Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Já být vedoucím TV Seznam, tak bych pod sebe přetáhl spíš Vortex.

    • Llour

      Vortex je skvělý, ale moc profi. Oni potřebují něco lehkého pro mainstream 

    • co se nasazeni tyka, tak ano, ale genderove nevyvazeny, to v komercnim projektu nechces


      a tucek je vetsi showman nez ty tri dohromady, bohuzel

  • risa2000

    To nové logo vypadá dost špatně. Hlavně "G" nevypadá jako "G", ale jako "R" a obecně ten nápis jde dost špatně přečíst.

    • SalemCZ

      Myslíš Fi6ht Club?

      • risa2000

        No, teď jsem viděl logo hardware clubu a vypadá to podobně :(. V náhledu ten text přečíst nejde vůbec a ve velkém rozlišení to připomíná vizuální hádanku. Škoda, že si na to nenajali nějakého grafika...

        • SalemCZ

          mě hodně vadí to G chromovy, ke Games.cz mi nějak nesedí, takoví Gameloft logo spíš. Games má být černý a žlutý, ne chromový 

          • Jack1947

            Má?

            Ještě jsem neslyšel o tom (ani nečetl) že se nějaký web řídí dle toho jak chtějí místní čtenáři.

  • risa2000

    Musím dát Bětce palec nahoru za to, že řekla o novém seriálu o Zaklínači na Netflixu přesně to, co si o tom myslím taky, přesně od doby, kdy jsem viděl casting. Ale na druhou stranu, mohou mne už jenom příjemně překvapit.

    • TheGGG

      taky mě Trojanová mile překvapila. Já tu už delší dobu prohlašuji, že witcher netflix bude škvár bez špetky té pravé SLOVANSKÉ atmosféry, kterou každý pravý SLOVAN miluje. Ještě že se jenkýjům nedostalo do ruky Metro... to by byl škvár nacpaný těma jejich SJW blábolama

      • Ilusiveman

        Lol. No prohlašovat můžeš cokoliv, že?

        Není důvod, proč by Zaklinac na Netflixu neměl být Topka, jaká to beze sporu bude. 

        Netflix nemá důvod se krotit v žádným směru a přesně to poslední dobou činí. 

        A to nejsem fanatickej vyznáváč Netflixu, ale na jejich Zaklinače si milé rád vsadím.

         Prosímte,WTF "práva  SLOVANSKÁ atmosféra" O jejíž absenci se tu obavas? 

        Nějaká Vavrovina z Kingdom Cum? 

        • TheGGG

          polovina seriálů od netflixu je škvár a žumpa a u filmů to platí v 95 %.

          Jak se netflix nebude krotit? V počtu SJW agitek? Jo tam určitě bude na prvním místě. Typuju jednu dvě série, masivní review bombing na který se osobně hodně těším a pak to vykrachuje do ztracena.

          A pokud jde o Vávru, tak s jeho politickými názory se ztotožňuji na 100 % a jeho KCD byla solidní hra, jak ostatně dokazují i výsledky hlasování o hru roku.

          O slovanskou atmošku mám obavy od chvíle, kdy ukázaly cast, to hned bylo jasné že to není witcher

          • Ilusiveman

            Tak to už chápu. Panáček je ruskej Šváb a chodíci ego, jako Vávra. 

            No na tebe, aby jsi to tu pohlídat a dohlidl, na to jsme tu teď 30 let čekali.  

            Nejhorší jsou individua, která  si  mysli, ze přesně vědí, co jejich vrstevníci chtějí, protože jsou téže věku. :) a to z nich v jejich hlavách dělá jakoby kapacitu a pak s tím přistupují k věcem okolo. Kvůli takovejm, je herní průmysl pro průměrného hráče tam, kde je a vychází, jak to vychází, až na výjimky. 

            Vávra je těžká guma, co se politiky týče. Jeho herní názory jsem přestal sledovat od doby, kdy začal psát ty SPD exkrementy, ale co kdo mohl čekat od tebe? 🤓 Tohle je asi tak max. 

            Nicméně, furt jsi mi nepopsal, co ty A bratr Vávra myslíte, tou slovenskou atmoskou o kterou máte strach?

            • TheGGG

              Vávra má ve věcech politiky naprostou pravdu, nikdy jsem nečetl že by napsal něco, s čím by rozumný člověk (tedy někdo kdo není SJW podivín) nesouhlasil.

              Nevím jak poznáš ruské šváby, ale radši budu slovan z východní evropy, než eurohujer co žije v africké no go zoně a brečí nad svou prasklou liberální bublinkou.

              Že lidi už teď hatují witchera od netflixu lze poznat z desítek videí na youtube a tisíců komentářů v diskuzích, ale chápu, že někdo kdo celý den přepočítává sve gendery jako ty, o věcech kolem moc neví.

              • Ilusiveman

                Reakce na příspěvek:

                Upřímně, byly dny, kdy jsem měl v kanceláři 5 Arabů denně. Nasrali a urazili mě vsudyvseho 2 a to je marzuji nekrestansky. 

                Nadruhou stranu, Nic se nevyrovná dnešní české ké paní, nebudu jmenovat jméno ptaka jejího příjmení a to vše kvůli její vlastní blbosti a Lenosti a to vše se snažila vykompenzovala přes telefon, kteréj nahrávala a na fera vyhrožovala přes maily nakym panem z Ukrajiny. 

                K čertu s nějakým  uknouranym Arabem, co nedokáže sám zabalit jehličnatý stromečky a pytel straznických brambůrků v období před sylvestrem. To si klidně   střihnu znova. A Toho jsem vypakoval se stromeckama a pytlem bramburek v podpazi, rovnou do deště. 

                Ale chápu GGG, ty máš ty kazdodenni zkušenosti, z rozhovoru s muslimy / araby/ afričany. Na úrovni člověka s člověkem   a to bez tvého l kviceni   a Vávra určitě taky. Hodně zdaru v boji s třídním nepřítelem číslo 1.

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  vzhledem k tomu, že můj koment smazali a svobodně se zde diskutovat nedá, tak tuto jednostraně směřující debatu skončím... jen doporučuji se podívat kdo páchá v evropě atentáty a zakládá no go zony, tam najdeš fakta, tvé pohádky jsou jen čirý blábol....

                  východ>>>>>>>>>>>jih

          • Jack1947

            Náhodu mě dost zamrzelo že Punisher končí... byt teda Billy mohl mít lepší konec ( dost nevyužítá postava) a Punisher by rád potíral zločince pořádně v třetí sérce.

            Ten záporák, ( nebo skoro záporák) byl fakt drsnej řízek. To bych do Stewarta fakt neřekl 😯 jinak brutalita byla posunutá, jen zase se muselo čekat... oproti prvnímu dílu kdy tam byla prakticky hned.

          • iSpirit

            Co kdybys si zajel na rok, dva načerpat slovanskou atmošku do Ruska. To slovanství tě tam zcela jistě ještě více pohltí, možná se pak už ani nevrtátíš.


            • Ilusiveman

              Mohl by a mohl by vzít i případné rodiče a sourozence. 


            • TheGGG

              na dovolené jsem v Rusku byl dvakrát a je to lepší, než upocená umělá letoviska na střevním východě... např. Petrohrad je nádherné město, ale rád zůstanu v české republice a dohlédnu na zachování slovanské atmosféry tady u nás...

        • iSpirit

          Přesně tak. Jak Netflix přitvrdil s The Last Kingdom oproti BBC, tak bych si tipnul, že to bude fajn fantasy, rozhodně to nebude soap opera jako Witcher 3.

      • risa2000

        S tím SLOVANSTVÍM nevím, Skellige, nebo Toussaint mi moc slovanské nepřijdou, ale kdybys napsal EVROPSKOU, tak bych s tebou souhlasil 😉

        • TheGGG

          toussaint byl pochopitelně francouzský, ještě z dob, kdy francie byla evropská země a skellige severský, ještě z dob, kdy severské země nebyly kompletně mimo... jo staré dobré časy, to hamburgráči nezachytí...

      • iSpirit

        Takže něco jako třetí díl? To průměrná většina bude tedy spokojena.

    • Majkl

      Bětka je super, taková upřímná holka, co na srdci, to na jazyku 🙂

      • omiklon

        Souhlas, ale ten japanese bullshit jí nikdy nezapomeneme!!! 

        • Carnage666

          Děkuju! A říkala myslim "Japan bullshit" nezapomeneme! 😠 to pak vypadá jak kdyby hrála jen Zaklínače a AC... oh wait.

          • iSpirit

            ještě jsi měl dodat na Xboxu, pak by ten sarkasmus byl dokonalej.

        • Jack1947

          Správně je to Japanesse 😉

          • Carnage666

            Jacku, docela často ti nejde ani čeština tak se prosím nesnaž opravovat angličtinu která ti taky moc nejde.

          • omiklon

            Ne!

            • Jack1947

              To jsem napsal schválně hehe 😉

  • triptich

    skvelý hosť, vydarený fight club. nové logá... nenadchli, ale ani neurazili, môže byť.

    P.S.: snáď trend pozývania "čerstvého mäsa" bude pokračovať. aspoň raz za 3-4 týždne hosť na oživenie určite neuškodí.

  • TheGGG

    vím že redakce nemá z nějakého důvodu ráda darksiders 3, ale dle infa které je venku a které zveřejnila vaše konkurence, se hra zaplatila a naplnila předpoklady

    • Jack1947

      Protože jsou lidi hloupý... spíše na to rychle zapomenu ( už jsem zapoměl).

  • Ilusiveman

    To bych si raději poslechl Vávru.bez debat. 

    • Nahodou to byl super FC, sem se nasmal vic nez u genderove a rasove vyvazenych komedii dnesniho strihu. Betka je proste takova sva a ja ji to zeru. 😉

      • SalemCZ

        Myslíš rasově vyvážený Most? :D

        • Tak jasne 😉 Kazdopadne Betka je fajn a zabavna.

          • uher

            Dokud nezačne mlít o Zaklínači, tak je celkem snesitelná. 

    • SalemCZ

      tak si pusť místo toho Na plovárně s Ebenem

      • Ilusiveman

        Hm, dík za tip.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit