Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • který se odehrál dlouho před událostmi v Diablo 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Prosim opravte info. Svet Sanctuary byl vytvoren Inariusem 50-100 tisic let pred D1 - a bitva z videa datuje do mnohem delsi doby. Dekuji
    • sleepless
      Takze je to dlouho pred udalostmi D3..a tim padem i D1? V tom pripade neni treba upravovat. Diky za info.
      • OT: Bude recenze pred 15.05 ? *3*
        • MrSanta
          Mě tak napadá co na tom vlastně recenzovat? Co hra nabízí už každý dávno ví, jak se to hraje, hýbe a vypadá taky. Jediné co není jasné, je vyladění jednotlivých hrdinů, jak to bude fungovat v MP atd. což jsou všechno věci, na které se v normální recenzi nedostane, protože to potřebuje delší dobu hraní.
        • posila
          Recenze na SC2 vychazely vsude ve svete az zhruba tyden po vydani. Tak predpokladam, ze Blizzard nespustil predcastne servery pro novinare, a hadam, ze to neudela ani v pripade Diabla 3. Takze bych moc s recenzi pred (dejme tomu) 20. 5. nepocital.
      • Nevidim duvod, proc tam nechavat D3. Vyvola akorat otazky u lidi, kteri nevi jaka je doba mezi D1, 2 a 3. Kdyby tam proste bylo D1, bylo by vse hned jasne.
        • Nech on, on je nejchytřejší a ví moc dobře co dělá...
      • smejki
        I ty filuto!
  • XorxoxTalarius
    Pekne, ale tenhle zapadni styl kresby vypada strasne detsky ... nema to tu spravnou temnou atmosferu.
    • Zrovna kdyz je tam armada andelu, tak bych tam moc temnou atmosferu necekal:)
      • SirArag
        Málo poníků :D
    • Kinet1c
      ok pls, povedz co podla teba ma taku spravnu temnu atmosferu ? uved priklad aby som sa kus zasmial, lebo my nedokazes uviest nieco kreslene co by malo temnu atmosferu, som si 100% isty, netvrdim, ze toto ma strasne temnu atmosferu, ale mne postaci, viem ze to nie je nic prelomove a nemyslim, si ze sa to robilo aby to nim bolo, svoj ciel toto splna, takze prosim uved nieco velmi temne a strasne atmosfericke
      • XorxoxTalarius
        Kdyz budu hodne mainstreemovy, tak treba nektere sceny z Bleach, nebo klidne End of Evangelion a pak spousta dalsich (mam spatnou pamet na jmena, ale urcite na anime-planet.com najdes spostu atmosferickych filmu pri kterych ti pujde mraz po zadech). Ale abych to melo hlavu a petu rekneme ze myslim atmosfericky styl kresby, kterou to vlastnost zapadni animaky postradaji.
        • Psychotic
          Až na to, že anime se líbí úzké skupině fanoušků, v tom to udělat nemůžou. Třeba já už mám japonské animace po krk a nevýslovně by mě to štvalo, zvlášť u americké hry. A určitě nebudu sám.
      • Podla toho co beries ako temnu atmosferu - napr. vacsina anime, ktore chce mat temnu atmosferu tu temnu atmosferu aj ma. Ako priklad sa da pouzit napr. aj velmi znamy Death Note (minimalne v niekolkych scenach), dalej veci ako Paranoia Agent, Monster, Baccano... Je toho kopa, vacsinou starsie veci, momentalne sa bohuzial uz take veci moc nerobia -.-
        • co tu resite temnou atmosferu? kdyz se jedna o barevnou omalovanku Diablo 3 *1*
      • Hairy_Ass
        Mně tenhle styl taky nevadí, ale drsná je třeba tahle scéna z Prince egyptského. http://www.youtube.com/watch?v=k2R07EbLjSU
        • MidnighT91
          Chceš příklad ? už jsi viděl Dante Inferno http://www.youtube.com/watch?v=WvCMXy6jrJ0...
      • blablabla temnu atmosferu, blabla podle me, bla nedokazes, blabla atmosferu, bla nemas pravdu
  • Těším se na ty příběhové renderované filmečky snad stejně jako na samotnou hru. Nezapomenu jak mě uchvátilo, když jsem jako malý poprvé viděl v Diablu II zpracování Tyraela. Fascinovaně jsem se na ně díval tolikrát, že je budu nadosmrti znát nazpaměť :)
    • Já se tročku obávám abychom se těchto hezkých CGI animací dočkali, doufám, že ve hře nebudou už jen enginová příběhová videa ... ala Demon Hunter official trailer atp, to bych byl krapet zklamán, Blizzardovský CGI videíčka byli vždy super (vždy musím zavzpomínat na doporovodné vtipné animace mezi misemi v Star Craftu, když třebas mariňáci vedení ghostem donesli atomovku do zergské základny a když otevřeli bednu měli u bomby ledovat pivka a ve skafandrech vždy bánili doutníky, že jim ani nebylo vidět přez plexisklo :D)
  • na začiatku akoby som počul Averyho Bullocka zo seriálu American dad :))
    • posila
      Tady mas Avery Bullocka :) http://www.youtube.com/watch?v=IURfntimnlA
  • Západo kulturní základ, 'východnářské' provedení, né moc dobrá kombinace na můj vkus. Ale aspoň něco na zkrácení dlouhé chvíle před vydáním.
  • Preed
    epic,epic indeed!
  • lool to co je za grafiku, tolik let na tom delali a ted tohle *1*
    • souhlasím s tím, že deset let na tom není vidět ani kdyby se posrali, nicméně pokud hra bude kvalitní a dlouhotrvající...
    • pekna stara 10 let i vic co bys cekal od takoveho sumtu a jeste se stim chluby ...hlavne koupit za premrstenou cenu
  • Whoossain
    Já chci nějaký novinky o CoD *16*
    • God-of-War
      A já zas někomu urvat hlavu...
      • Whoossain
        Hmm, to by byl dobrej perk do BO2...
    • Ataker
      Otázka je však jestli tam nějaké novinky vůbec budou? Pokud ne? Tak potom není potřeba něco o CoD dál psát.
      • Whoossain
        *1*
  • Zajímavé je, že tohle se dělo hoooooooooooooooodně dávno ještě před diablem 1 a 2 ne? pokud se mýlím, tak mi to řekněte, ale podle toho co píše cain a co je v book of cain, tak to je tak jak říkám, ne? :) Jestli ano, tak ta past kterou šalamounsky nějak pořešil diablo s ostatními....je asi hodně do budoucna :D
    • Skôr je to alibista, čo si nechce pripustiť že mu nejakí anjelikovia nakopali jeho ostnatú prd*l a už x tisíc rokov sa snaží presvedčiť samého seba, že to takto plánoval. *15*
      • je to srdcař, jde do toho prsama :)
    • Co je pro nesmrtelného démona několil tisíc let? To je jako pro Tebe sekundy.
    • blesk
  • Mother_of_god
    Slinty slinty :) Neviem sa dočkať. Ten príbeh bude úžasný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit