dohoda vydavatele s řetězcema typu GAME je taková, že online nesmí vyjít dřív, než krabicovka...
            • na steamu to taky pro Evropu ještě není - neříkej mi, že steam má dohodu s nějakejma kamennejma obchodama
            • Ghost47
              Vydavatel s tím nic neudělá, to je věc kamenných obchodů... provozovatelé se jednou rozhodli, že v Evropě budou novinky vycházet ve čtvrtek a vydavatel se toho musí držet, jinak může zapomenout na to, že jeho krabice budou v krámě na nějakém solidním místě, pokud tam tedy vůbec budou :(
              V Americe platí totéž, ale naštěstí pro ně se tam dohodli na úterý...
            • vydavatel se zaseknul v roce 1999... celej svět ví o všem, a teď celá Evropa hraje kradenou verzi, protože i kdyby chtěla origo, nemůže (a Amíci můžou, což prostě není fér)
  • fizola
    Tak momentálne ma uniesli ufóni, som zvedavý kam sa to vyvinie, lebo zatial je to parádna, hra, nie len zábavna kvôli SP, ale naozaj zábavná aj mechanizmami a hrou, a kurevsky ťažká
    • Těžká? V každé zahraniční recenzi padlo minimálně jednou heslo "až příliš lehká".
      • nekromant33
        Já se teda u boss fightu s Al Gorem a tajnou službou pěkně zapotil, a to šlo o side quest. Ten combat system chvilku trvá než přejde do ruky. Kombinace tahů a QTE - nikdy by mě nenapadlo, že mě to bude bavit.
        • A co teprve pozdejsi soubou s nim, taky neni sranda.
  • Scott Malkinson wields the power of diabetes. Best superhero ever..... Těším se a ne že ne :D ironie, sarkasmus - South park je proste totalni narez, neboji se niceho :D
  • Konečně má pro jednou PC navrch! :D To je daň za čekání na GTA 5!! Yes pochcípejte konzoláři :D *12*
    • Konečně rozumný názor kámo :D Strčte si vaše šmečkovní gta za klobouk stejně bude na pc lepší. I gta IV bylo na konzolích naprosto odpudivé a to že se tam nedala nastavit vehicle density na 100% je dojeeeeb a co takove view a detail distance paneboze bez toho nastaveni to je jak gta 3
    • maros.goc
      ? Vsak hra vysla aj na konzolách
      • spis to myslel co se tyce cenzury
  • irdzi
    Achjo, to je snad poprvý kdy mi dojem z jasný koupě hry kazí cenzura ... na Pc hrát nebudu a buď se teda rozhodnu, že to zkousnu a v podstatě jim tím všechno odkejvu jak ovce nebo si to nezahraju (viděl jsem všech 17 serii seriálu, mám rád hry od Obsidianu) ... á nebo by nějakej inteligentní prodejce začal dovážet necenzurovanou verzi ... což bych fakt uvítal. Cenzura zrovna South Park hry určený pro dospělý ... sarka ... někomu zodpovědnýmu za toto bych rád aspoň nadal...
    • ucho
      jo, ta cenzura je blbá, ale počítám, že někdo ty věci vlepí na youtube, takže se i lidé hrající na konzolích dozví, o co přesně přišli... je to nepříjemné, ale takové drama to snad nebude.
      • irdzi
        Na to už se můžeš podívat co je vystříhaný(já se díval před chvilkou)... ale jde mi o to, že koupí toho s tím v podstatě souhlasíš a ty chytráky ještě napadne, že to vlastně udělali s tou cenzurou dobře:) ... já vím, že je to asi všeobecně blbost, ale toto mi na tom vadí:)
        • Já bych tu cenzuru až tak neřešil. Nevěřím, že prodejnost cenzurovaného south parku bude mít vliv na cenzuru ve všech hrách. Navíc vívojáři, kteří za nic nemůžou, přijdou o peníze.
          • BTW objednává někdo PC kolektorku? Jeden shop mě jí zrušil a z pár ostatních taky zmizela..nakonec my jí nechali na jednom shopu tak snad dojde.
    • A nebo budeš rozumnej a budeš to hrát na PC...taky možnost ne?
      • irdzi
        je mi 30 takže rozumější už nebudu:) kdybys četl co jsem psal tak tu tvoji radu jsem vyloučil v prvním bodě:) ale rozepisovat se o tom by bylo nošením dříví do lesa:)
        • ve 30 hrat na konzoli... zrejmne singl masochista
          • ucho
            dokážeš nějak odůvodnit, na základě čeho sis vyvodil tuto charakteristiku?
          • irdzi
            Jsme v internetový diskuzi - můžu bejt klidně 18ti letá holka a nikdo mi to nevyvrátí:))) Pokud tě nějak uspokojí, že jsem sing masochista, tak proč vlastně ne:)
          • Soudis podle sebe?
  • Pěkná kokotina do prohlížeče
    • Nobody cares what you think
    • Ty vole, to je zrcadlo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit