Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    A kolik si jich zkusil?
  • ty se spis vyrovnej stim, ze je to subjectivni :)
  • God-of-War
    Playstation byl, je a bude vždy ta nejlepší hrací platforma. Deal with it.
  • God-of-War
    Leda v retardovaných palicích zdejších PCčkářů.. *3*
  • God-of-War
    Nejlepší zvuk na světě. *14*
  • Ilusiveman
    Ach. https://www.youtube.com/watch?v=31ivdML1Xes
  • del0
    Tak šup sem s tím. Už se těším na limitovaná PS4 vs .50BMG video... *15*
  • del0
    Oh. Další, co si myslí, že ovládání FPS na gamepadu, 30fps limit a všudypřítomný blur je výhoda.

    KKK. *7*
  • (S) kalkulački. se WBT vyjadřovat nauč
  • Každej vývojářský tým se může kdykoliv na konzole vykašlat a udělat hru jen na PC, která využije nejmodernější HW...tudíž logickou úvahou mi vychází, že nějaké bránění ve vývoji her neexistuje (leda ve hlavách pomatenců)...
  • Ta televize na videu mně dostala fakt :)))
  • A svůj moudrý příspěvek píšeš s čeho ? btw dokazuješ dnes a denně že kopyto si ty a prý pc za půl mega to jo ale přibal k tomu možná tak oktávku rs :)
  • Však říkáš. PCčkáří jsou věsměs banda kopyt. Neumí to zvládnout víc jak dvě tlačítka vedle sebe a hrajou si na velký hošany, co maj "podřadný" stroje na háku a přitom sepisujou lejstro za lejstrem, aby si taky něco vůbec zahráli. A to nemluvě o tom, že ty splácaný kraksny za půl melounu pořád maj nějaký problémy. Holt jsou to cvoci, lháři a bordeláři...
  • Johnny
    tak tuhle srááčku už sem neviděl hodně dlouho xD xD xD
  • https://www.youtube.com/watch?v=oCI-zfGat6M
  • applepie_svk
    to mi pripomenulo moju PSone... chjoj
  • JJ normálně neusnu, nedovedu si představit svůj život bez joysticku a analogové páčky a dokud nebudu mít 10 konzol v 10 barvách můj život nemá smysl :))
  • a proč?pcčkář má větši variabilitu jak si mašinu udělat.v tomhle může závidět jen konzolista.
  • Na tom prvnim videu to vypada jak nejakej futuristickej stroj, pritom je to jedina vec co brani hram a jejich grafice ve vyvoji

    *1* *1* *1* *1* *1*
  • To zase PCčkáři přes jejich závist nerozdýchají... *1* *1* *1* snad za to nedostanu žádné mínusko. Za co taky... říkám jen pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit