Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Kvalitka, ale tá cena....za tú cenu mám bežnú PS4ku aj s oficiálnymi slúchadlami a dvoma hrami naviac...
  • seprah
    kterýpak pako si nám tu zas leští ego na mínusech?
  • rami.cz
    Šajze, zrovna pred par mesici jsem poridil cernou variantu PS4 :( To nemohli vydat o trosku driv? :D Kazdopadne barvicky jsou super po vzoru PS1, coz na me pusobi celkem nostalgicky. Osobne bych do toho sel, kdybych uz neporidil cernou PS4 :(

    Jinak za me palec nahoru :)
  • Keyz
    Ano. Chtěl jsem říci, že i PC skříně jsou různé a klidně mohou vypadat skvěle jako je tohle podle autora na pohled skvělé. Jen nejsou omezené počtem aby to dávalo pocit unikátnosti.

    Je to unikátní protože mistr Japonec řekl, že to se toho vyrobí tolik a více ani kus!
    Ale když to fandové hromadí proč ne.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ACEkZQyCc4Y
  • Ta barva je šedá, ne bílá.
  • Vogon
    https://www.youtube.com/watch?v=31ivdML1Xes
  • Na co hru, když to teď dělají v jiné barvě ! :D Už se těším až na faceboooooku napíšu svému kamarádovi a budeme se na tu bílou barvu spolu dívat.
  • Jj barva je to poslední co řeším, prostě černá a zdar. Důležitá je vždycky hlavně funkčnost a další věci. Tohle jsou fakt jen pouťové atrakce pro puberťáky.
  • Skříň se vybírá samozřejmě v první řadě podle funkčnosti, tj. rozměry (hlavně vnitřní), materiály, odhlučnění, variabilita atd. Takový ty všemožný hustokrutý pubertální skříně to se vždycky člověk zasměje.
  • protoze IT IS A SONY
  • Když maj to slavné výročí proč majtelum ps nedaj hru zdarma huh ?
  • Keyz
    Tedy nic extra co by bylo zajímavé samo o sobě. Zajímavé to bude díky jiné barvě a omezenému počtu.
    Stejně zajímavé jsou i PC skříně, které ale nejsou omezené a tedy to není prodáváno jako nějaká edice. Klasický kousek který je cenný pouze díky plánovanému omezení na počet kusů.

    Jo, kdyby udělali třeba konzoli a vše by tam jelo 60 FPS. To by bylo zajímavé samo o sobě, protože to nikdo neměl.
  • Máš pravdu taky sem to nikdy nepochopil, prostě změna barvy a lidi co nevědí co s penězma se hned chytnou, vždyt na pc si koupím bednu a nemám potřebu ji měnit až do dobry kdy stavím nový pc ale myslím že jde prostě o to že si to někdo koupí jenom kvůli tomu aby mohl kamarádům ukázat že se liší HIPSTER style...
  • A pak vyjdeš ven v růžovým tričku a buzno kalhotách.
  • Nechápu jak někdo může být hotový z toho, že to má jinou barvu. Kdyby radši k výročí třeba zlevnili o třetinu nebo něco. Co tady z toho jako mám jako zájemce? Jen trik pro děcka (mentálně) aby kupovali nesmysl.
    Osobně mám veškerou elektroniku pokud možno v černé barvě. Na nějaké kolotočářské barevňoučké kraviny si nepotrpím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit