Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Gz, SONY!!! GZ!!! ?
  • ringmancz
    teda hodně prďavá televize
  • Souhlas
  • Asi před dvěma léty jsem dostala k Vánocum PC v ceně hodně přes třicet tisíc korun a doteď rozjedu všechny hry v slušných detailech. Teď se mně přítel ptal jestli nechci PS4, ale úpřimně nevím co bych na tom hrála. Exkluzivních titulu mnoho není, multiplatformní tituly spustím i na svém kompu a na PC je mnohem víc exkluzivních her. Navíc mužu hrát na svém 24´ monitoru (to už je skoro jako televize).
  • ringmancz
    říkal jsem si, že konzoli už bych si nekoupil, ale tohle vypadá suprově. hlavně ty vyrytý PS symboly + 2
  • Já si dnes k výročí koupil PS3 v Tescu za 3790 kč. Šel jsem tam náhodou a koukám na tu cenu jak puk, tak byla moje.
  • Vogon
    Jasně, mám to stejně, ale pokud bych si měl vybrat jen jedno, tak beru PC, je prostě objektivně nejlepší(60fps,šílené množství exkluzivitek, možnost hraní pomocí jakéhokoliv hw, atd.).
  • Mě někdy přijde, že někteří konzolisti mají pocit, že vlastní stroj za sto tisíce, který si může dovolit jen pár vyvolených.
    Jakápak závist? 12k není taková astronomická částka, aby to musel někdo zavidět. *3*
  • nejlíp se ma ten co hraje na vsem a je mu jedno jak se to jmenuje, a jde mu hlavne o hry. Vzdycky se smeju temhle priblblym valkam, a v klidu si hraju na vsem co me zajima:)
  • Vogon
    PC je objektivně nejlepší.
  • Jezis zase siri pravdu, ano PS2 je jednoznacne nejlepší konzole co stvorily, a hlavne kvůli neuvěřitelnému portfoliu her co na ni existuje.
  • V tom jim brání míra piratství na pc, tudíž se soustředí na konzole. A jelikož konzole po čase vždy zaostavají za výkonem pc, tak logicky brzdí potenciální vyvoj. A u současné generace konzolí to bude o to markantnější, že už v době jejich vydání byly nové konzole na výkonové úrovni mírně nadprůměrného pc a už dnes mají vývojáři problém, aby jejich hry jeli alespoň 30 fps u FullHD (což je dost smutné u rok starých konzolí). K tomu si připočtěme planovaný životní cyklus 7-10 let (dle Ms), tak si asi dovedete představit, kde za těch 10 budeme. Ano, téměr přesně na stejném místě, jako dnes.
    O nulovém pokroku na poli fyziky a AI ani nemluvě, na to konole prostě nemají výkon.
    Předchozí generace měli v době vydání výkonový naskok nad hi-end pc a unikátní architektura umožňovala ždímat výkon i během let a i životní cyklus byl kratší. Nic z toho bohužel u současné generace nehrozí.
    Takže mužou za brždění výkonu konzole? Jako kus hw samozřejmě ne, ale tím, že představují mnohem větší kupní sílu a výkonově zaostávají, tak ten vývoj vlatně opravdu brzdí. Stejnou měrou se na tom samozřejmě podílí pc piráti a otevřenost pc platformy, díky které zpirátění hry většinou znamená pár kliknutí.
  • Hmm a co budes delat, az se klasicke konzole prestanou vyrabet a vse bude pres cloud computing? To te nejspis s otevrenou naruci privita Chocholousek vid? *8*
  • Domnívám se, že minimálně časem, až se objeví miniaturizovaná verze, to někdo zrealizuje. Nevadila by mi ani varianta v PS2 skříni. Ta pro mě nadále zůstává nejlepší konzolí od Sony.
  • Nejlepší herní platforma je trampolína. Deal with it, bro'.
  • Draken69CZ
    Aaa kdyby to hodili do krabičky od jedničky to by bylo retro next gen *14* je tu někdo kdo by to dokázal?
  • Draken69CZ
    Zas tak limitovaná edice to není, ale i tak to bude prodaný během chvilky jestli už to náhodou prodaný není.
  • Draken69CZ
    Jj kam se hrabe hliníková skříň na tohle XD
  • Bral bych hned, kdyz nic jineho, tak na tom pujde casem solidne vydelat.Tahle bude stat casem ranec, ale dostat se k ni bude temer nemozne.
  • A kdo by vyvíjel pro PC když tam prodá desetinu. To není o tom, že by vývojáři nechtěli ale proto, že si to nemůžou dovolit. Takže ano konzole brzdí vývoj. Ale nejsou v tom samy. Warezením si sami hráči podřezávají větev. Stačí použít "logickou úvahu" a není to tak složité rozlousknout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit