Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Si přečti jeho Twitter. Většinou to vychvaloval. Jen poukázal na nějakou budovu která byla blbě udělaná a nezapadala do ostatních.

    Také se ptal lidí co si myslí o tom 2 hodinovém hraní kde utíkáš z nějakého místa a je tam tma. Z nějakého dungeonu. To ho asi moc nebavilalo. 2 hodiny hrát v dungeonu. Zase to neviděl jako problém když hra je hodně dlouhá.

    Tedy asi spokojenost. Jinak souhlas. Hodil by se tam. Hodil by se tam někdo kdo má obecně kritický pohled. Jako speciál o hře nemá být podlé mého názoru chvalozpěv, kde se sejde parta lidí kteří danou hru milují. Já chci slyšel to co tam je a bylo super a také co tam mohlo být jinak a lépe. Atd... Oba názory.
  • Vávra by jim tam nejspíš celej pořad říkal co je tam špatně, tak je tam raději trojka. Se jednou oblíkla jako Geralt, tak je teď z ní nejspíš odbornice... Asi nám řekne jakou nosí bílej vlk podprdu.
  • smutny by radsi hral za noname vytvorenu postavu...facepalm
  • jsem jediný,koho zajímá co na třetího zaklínače říká Dan Vávra? rád bych od něho slyšel nějaké výtky nebo porovnání různých mechanik s jejich KC ...díky jeho věčné nespokojenosti (a mnohdy oprávněné) se vším možným by to určitě bylo zajímavé čtení/poslouchání :)
  • Mrknul bych na to.... ale Trojanová mě fakt neláká.
  • to zas budu kecy trojanovej ze to nie je presne podla knihy..
  • jakubc
    Chtěl jsem právě napsat, že i když třeba hraju dost intenzivně a už od vydání, tak ani zdaleka nejsem na konci (58h, lvl 17), takže by bylo fajn se vyvarovat nějakých spoilerů. :-)
    Podle mě to má dohráno hodně málo lidí.
  • Lukyz
    Není na to trochu brzy? Rád se mrknu, ale rozhodně až po dohrání W3, byla by škoda si to zkazit nějakým spoilerem *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit