Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omiklon

    Ne!

  • Carnage666

    Děkuju! A říkala myslim "Japan bullshit" nezapomeneme! 😠 to pak vypadá jak kdyby hrála jen Zaklínače a AC... oh wait.

  • Jack1947

    Správně je to Japanesse 😉

  • TheGGG

    gratuluji, našel sis jeden troll click bait článek z no name webíku od nějakého bezvýznamného škrabálisty, který neměl rád witchera 3... tím jsi to všem ukázal a kompletně přebyl ty stovky recenzí, které tomu daly 10/10 nebo 9/10. Jen tak dál...

  • Llour

    Vortex je skvělý, ale moc profi. Oni potřebují něco lehkého pro mainstream 

  • omiklon

    Souhlas, ale ten japanese bullshit jí nikdy nezapomeneme!!! 

  • co se nasazeni tyka, tak ano, ale genderove nevyvazeny, to v komercnim projektu nechces


    a tucek je vetsi showman nez ty tri dohromady, bohuzel

  • SalemCZ

    Myslíš Fi6ht Club?

  • Mart9

    Já být vedoucím TV Seznam, tak bych pod sebe přetáhl spíš Vortex.

  • iSpirit

    Takže něco jako třetí díl? To průměrná většina bude tedy spokojena.

  • TheGGG

    taky mě Trojanová mile překvapila. Já tu už delší dobu prohlašuji, že witcher netflix bude škvár bez špetky té pravé SLOVANSKÉ atmosféry, kterou každý pravý SLOVAN miluje. Ještě že se jenkýjům nedostalo do ruky Metro... to by byl škvár nacpaný těma jejich SJW blábolama

  • Majkl

    Bětka je super, taková upřímná holka, co na srdci, to na jazyku 🙂

  • risa2000

    To nové logo vypadá dost špatně. Hlavně "G" nevypadá jako "G", ale jako "R" a obecně ten nápis jde dost špatně přečíst.

  • risa2000

    Musím dát Bětce palec nahoru za to, že řekla o novém seriálu o Zaklínači na Netflixu přesně to, co si o tom myslím taky, přesně od doby, kdy jsem viděl casting. Ale na druhou stranu, mohou mne už jenom příjemně překvapit.

  • uher

    Dokud nezačne mlít o Zaklínači, tak je celkem snesitelná. 

  • Jack1947

    Protože jsou lidi hloupý... spíše na to rychle zapomenu ( už jsem zapoměl).

  • Tak jasne 😉 Kazdopadne Betka je fajn a zabavna.

  • triptich

    skvelý hosť, vydarený fight club. nové logá... nenadchli, ale ani neurazili, môže byť.

    P.S.: snáď trend pozývania "čerstvého mäsa" bude pokračovať. aspoň raz za 3-4 týždne hosť na oživenie určite neuškodí.

  • SalemCZ

    Myslíš rasově vyvážený Most? :D

  • TheGGG

    vím že redakce nemá z nějakého důvodu ráda darksiders 3, ale dle infa které je venku a které zveřejnila vaše konkurence, se hra zaplatila a naplnila předpoklady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit