Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci warcraft 4, ja chci warcraft 4, ja chci warcract 4 !!!!!!!!
  • Těším se na ty příběhové renderované filmečky snad stejně jako na samotnou hru. Nezapomenu jak mě uchvátilo, když jsem jako malý poprvé viděl v Diablu II zpracování Tyraela. Fascinovaně jsem se na ně díval tolikrát, že je budu nadosmrti znát nazpaměť :)
    • Já se tročku obávám abychom se těchto hezkých CGI animací dočkali, doufám, že ve hře nebudou už jen enginová příběhová videa ... ala Demon Hunter official trailer atp, to bych byl krapet zklamán, Blizzardovský CGI videíčka byli vždy super (vždy musím zavzpomínat na doporovodné vtipné animace mezi misemi v Star Craftu, když třebas mariňáci vedení ghostem donesli atomovku do zergské základny a když otevřeli bednu měli u bomby ledovat pivka a ve skafandrech vždy bánili doutníky, že jim ani nebylo vidět přez plexisklo :D)
  • God-of-War
    Dost dobrý!!! Už jenom 7 dní!!!! *10* *16* *16*
    • uz jenom 5
      • a co je na tom dobry ta predpotopni grafika na kterou ceka u c h y l jako ty aby ...
        • God-of-War
          Je mi tě hrozně líto *5*
          • mě taky ..doufam ze uz ses u ....
  • XorxoxTalarius
    Pekne, ale tenhle zapadni styl kresby vypada strasne detsky ... nema to tu spravnou temnou atmosferu.
    • Zrovna kdyz je tam armada andelu, tak bych tam moc temnou atmosferu necekal:)
      • SirArag
        Málo poníků :D
    • Kinet1c
      ok pls, povedz co podla teba ma taku spravnu temnu atmosferu ? uved priklad aby som sa kus zasmial, lebo my nedokazes uviest nieco kreslene co by malo temnu atmosferu, som si 100% isty, netvrdim, ze toto ma strasne temnu atmosferu, ale mne postaci, viem ze to nie je nic prelomove a nemyslim, si ze sa to robilo aby to nim bolo, svoj ciel toto splna, takze prosim uved nieco velmi temne a strasne atmosfericke
      • XorxoxTalarius
        Kdyz budu hodne mainstreemovy, tak treba nektere sceny z Bleach, nebo klidne End of Evangelion a pak spousta dalsich (mam spatnou pamet na jmena, ale urcite na anime-planet.com najdes spostu atmosferickych filmu pri kterych ti pujde mraz po zadech). Ale abych to melo hlavu a petu rekneme ze myslim atmosfericky styl kresby, kterou to vlastnost zapadni animaky postradaji.
        • Psychotic
          Až na to, že anime se líbí úzké skupině fanoušků, v tom to udělat nemůžou. Třeba já už mám japonské animace po krk a nevýslovně by mě to štvalo, zvlášť u americké hry. A určitě nebudu sám.
      • Podla toho co beries ako temnu atmosferu - napr. vacsina anime, ktore chce mat temnu atmosferu tu temnu atmosferu aj ma. Ako priklad sa da pouzit napr. aj velmi znamy Death Note (minimalne v niekolkych scenach), dalej veci ako Paranoia Agent, Monster, Baccano... Je toho kopa, vacsinou starsie veci, momentalne sa bohuzial uz take veci moc nerobia -.-
        • co tu resite temnou atmosferu? kdyz se jedna o barevnou omalovanku Diablo 3 *1*
      • Hairy_Ass
        Mně tenhle styl taky nevadí, ale drsná je třeba tahle scéna z Prince egyptského. http://www.youtube.com/watch?v=k2R07EbLjSU
        • MidnighT91
          Chceš příklad ? už jsi viděl Dante Inferno http://www.youtube.com/watch?v=WvCMXy6jrJ0...
      • blablabla temnu atmosferu, blabla podle me, bla nedokazes, blabla atmosferu, bla nemas pravdu
  • Výborné video, teď už se jen rozhodnout, jestli si to čekání ukrátit u Diabla 1 nebo 2.. :)
    • Mother_of_god
      Tak isto, práve som dohral D1 a hrám už D2 :)
  • Preed
    epic,epic indeed!
  • Blizzardi zkrátka umí (vyprávět i zobrazit). Ale to, co udělali s Arthasem v Wow, to cítim jako zradu.
    • Cahir
      Arthas byl vždycky bukvice. Já jim nemohl odpustit, že ho už ve W3 Illidan nenakopal do prde...
      • Arthase jsem od začátku viděl jako rozmazlené princátko Potom si začínal získávat mé sympatie bojem za svůj lid, aby to totálně zazdil fanatismem pro Mrazivý smutek. V té scéně kde kvůli němu zabil (díky oživování hrdinů do WoW jen omráčil) Muradina u mě Arthas skončil a já doufal, že ho někdo pořádně se stylem ukončí, což se taky díky WoWku nestalo :/

        Btw. Já WoWko hraju a baví mě, jen co se týče lore, tak mi přijde celé, mimo základní myšlenky Cataclysmu, jako jedna velká prasárna pro Warcraft univerzum.
        • Nějaký vysvětlení ? Proč to je prasárna ?
          Arthas je tragický hrdina. Který bojoval ze všech sil za svůl lid, jen aby ho posléze "ovládnul" Nerzhul ? Četl jsi knihy třeba ? Přímo Arthas - zrod krále lichů ?
          Lore diabla a Wowka znám od A do Z krom pand a závěr Cata. . A krom zabití Malygose bych neřekl, že by Blizz udělal nějakou prasárnu. Nejdřív si zjisti vše o té story lajně a pak whinuj.. ale tady není kde.
    • co s nim udelali?
      • homosexuala
  • Mother_of_god
    Slinty slinty :) Neviem sa dočkať. Ten príbeh bude úžasný :)
  • uz to mam predobednane a zaplacene. Co vic muzu udelat? Proc me tak trapi :)
  • Jeste 6 dní, to je peklo.
    • už jen 5 když nepočítaš dnešek
      • deridon
        už jen 4 když nepočítáš zítřek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit