Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrknul bych na to.... ale Trojanová mě fakt neláká.
    • mňa minule dostala tvrdením, že herná doba nad 20 hodín je svinstvo. Jej top hra asi bude Order1886 :D
      • Hele jak co, v Souls mám přes sto hodin a nejsem u konce a stále mě to baví.
        ALE hraji to po nocích a jsem jak zombie, v mém pokročilém věku už nemůžu jak študák přes den nebo celý víkend.

        U ostatních her beru hranici 20 hodin jako limitní. Až budete mít ženy a děti, ten čas už prostě není, ač by dětinská duše uvězněná ve starém těle chtěla sebevíc :-)
    • Keyz
      Kde jinde se dozvíš info o tom, zda je Gerald fešák, co nosí za hadry, jak emočně reaguje další zajímavé info... *15*
  • to zas budu kecy trojanovej ze to nie je presne podla knihy..
  • Lukyz
    Není na to trochu brzy? Rád se mrknu, ale rozhodně až po dohrání W3, byla by škoda si to zkazit nějakým spoilerem *4*
    • jakubc
      Chtěl jsem právě napsat, že i když třeba hraju dost intenzivně a už od vydání, tak ani zdaleka nejsem na konci (58h, lvl 17), takže by bylo fajn se vyvarovat nějakých spoilerů. :-)
      Podle mě to má dohráno hodně málo lidí.
      • Keyz
        Já mám LVL 7 :)

        Také se divím, že to je nějak brzo. Klidně to mohlo být přes prázdniny. Alespoň by bylo případně se na co koukat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit