Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Co to řiká Diablo úplně na konci?
    • God-of-War
      so much for your unity...the trap at last..its bond...Nejspíš teda:)
      • Kinet1c
        sprung nie bond
        • God-of-War
          Fakt? Tak to sorry...už dneska přesluhuju.
          • Kinet1c
            ostatne bolo ok, len keby koniec bol bond, tak by bolo spojit sa a pri sprung to musi byt asi ze pasca klapla, alebo sa zatvorila, alebo no neviem ako to vyjadrit :D, skratka pasca bola spustena vysla a oni sa do nej chytili, asi taky to ma vyznam ta posledna veta, tzn nie je to doslovny preklad, ale jedno je iste, uz aby tu bol utorok, prip. pondelok, kedyze my firma co my ma dodat hru napisala ze my v ten termin doda aby som uz 15teho mohol teoreticky zacat hrat, takze na preklade az tak nezalezi, zalezi pre mna uz iba na hre samotnej
  • God-of-War
    Dost dobrý!!! Už jenom 7 dní!!!! *10* *16* *16*
    • uz jenom 5
      • a co je na tom dobry ta predpotopni grafika na kterou ceka u c h y l jako ty aby ...
        • God-of-War
          Je mi tě hrozně líto *5*
          • mě taky ..doufam ze uz ses u ....
  • Já chci warcraft 4, ja chci warcraft 4, ja chci warcract 4 !!!!!!!!
  • Blizzardi zkrátka umí (vyprávět i zobrazit). Ale to, co udělali s Arthasem v Wow, to cítim jako zradu.
    • Cahir
      Arthas byl vždycky bukvice. Já jim nemohl odpustit, že ho už ve W3 Illidan nenakopal do prde...
      • Arthase jsem od začátku viděl jako rozmazlené princátko Potom si začínal získávat mé sympatie bojem za svůj lid, aby to totálně zazdil fanatismem pro Mrazivý smutek. V té scéně kde kvůli němu zabil (díky oživování hrdinů do WoW jen omráčil) Muradina u mě Arthas skončil a já doufal, že ho někdo pořádně se stylem ukončí, což se taky díky WoWku nestalo :/

        Btw. Já WoWko hraju a baví mě, jen co se týče lore, tak mi přijde celé, mimo základní myšlenky Cataclysmu, jako jedna velká prasárna pro Warcraft univerzum.
        • Nějaký vysvětlení ? Proč to je prasárna ?
          Arthas je tragický hrdina. Který bojoval ze všech sil za svůl lid, jen aby ho posléze "ovládnul" Nerzhul ? Četl jsi knihy třeba ? Přímo Arthas - zrod krále lichů ?
          Lore diabla a Wowka znám od A do Z krom pand a závěr Cata. . A krom zabití Malygose bych neřekl, že by Blizz udělal nějakou prasárnu. Nejdřív si zjisti vše o té story lajně a pak whinuj.. ale tady není kde.
    • co s nim udelali?
      • homosexuala
  • hezký

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit